Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
Ja mam kota kt?ry wabi si? Oskar on uwielbia si? tuli?;]



.Mam psa, ma on na Imi? Ares, ma prawie 2 lata jest rasy Syberian Husky.Jest bardzo pogodnym i fajnym psem
.Nie rzuca si? do nikogo, no mo?e prawie do nikogo ;p.
z naszej-klasy
: