What's new

Jedyny s?uszny temat - rap.

#Adaś

Senior User
Joined
Jan 22, 2011
Messages
780
Reaction score
23
Odp: Jedyny s?uszny temat - rap.

A wi?c tak, ja nie udostepnie tu ?adnej swojej muzyki ale napisz? Wam co?.
Ot?? poszukuj?c tutaj zbuka ujrza?em post z kawa?kiem dw?ch s?aw i i ile dobrze pami?tam kto? to zacytowa? i napisa? ?e Dwa S?awy s? ponad Polska scen?, to ja doloze co? od siebie.
W Polsce nie wiele potrzeba aby by? ponad Polsk? scen?.
Co by nie patrze?, wszysci Ci biedni raperki polszy si? wypalili, Eripe, ca?? plyta Opium jest jedn? wielk? chujnia co jest typowe dla gimbow.
Dwa S?awy, Rado zawsze by? s?aby, s?aby jak patrz?c na Astka bo jednak Astek o raz lepszy i co do tego stare dwa s?awy wi?kszy props :)
Quebo do niego to jeden komentarz pasuje "Brak s??w"
Co prawda s?ucham tych raperzynek Ale si? wypalili tak wi?c nie polecam tutaj udost?pnia? polskich rapsow.
Gdybym mia? wymienia? kto jest W MIARE dobry to zbyt d?ugo by?o m?wi? o polszy.
Ale jednak jest te? kilku kt?rzy zaliczyli progres co? pokroju Penx czy Delekta i pacholki z SB nie chce wam robi? burzy m?zg?w wi?c nie wymienie nie ka?dego Ale tak jak m?wi? Polska scen? jest chujowa :) by?o by mi mi?o gdyby tu si? ju? nie znajdowa?y polskie rapy.
Ale polecam MGK, Eminem, Hopsin, Tech N9e, BiG Pun no nie wiem masa tego jest ale s? te? no skille z zagranicy.
 
Last edited:

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: Jedyny s?uszny temat - rap.

A wi?c tak, ja nie udostepnie tu ?adnej swojej muzyki ale napisz? Wam co?.
Ot?? poszukuj?c tutaj zbuka ujrza?em post z kawa?kiem dw?ch s?aw i i ile dobrze pami?tam kto? to zacytowa? i napisa? ?e Dwa S?awy s? ponad Polska scen?, to ja doloze co? od siebie.
W Polsce nie wiele potrzeba aby by? ponad Polsk? scen?.
Co by nie patrze?, wszysci Ci biedni raperki polszy si? wypalili, Eripe, ca?? plyta Opium jest jedn? wielk? chujnia co jest typowe dla gimbow.
Dwa S?awy, Rado zawsze by? s?aby, s?aby jak patrz?c na Astka bo jednak Astek o raz lepszy i co do tego stare dwa s?awy wi?kszy props :)
Quebo do niego to jeden komentarz pasuje "Brak s??w"
Co prawda s?ucham tych raperzynek Ale si? wypalili tak wi?c nie polecam tutaj udost?pnia? polskich rapsow.
Gdybym mia? wymienia? kto jest W MIARE dobry to zbyt d?ugo by?o m?wi? o polszy.
Ale jednak jest te? kilku kt?rzy zaliczyli progres co? pokroju Penx czy Delekta i pacholki z SB nie chce wam robi? burzy m?zg?w wi?c nie wymienie nie ka?dego Ale tak jak m?wi? Polska scen? jest chujowa :) by?o by mi mi?o gdyby tu si? ju? nie znajdowa?y polskie rapy.
Ale polecam MGK, Eminem, Hopsin, Tech N9e, BiG Pun no nie wiem masa tego jest ale s? te? no skille z zagranicy.

Chuja wiesz o rapie panie nikt. :hah:
"Poszukuj?c tutaj zbuka" i dalej si? wypowiadasz jakby? mia? jakie? zdanie w tym temacie xD nara
 

R A H

Senior User
Joined
May 24, 2014
Messages
1,342
Reaction score
47
Odp: Jedyny s?uszny temat - rap.

?apcie :] To jest prawdziwy Rap, a nie jaki? Popek.
 

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: Jedyny s?uszny temat - rap.

te? co? dorzuc?
 

#Adaś

Senior User
Joined
Jan 22, 2011
Messages
780
Reaction score
23
Odp: Jedyny s?uszny temat - rap.

Oj dzieci, poszukuj?c mia?em na my?li znale?? kogo? kto sluvha tak lipnej muzyki.
 

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: Jedyny s?uszny temat - rap.

Oj dzieci, poszukuj?c mia?em na my?li znale?? kogo? kto sluvha tak lipnej muzyki.
Ja s?ucham i masz co? do tego? jak Ci Polski rap nie pasuje to nikt nie ka?e Ci go s?ucha?, a Twoja wolno?? s?owa ko?czy si? tam gdzie zaczyna si? moja wi?c nie b?dziesz mi m?wi? co jest dobre a co nie, bo odg?rnie jaki? random Ada$ tak powiedzia?.
 

#Adaś

Senior User
Joined
Jan 22, 2011
Messages
780
Reaction score
23
Odp: Jedyny s?uszny temat - rap.

Napisa?em:) wr?? do gimbow tam twe miejsce, Polskiego rapu nie ma :)
 

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: Jedyny s?uszny temat - rap.

Ja s?ucham i masz co? do tego? jak Ci Polski rap nie pasuje to nikt nie ka?e Ci go s?ucha?, a Twoja wolno?? s?owa ko?czy si? tam gdzie zaczyna si? moja wi?c nie b?dziesz mi m?wi? co jest dobre a co nie, bo odg?rnie jaki? random Ada$ tak powiedzia?.

A twoje miejsce jest w piecu, id? sp?o? hipokryto. // masz ?eby? szuka? nie musia?

 
Last edited:

Tiberia PL

User
Joined
Jan 14, 2016
Messages
24
Reaction score
0
Age
34
Odp: Jedyny s?uszny temat - rap.

/\ Kozak nutka. ZBUKU jest spoko bez CHady i Bezczela. Bo to 2 ci*ty :D
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: Jedyny s?uszny temat - rap.

O Jezu... Moje oczy... Kurwa, kto s?ucha tego no skilla?
 

#Adaś

Senior User
Joined
Jan 22, 2011
Messages
780
Reaction score
23
Odp: Jedyny s?uszny temat - rap.

Chujowe nie s?ucha?em Stara czasu dziecko 22 letnie wita w kraju chuja widz?c o nim :) wywnioskowa? mo?na to po tym co tworzy.
 

Luffkay

Senior User
Joined
Dec 15, 2012
Messages
523
Reaction score
31
Odp: Jedyny s?uszny temat - rap.

Wyluzujcie, to jest temat typowo o rapie, nigdzie nie ma mowy jakim. Dajcie na luz, od tego jest ten dzia?. Ka?dy ma inny gust, ka?dy czego innego s?ucha.
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: Jedyny s?uszny temat - rap.

Kurwa, kwestia gustu, ale jak kto? jest chujowy i nie ma skilli, a kto? m?wi, ?e jest zajebisty to jaki tutaj jest gust? No daj spok?j XD
 

#Adaś

Senior User
Joined
Jan 22, 2011
Messages
780
Reaction score
23
Odp: Jedyny s?uszny temat - rap.

No na kolacj? by? pasztet a na ?niadanie chleb z maslem
 

Roy4lz

Forum friend
Joined
Dec 11, 2010
Messages
1,342
Reaction score
117
Odp: Jedyny s?uszny temat - rap.


Co tu si? sta?o to ja nawet nie
 

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: Jedyny s?uszny temat - rap.

[MENTION=90838]Michukng[/MENTION]; nie znasz sie xD
'xD' :D
 

R A H

Senior User
Joined
May 24, 2014
Messages
1,342
Reaction score
47
Odp: Jedyny s?uszny temat - rap.

Zapraszam do lajkowania.

 

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: Jedyny s?uszny temat - rap.

#rakcontent

 
Last edited:
Top