What's new

-Tibia 8.60 Kerania.eu 03.16.15

Status
Not open for further replies.

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
Kerania.eu



Ju? 3 Czerwca startuje jeden z najbardziej dopracowanych serwer?w Open Tibia - Kerania.EU. Przez ostatatnie p?? roku bacznie przygl?dali?my si? obecnym serwerom OTS - po??czyli?my ich najlepsze cechy tworz?c idealny miks. Na naszej pierwszej edycji zawita?o do nas a? ponad 400 aktywnych graczy, liczymy ze na tej, pobijemy rekord!

Do?wiadczona administracja - Rynkiem OpenTibia zajmujemy si? ju? od wielu lat, na swoim koncie mamy ju? ponad 7 innych serwer?w. Wiemy jak robi? dobre serwery i nie marnujemy naszych umiej?tno?ci.

Profesjonalny hosting - Specjalnie na ten projekt kupili?my maszyn? w HosTeam, a co za tym idzie, mamy profesjonalne filtry przeciwko atakom DDoS. Ca?y czas nad naszym serwerem czuwa sztab do?wiadczonych technik?w, kt?rzy w razie awarii zainterweniuj? tak szybko, jak tylko to mo?liwe.

Gift System - Stwierdzili?my, ?e rozdawanie punkt?w premium gildiom przed startem jest ma?o profesjonalne i przynosi ze sob? zbyt du?o oszustw. Stworzyli?my system dzi?ki kt?remu gildie tak?e dostan? wystarczaj?co przedmiot?w z sms shop, a zapobiegniemy oszustwom.

Cast System - System bardzo lubiany przez naszych graczy i cz?sto u?ywany. Pozwala ogl?da? jak graj? inni gracze na naszym serwerze.

System Polece? - Przy rejestracji otrzymasz tzw. "ref link", gdy tw?j znajomy si? z niego zarejestruje, a nast?pnie awansuje na przynajmniej 100 poziom, otrzymasz 10 punkt?w premium. Doradzamy da? ten link do opisu gg!

Open Battle System - Stworzyli?my doskona?y OB System. ?adnych d?wigni, wszystko mo?na konfigurowa? komendami. Jest r?wnie? mo?liwo?? wyboru limitu graczy na arenie!

Wiele Ranking?w - Specjalnie dla was stworzyli?my wiele dziedzin, w kt?rych mo?ecie ze sob? rywalizowa?. Top Fragers, Top Guilds, Quest Makers, Addon Makers oraz Power Gamers!

Guild Leaders Chat - Ka?dy leader gildii z poziomem 20+ mo?e do??czy? do tego chatu. Bardzo upraszcza on szukanie przeciwnik?w do walki.

Hunting Arena - Chocia? w obecnych czasach hunting arena to podstawa ka?dej real mapy. To u nas ten system jest wy??czony, postanowili?my nie robi? z serwera MEGA ORSHA a prost? i dopracowan? RL Map?.

PvP Bless - Na serwerze do red skulla b?dzie potrzebne a? 20 frag?w. To sporo. Aby gracze na tym za bardzo nie tracili wprowadzamy PvP Bless. W przypadku gdy zabije Ci? gracz i posiadasz normalne blessy stracisz wy??cznie pvp bless, a normalne blessy b?dziesz mia? ca?y czas. Aby kupi? PvP bless wystarczy napisa? !pvpbless.




k4fcx0.png

wrkopf.jpg

acltj.jpg
 
Joined
Mar 17, 2015
Messages
36
Reaction score
0
Odp: Kerania.eu 03.16.15

Sam sw?j g?wniany serwer komentuje. hehe (przykre to)
Kt?ra to ju? edycja, v8 ???? Bo si? troch? pogubi?em.
NIE POLECAM
 

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
Odp: Kerania.eu 03.16.15

Sam sw?j g?wniany serwer komentuje. hehe (przykre to)
Kt?ra to ju? edycja, v8 ???? Bo si? troch? pogubi?em.
NIE POLECAM

Czemu uwa?asz, ?e otsik jest g?wniany? Zr?b co? lepszego mordo ^^ A kt?ra to edycja to nie wa?ne mo?e 8 mo?e 7 teamki zmieniaj? OTS'y i ci??ko utrzyma? jest w dzisiejszych czasach graczy bo startuje co? nowego i gildie zmieniaja ots'y
 

DawToreq

Deus est.
Joined
Feb 14, 2010
Messages
356
Reaction score
46
Odp: Kerania.eu 03.16.15

Czemu uwa?asz, ?e otsik jest g?wniany? Zr?b co? lepszego mordo ^^ A kt?ra to edycja to nie wa?ne mo?e 8 mo?e 7 teamki zmieniaj? OTS'y i ci??ko utrzyma? jest w dzisiejszych czasach graczy bo startuje co? nowego i gildie zmieniaja ots'y

jak sie robi gowniane otsy to sie nie utrzyma ;x a edycja 7 i w kolko to samo odpalane co tydzien/dwa byle te 5 osob co gra wyslalo po smsie po 5zl i zeby mogli znowu odpalic next edycje
 

solarisek

New User
Joined
Sep 4, 2012
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Kerania.eu 03.16.15

Polecam, mysle ze ta edycji wypali w 100%, testowalem balans,cast system, sprawdzalem bugi na mapie i wszystko zostalo poprawione :p
 

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
Odp: Kerania.eu 03.16.15

jak sie robi gowniane otsy to sie nie utrzyma ;x a edycja 7 i w kolko to samo odpalane co tydzien/dwa byle te 5 osob co gra wyslalo po smsie po 5zl i zeby mogli znowu odpalic next edycje

No to postaw co? lepszego, albo podaj mi przyk?ad OTS'a kt?ry urzyma graczy wi?cej ni? miesi?c chodzi o teamki (rl map)
 

keno kerania

Active User
Joined
Mar 2, 2015
Messages
95
Reaction score
3
Odp: Kerania.eu 03.16.15

jak sie robi gowniane otsy to sie nie utrzyma ;x a edycja 7 i w kolko to samo odpalane co tydzien/dwa byle te 5 osob co gra wyslalo po smsie po 5zl i zeby mogli znowu odpalic next edycje

ej ludzie ludzie, kiedy Wy si? nauczycie ?e ja odpalam serwer g??wnie dla team?w, mi to wisi czy Ty wbijesz, nie wbijesz, czy jaki? random 2k15 wbije, ja mog? odpala? nawet co 2 dni serwer tylko po to by gildie mia?y gdzie gra?, mnie nie interesuje ?e Wam si? to nie podoba, za miesi?c b?dzie v10, takie czasy, dla random?w si? nie op?aca stawia?.. Zreszt? teraz te? randomy s? takie, ?e wbij? razem z gildiami pograj? 2 dni i wychodz?, ?ycie..

a jak ju? tak komentujecie to zr?bcie serwer kt?ry b?dzie trzyma? si? np. 2 miesi?ce, wtedy mo?emy pogada? ?e m?j ots jest g?wniany, na kase itd.
dodatkowo ja o serwer dbam ze strony technicznej, u mnie nie ma cofek (nowy system dzia?aj?cy od kilku edycji, za ka?dym razem dzia?a? [testy]), crashy, gdy jest jaki? atak DDoS nikt nic nie traci (nowy system wprowadzony na ostatniej edycji) itd.. Wy nawet 5% z tego co ja mam by?cie nie zrobili, nie mieliby?cie nawet po?owy graczy kt?rych ja mam, no chyba, ?e na spoofie

bye
 
Joined
Mar 17, 2015
Messages
36
Reaction score
0
Odp: Kerania.eu 03.16.15

Sko?cz pier**li?.
OTS to g?wno, kt?ra? tam edycja z kolei i nic nowego, ca?y czas ten sam syf. Nawet reklama ta sama.
G?WNO I TYLE
 

Never Give Up

Forum friend
Joined
Jul 7, 2010
Messages
1,552
Reaction score
69
Odp: Kerania.eu 03.16.15

@UP
O chuj wam chodzi . Ots startuej gra te 500 os?b . Po co jest ots ? ?eby zarobi? i ?eby "gracze" mieli frajde . Wbij? team pobij? si? mo?e z tydzien i znajd? inny ots i tak w k??ko po to s? edycje.
[MENTION=83060]ToP[/MENTION]IC
Polecam serwerek,znam osobi?cie admina i wiem co on potrafi : ) ,
 

keno kerania

Active User
Joined
Mar 2, 2015
Messages
95
Reaction score
3
Odp: Kerania.eu 03.16.15

Sko?cz pier**li?.
OTS to g?wno, kt?ra? tam edycja z kolei i nic nowego, ca?y czas ten sam syf. Nawet reklama ta sama.
G?WNO I TYLE

Gra?e? na serwerze ?e m?wisz "nic nowego"? Co edycje serwer idzie coraz bardziej w stron? RL, mowa tutaj g??wnie o NPC, monsterach, itemach, balansie. Na tej edycji b?dzie sprawny cast system, i 2 nowe eventy (pvp event, i jaki? unikalny jeszcze nie wiem jaki :p) Do tego dochodzi PvP Bless, i nowa wyspa kt?ra zostanie dodana w update wraz z questem :)

Co edycj? serwer jest coraz bardziej rozwini?ty, wi?c "sko?cz pier**li?".
 

keno kerania

Active User
Joined
Mar 2, 2015
Messages
95
Reaction score
3
Odp: Kerania.eu 03.16.15

There are 916 characters on 900 accounts who play on kerania.eu server!

zak?ada? konta zak?ada? start ju? za 1,5h :))
 
Status
Not open for further replies.
Top