What's new

Kilka propozycji.

Status
Not open for further replies.

Tryndemere

Active User
Joined
Jul 28, 2011
Messages
116
Reaction score
26
Eturl, zainspirowa?e? mnie, wi?c to napisze.

Pierwsz? moj? propozycj? jest usuni?cie z ostrze?e? "Obraza kadry zarz?dzaj?cej" bo ten punkt nie jest potrzebny. Kadrowicz niczym nie r??ni si? od usera. Po co za obra?enie Marcina mam dosta? 3 punkty na miesi?c, a za Ciebie Grzegorzu 5 pkt na zawsze? Nie do??, ?e nie honorowe, to jeszcze bez sensu. Dzielenie na tych lepszych i gorszych...

Druga moja propozycja to rozdawanie ban?w pernamentnych za "widzimisi?". Nadal nie pasuje mi moja blokada konta, poniewa? nieuczyni?em nic z?ego, a opis "Tak ko?cz? frajerzy" naprawd? do mnie nie pasuje ani do wizerunku forum. Zataczacie si? rozdaj?c takie warny i pokazujecie jacy to jeste?cie mocni w internecie...
 

xElf

Advanced User
Joined
Apr 6, 2011
Messages
364
Reaction score
48
Odp: Kilka propozycji.

Do listy doda?bym te? mini reformacj? kadry bo niekt?rzy moderatorzy po prostu lec? w kulki. Nie b?d? publicznie m?wi? o kogo chodzi, ale je?eli zale?y wam na mojej krytyce to zapraszam na gadu. :)

//Temat o czym innym, post o czym innym. No super, ?e do was dotar?o to co napisa?em wcze?niej. Odnosimy si? w tematach do propozycji przytoczonych przez jego za?o?yciela, a nie dopisujemy w?asne, bo w ten spos?b odbiegacie od g??wnego celu, dla kt?rego owy temat powsta?. Je?eli masz jakie? propozycj? to stw?rz temat, a co do mod?w to pisz na GG lub PW co i jak ~Eturl

W poprzednim temacie nikt p??niej ?adnej propozycji nie z?o?y?, tylko od razu zacz?li gada? o innym temacie.
 
Last edited:

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Kilka propozycji.

Co prawda to prawda, ale ten punkt zwi?zany z obra?aniem kadry powinien zostac. Przynajmniej to zapobiegnie rozprzestrzenianiu si? hajteryzmu i co jeszcze niekt?re osoby powinny byc karane jeszcze surowo, przynajmniej w postaci bana tymczasowego. Mam tu na my?li stosowanie odpowiednich metod zapobiegawczych w postaci tymczasowego bana, a? delikwent si? opami?ta ze swoim gwa?townym s?ownictwem :)
 

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: Kilka propozycji.

Pierwsz? moj? propozycj? jest usuni?cie z ostrze?e? "Obraza kadry zarz?dzaj?cej" bo ten punkt nie jest potrzebny. Kadrowicz niczym nie r??ni si? od usera. Po co za obra?enie Marcina mam dosta? 3 punkty na miesi?c, a za Ciebie Grzegorzu 5 pkt na zawsze? Nie do??, ?e nie honorowe, to jeszcze bez sensu. Dzielenie na tych lepszych i gorszych...

"Kadra zarz?dzaj?ca" to grupa sk?adaj?ca si? z os?b, kt?re dla forum po?wi?caj? wi?cej czasu, opiekuj? si? nim, tworz? nowe rzeczy, dzi?ki kt?rym u?ytkownikom czas sp?dzony na forum mija przyjemniej (na tyle, na ile mo?e by? przyjemne przesiadywanie na forum~). Wed?ug mnie kadra powinna liczy? na wi?kszy szacunek i dlatego za obraz? jej jest (i powinno zosta?) wi?cej punkt?w. Nie ze wzgl?du na rang?, ale ze wzgl?du na czas, jaki po?wi?caj? forum i u?ytkownikom.

Druga moja propozycja to rozdawanie ban?w pernamentnych za "widzimisi?". Nadal nie pasuje mi moja blokada konta, poniewa? nieuczyni?em nic z?ego, a opis "Tak ko?cz? frajerzy" naprawd? do mnie nie pasuje ani do wizerunku forum. Zataczacie si? rozdaj?c takie warny i pokazujecie jacy to jeste?cie mocni w internecie...

Tu masz racj?. Nie wiem kto Ci tego bana wlepi?, ale chyba mia? gorszy dzie?, bo 'Tak ko?cz? frajerzy' to ?aden pow?d (chyba ?e w sytuacji Pudzian vs Najman~). Og?lnie nie powinno by? takich sytuacji, ?e kto? dostaje bana z dopiskiem "Tak ko?cz? frajerzy", nawet je?eli dany delikwent dzia?a? na szkod? forum. Ban z powodem "Dzia?anie na szkod? forum" brzmi lepiej ni? "Tak ko?cz? frajerzy", yea? W ten spos?b nie polepszacie sobie opinii publicznej, kadrowicze. ; )
 

Avrellius

Senior User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
602
Reaction score
44
Odp: Kilka propozycji.

Ad. 1
Punkty za obra?anie kadry musz? zosta?. Moderator jest jednym z u?ytkownik?w, ale szacunek si? mu nale?y. Dziennie wk?ada po par? godzin w to forum, a wi?kszo?? tylko ma do niego pretensje. Gdyby nie podej?cie u?ytkownik?w do moderatora, to z pewno?ci? kary by?y by mniej surowe.

Ad. 2
Tutaj masz racj?. Kadra olewa podawanie powodu, dla kt?rego wlepia ostrze?enie/upomnienie itd. Co prawda widzisz za co dosta?e? ostrze?enie, ale kadrowicz powinien to bardziej rozwin??. Przypu??my dostajesz ostrze?enie, za brak wymaganej ilo?ci zdj??. W takim przypadku pow?d powinien wygl?da? mniej wi?cej tak: "Zak?adaj?c temat, musisz umie?ci? minimum 2 zdj?cia."
Co prawda moderator ma wi?cej roboty, ale wygl?da to znacznie lepiej i bardziej pasuje do wizerunku powa?aj?cej si? kadry.

Je?eli kadra chce by? szanowana, niech sama szanuje swoich u?ytkownik?w.
 

Grzonas24

Active User
Joined
Dec 30, 2011
Messages
60
Reaction score
8
Odp: Kilka propozycji.

Popieram w 110% oba punkty !
To nie sprawiedliwe, ?e kadra uwa?a si? za lepszych od nas ;s


"Kadra zarz?dzaj?ca" to grupa sk?adaj?ca si? z os?b, kt?re dla forum po?wi?caj? wi?cej czasu, opiekuj? si? nim, tworz? nowe rzeczy, dzi?ki kt?rym u?ytkownikom czas sp?dzony na forum mija przyjemniej (na tyle, na ile mo?e by? przyjemne przesiadywanie na forum~). Wed?ug mnie kadra powinna liczy? na wi?kszy szacunek i dlatego za obraz? jej jest (i powinno zosta?) wi?cej punkt?w. Nie ze wzgl?du na rang?, ale ze wzgl?du na czas, jaki po?wi?caj? forum i u?ytkownikom.

Wi?kszo?? zwyk?ych user?w ma wi?cej post?w i czasu sp?dzonego na forum ni? wi?kszo?? kadrowiczy.

Ad. 1
Punkty za obra?anie kadry musz? zosta?. Moderator jest jednym z u?ytkownik?w, ale szacunek si? mu nale?y. Dziennie wk?ada po par? godzin w to forum, a wi?kszo?? tylko ma do niego pretensje. Gdyby nie podej?cie u?ytkownik?w do moderatora, to z pewno?ci? kary by?y by mniej surowe
KILKA GODZIN? HAUIAHHAHAAUAHUAHAUAHAHAHA
 

stripling

Active User
Joined
Jan 6, 2012
Messages
111
Reaction score
4
Odp: Kilka propozycji.

Ja napisz? tu kr?tko i na temat.

Je?eli obra?asz kogo? z Kadry to tak samo jak by? podszed? do Policjanta i naplu? mu w twarz, o co mi tu chodzi? A oto
?e je?eli Naplujesz policjantowi w Twarz on cie ukarze.
Je?eli obrazisz Kogo? z kadry, nie ukazuj?c mu szacunku zostajesz ukarany.

RL....


Tryndemere \Down/
Tylko ?e jak ja ci napluje w twarz du?o mi nie zrobisz jedynie dasz w pysk : ) i zacznie si? Fight. - BTW Morda nie szklanka :) .
Pluniesz Policjantowi w pysk, on cie zakuje i kary mo?liwe [ kara pieni??na, lub bd sta? przed s?dem co grozi ci od p?? roku do 5 lat. ] <-- Da?em przyk?ad :)

--- --- --- ---

hiroh \Down/
Co do kadry to najgorszym jest ?e oni swoj? osob? cz?sto prowokuj? do k??tni...
S?dz? ?e ten punkt powinien zosta? usuni?ty.

Je?eli jeste? g?upi dasz si? sprowokowa?, je?eli jeste? m?dry zlekcewa?ysz takiego intruza : ) i tyle.
 
Last edited:

Tryndemere

Active User
Joined
Jul 28, 2011
Messages
116
Reaction score
26
Odp: Kilka propozycji.

To podejd? do mnie na ulicy i napluj mi w twarz. To samo co do policjanta, tyczy sie czlowieka bez tej rangi.
 

hiroh

Senior User
Joined
Jul 25, 2011
Messages
631
Reaction score
27
Odp: Kilka propozycji.

Co do kadry to najgorszym jest ?e oni swoj? osob? cz?sto prowokuj? do k??tni...
S?dz? ?e ten punkt powinien zosta? usuni?ty.
Nikt tu nikomu w twarz nie pluje, chodzi o obrazy s?owne, a za to w RL w 99.9% przypadk?w nie ma kary.

Bana dosta?e? bo komu? si? nie podoba?e?.
Tak mog? zbanowa? ka?dego, po prostu - bo mog?...
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Kilka propozycji.

Tu masz racj?. Nie wiem kto Ci tego bana wlepi?, ale chyba mia? gorszy dzie?, bo 'Tak ko?cz? frajerzy' to ?aden pow?d (chyba ?e w sytuacji Pudzian vs Najman~). Og?lnie nie powinno by? takich sytuacji, ?e kto? dostaje bana z dopiskiem "Tak ko?cz? frajerzy", nawet je?eli dany delikwent dzia?a? na szkod? forum. Ban z powodem "Dzia?anie na szkod? forum" brzmi lepiej ni? "Tak ko?cz? frajerzy", yea? W ten spos?b nie polepszacie sobie opinii publicznej, kadrowicze. ; )

Virtelio zbanowa?em ja. Powodem tego by?a jego dwulicowo?? i zachowanie w stosunku do kadry, kt?ra wtedy by?a powiedzmy na "urlopie". Tak, gdy tylko dosta? rang?, li??c Ognistemu i Mephisto wlepi? mi bezpodstawnego warna i nie tylko mi z dopisk? tak ko?cz? frajerzy, mia? nadziej?, ?e z?apa? Pana Boga za nogi, jednak gdy odzyskali?my rangi otrzyma? stosown? kar?. Nie p?acz teraz, ?e dosta?e? tego warna za free, bo dobrze wiesz za co on by?. Na odwo?anie mia?e? 3 dni, powiedzia?e?, ?e masz wyjebane w to forum, wi?c teraz nie p?acz, czas min??. Ban pozostanie, mam nadziej?, ?e t? kwestie mamy wyja?nion?.
I prosz? si? nie wym?drza?, grono user?w i support?w, jak to zmieniali?my(?) (nie mam poj?cia jak to okre?li?, bo skomentowa? czasy sprzed kilku miesi?cy) co s?dz? o kadrze ludzie. Tu nie chodzi o zachowanie, a o to co robi kadra. Zachowanie zawsze mo?na zmieni?, czego najlepszym przyk?adem jestem ja, mo?e teraz nie zachowuj? si? najlepiej, ale uwierzcie mi, zanim dosta?em moda zachowywa?em si? jeszcze gorzej, a dotar?em na globala. Je?eli kadra pracuje to ka?dy b?dzie mia? dobr? opini? na jej temat. Ja jako? nie pami?tam, aby kto? p?aka? za to, ?e dosta?em globala, fakt by?y komentarze typu "Apokalipsa" itd, ale ?adnego tematu w technicznym nie by?o. Jak widzisz Droga kadro s?k nie le?y w ludziach i ich zachowaniu, a w w?o?onej pracy, bo pami?tajcie im wi?cej zainwestujecie pracy w to co lubicie i chcecie robi? zbierzecie wi?ksze owoce ;)

@topic

Obraza kadry zawsze b?dzie karana w spos?b szczeg?lny, s? to ludzie wybrani do pracy na rzecz forum, w dodatku darmowej, mog? nie by? tacy jakby?my sobie tego ?yczyli, ale mimo wszystko jest to nadal kadra. Tak jak kiedy? ty czy ja Virtelio, mog?e? wtedy wyskoczy? z propozycj? na fmie, ale po co, by?e? wtedy kim? wy?ej, kim? lepszym, kim? kto mo?e wszystko. Je?eli zmieni si? spos?b warnowania, to na kadr? sp?ynie fala krytyki, z?o?ci, wyzwisk oraz nienawi?ci. Mo?e patrz?c ze strony u?ytkownika powinny one wygasa?, ale dla takiego usera co wchodzi raz na miesi?c, albo co chwile si? buntuje na forum, warn kt?ry wygasa?by po miesi?cu, nic nie znaczy.

Dlatego jestem za pozostawieniem systemu warnowania kadry, bo jest on dobry, nie za surowy, ale te? nie za ?agodny. My?l?, ?e tym niezbyt mi?ym akcentem mo?emy zamkn?? ten temat i wsp?lnie budowa? lepsze jutro. Je?eli b?dziemy budowa? je razem, nie b?d? wcale potrzebne warny za obraz? kadry.

Z wyrazami szacunku, Marcin24.
 
Last edited:

Grzonas24

Active User
Joined
Dec 30, 2011
Messages
60
Reaction score
8
Odp: Kilka propozycji.

@up
<aplauz>
@topic
Jestem za zniesieniem pkt. 1

@down
Zostawcie Marcina, to prawy m??czyzna.
 
Last edited:

hiroh

Senior User
Joined
Jul 25, 2011
Messages
631
Reaction score
27
Odp: Kilka propozycji.

Marcinku24 nie pami?tasz ?e nie dawno te? mia?e? perma, w 3 dni te? nie odzyska?e? unbana, tylko musia?e? go wyb?aga? pewnie u Kazii, wi?c Virteilo te? mo?e stara? si? o bana, w regulaminie nie ma pkt kt?ry zakazuje dwulicowo?ci...


Ps: Wog?le w ?agodnie powiem jeste? "dziwny"....
 

Tryndemere

Active User
Joined
Jul 28, 2011
Messages
116
Reaction score
26
Odp: Kilka propozycji.

Marcin przypomnij sobie jaki ty by?e? dwulicowy jak dosta?e? rang?, a jak straci?e? j? :p. Wi?c nie wypominaj mi moich b??d?w. Nigdy nikomu nie lizalem o rang?, a od Ognistego dosta?em przez przypadek bo zawo?ali mnie na venta i powiedzieli o swoim niecnym planie. Wi?c stul pysk jak nic nie wiesz.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Kilka propozycji.

Marcinku24 nie pami?tasz ?e nie dawno te? mia?e? perma, w 3 dni te? nie odzyska?e? unbana, tylko musia?e? go wyb?aga? pewnie u Kazii, wi?c Virteilo te? mo?e stara? si? o bana, w regulaminie nie ma pkt kt?ry zakazuje dwulicowo?ci...
Ps: Wog?le w ?agodnie powiem jeste? "dziwny"....

Sprawa mojego bana zosta?a ju? wyja?niona, nie rozdrapuj starych ran, nie b?agam o nic nikogo, po prostu ban by? naci?gany.

Marcin przypomnij sobie jaki ty by?e? dwulicowy jak dosta?e? rang?, a jak straci?e? j? :p. Wi?c nie wypominaj mi moich b??d?w. Nigdy nikomu nie lizalem o rang?, a od Ognistego dosta?em przez przypadek bo zawo?ali mnie na venta i powiedzieli o swoim niecnym planie. Wi?c stul pysk jak nic nie wiesz.

Nie przypominam sobie, niemniej widz?, ?e zaraz nast?pne konto zostanie zbanowane, tak chcesz co? zmieni??


Proponuj? si? Wam ogarn?? i nie szuka? dziury w ca?ym, a tym bardziej rozdrapywa? starych ran, tw?rzmy w ko?cu jedno?? -.-.
 

stripling

Active User
Joined
Jan 6, 2012
Messages
111
Reaction score
4
Odp: Kilka propozycji.

Ale po co wy si? tak zachowujecie? Podajcie sobie GG i tam sobie wyzywajcie siebie na okr?g?o! A potem ?eby by?o zabawniej wrzucicie do dzia?u Bash sw? rozmow?.

To nie Temat komu rang? oderwali, komu serce p?k?o albo [Z] Jak zazdro??.

Proponuj? aby?cie podali sobie wsp?lne Cze?? i tyle. Ja tu mo?e nowy jestem, i nie powinienem si? wpierdziela? w wasze rozmowy, Ale to jest temat, temat na inny g?os.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top