What's new

Kocham kino - dobre filmy, polecenia.

Frosbite

Active User
Joined
Dec 20, 2014
Messages
99
Reaction score
8
Odp: Kocham kino - dobre filmy, polecenia.

Pearl Harbor - jest to chyba jedyny film na kt?rym ciarki zjad?y mi cia?o.

Ostatnio z nocnej nudy ogl?da?em filmiki na yt, znalaz?em 3 cz??ciowy film "Dealer" taki hm... film o narkotykach, dziwkach i przemocy. Powiem tyle, podoba?y mi si? 3 cz??ci i obejrza?em je w 1 noc - nic nie wnios?y do mojego ?ycia pr?cz straconego czasu jednak nie ?a?uj? POLECAM.

Grave Encounters /2 - ?wietne 2 cz??ci jednak bardziej przera?a?a mnie ta 1 cz???. Mimo doros?o?ci by?y momenty gdzie naprawd? si? przestraszy?em i zw?tpi?em z dalszego ogl?dania ?w filmu samemu w nocy.

Najbardziej ze wszystkich Film?w polecam "Legendy Polskie" kt?re ogl?da?em na youtube na kanale Allegro. S? to filmy stworzone przez Polak?w z ?wietnymi aktorami oraz co najwa?niejsze s? zrobione po prostu MEGA. Dop?ki nie obejrza?em tych film?w Polskie kino by?o dla mnie po prostu denne oczywi?cie pomijaj?c kultowe komedie jak Killer, Ch?opaki nie p?acz? czy czas surfer?w. Jednak Legendy Polskie mnie urzek?y, kr?tkie ale za to zrobione z ogromnym rozmachem. Super oprawa graficzna, detale czy wygl?dy postaci np. Bazyliszka s? na najwy?szym poziomie. POLECAM GOR?CO SPRAWDZI?!
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Kocham kino - dobre filmy, polecenia.

szukam dobrego filmu z gatunku kryminal, thriller albo thriller psychologiczny. Ostrzegam, ?e z pierwszej setki na filmwebie widzia?am ca?kiem sporo i nie dotykam film?w sprzed 2000 roku.
 

askara76

Advanced User
Joined
Oct 31, 2016
Messages
180
Reaction score
7
Odp: Kocham kino - dobre filmy, polecenia.

Kazia polecam Ci film z gatunku krymina? ,,American Gangster"
 

Janiu456

New User
Joined
Jan 17, 2017
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Kocham kino - dobre filmy, polecenia.

Ja polecam film "Zjawa"
 

thinksmart

New User
Joined
Feb 6, 2017
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Kocham kino - dobre filmy, polecenia.

film pt "Mur" jest bardzo fajny, teraz w kinach leci.
 

cichaGosia152

New User
Joined
Jan 24, 2018
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Kocham kino - dobre filmy, polecenia.

?mia?o mog? poleci? wam film "John Wick", du?o akcji i fajnych efekt?w.
 

ivoon03

New User
Joined
Oct 19, 2018
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Kocham kino - dobre filmy, polecenia.

John Wick ogl?da?o si? przyjemnie, jest te? 2 cz??? tego filmu. Jak dla mnie jeszcze lepsza
 

derstly001

New User
Joined
Feb 12, 2019
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Kocham kino - dobre filmy, polecenia.

Contratiempo ogl?da?am, nawet mi si? podoba? ten film, ale jako? si? nim nie zachwyca?am
 

Flixer123

Active User
Joined
Apr 2, 2016
Messages
115
Reaction score
2
Odp: Kocham kino - dobre filmy, polecenia.

Ja polecam obejrze? serial "Dom z Papieru".
Lepszego serialu nie ogl?da?em i jak to w serialach pierwszy odcinek ujdzie ale kolejne ju? nakr?caj? i tak si? ko?cz?, ?e a? TRZEBA obejrze? kolejny :p Jedyny minus, ?e czytany ale ja po chwili zapomnia?em o napisach i czyta?em ju? automatycznie :]
 

wojamarioo

New User
Joined
Apr 18, 2019
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Kocham kino - dobre filmy, polecenia.

Ogl?da? kto? z Was najnowszy film z Natalie Portman? Tytu? to "Vox Lux". Ja jestem przera?ony, bo film jest naprawd? genialnie zrobiony, ale zako?czenie mnie totalnie... zawiod?o :( Zastanawiam si? czy tylko ja mam takie odczucia.
 
Top