What's new

-Windows 7 Komputer sam si? resetuje.

Status
Not open for further replies.

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Kto? wie o kij chodzi? Najpierw mi si? sam z niczego resetuje, a p??niej ten blue screen co? tam z memory, wina pirackiego systemu czy innego wsio? :D
 

DJ Mrozu

Senior User
Joined
May 19, 2009
Messages
1,003
Reaction score
19
Odp: Komputer sam si? resetuje.

Google, programy diagnostyczne. W?tpie ?eby to by?a wina pirata, wr?cz jest to wed?ug mnie nie mo?liwe, bardziej stawiam ?e co? w ?rodku pc jest niedopi?te.
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Komputer sam si? resetuje.

Google, programy diagnostyczne. W?tpie ?eby to by?a wina pirata, wr?cz jest to wed?ug mnie nie mo?liwe, bardziej stawiam ?e co? w ?rodku pc jest niedopi?te.

Czyta?em w google :D. Sprawdza?em ?rodek kompa i czysto, niby zasilacz czy co? tam, ale kurde dopiero od wczoraj mi si? to zacz??o dzia? bez powodu ;/
 

DJ Mrozu

Senior User
Joined
May 19, 2009
Messages
1,003
Reaction score
19
Odp: Komputer sam si? resetuje.

A masz tam mo?e troszk? kurzu czy czysto? Odepnij ram itp., pod??cz ponownie i jak dalej b?dzie to b?dziemy gdzie indziej szuka? winy.
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Komputer sam si? resetuje.

A masz tam mo?e troszk? kurzu czy czysto? Odepnij ram itp., pod??cz ponownie i jak dalej b?dzie to b?dziemy gdzie indziej szuka? winy.

Troch? kurzu by?o ale wysprz?ta?em, nie wiem czy warto odpina? ram bo to chyba si? dzieje bardziej wieczorem :D. Wi?c nast?pny atak b?dzie chyba jutro ok 20 :/ lub mo?e w dzie?, nie jestem pewien. a co da Odpi?cie ramu?
 

DJ Mrozu

Senior User
Joined
May 19, 2009
Messages
1,003
Reaction score
19
Odp: Komputer sam si? resetuje.

M?g? si? poluzowa? i jest ?le dopi?ty lub m?g? dosta? si? tam w?a?nie kurz, no skoro dzieje si? to wieczorami to strzelam ?e pc si? bardziej nagrzewa i w?a?nie ten kurz dzia?a tak no ale dop?ki nie sprawdzisz nie b?dziemy wiedzie?, odepnij wszystko i najlepiej spr??onym powietrzem czy kompresorem (ja tak robie ;p) wydmuchaj.
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Komputer sam si? resetuje.

M?g? si? poluzowa? i jest ?le dopi?ty lub m?g? dosta? si? tam w?a?nie kurz, no skoro dzieje si? to wieczorami to strzelam ?e pc si? bardziej nagrzewa i w?a?nie ten kurz dzia?a tak no ale dop?ki nie sprawdzisz nie b?dziemy wiedzie?, odepnij wszystko i najlepiej spr??onym powietrzem czy kompresorem (ja tak robie ;p) wydmuchaj.

A jutro w dzie? to zrobi? :D, dzi?ki za pomoc. Dam zna? jak wykonam Twoje polecenia :D, jakim? programem sprawdza?em temp dysku czy co?, to by?o 39 stopni, chyba normalne? Czy nie pokazuje dobrze?:D
 

DJ Mrozu

Senior User
Joined
May 19, 2009
Messages
1,003
Reaction score
19
Odp: Komputer sam si? resetuje.

Og?lnie do sprawdzania temperatur to polecam CPUID HWmonitor, aktualn? temperatur? dysku mam 32 stopnie, 39 to ju? jest dosy? du?o, sprawd? jeszcze jak tam z innymi temperaturami tym programem.
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Komputer sam si? resetuje.

Og?lnie do sprawdzania temperatur to polecam CPUID HWmonitor, aktualn? temperatur? dysku mam 32 stopnie, 39 to ju? jest dosy? du?o, sprawd? jeszcze jak tam z innymi temperaturami tym programem.

Tyle tego du?o ?e nie wiem na co patrze? :D
 

DJ Mrozu

Senior User
Joined
May 19, 2009
Messages
1,003
Reaction score
19
Odp: Komputer sam si? resetuje.

Wy?lij ss'a
 
Last edited:

Avemajor

Advanced User
Joined
Feb 6, 2012
Messages
346
Reaction score
12
Odp: Komputer sam si? resetuje.

te? mi si? pc restartowa? co jaki? czas i bluee skrin by? a po 1-2 tyg pad?? karta graficzna i w naprawie gadali ?e wina tego niby by?a
 

Avemajor

Advanced User
Joined
Feb 6, 2012
Messages
346
Reaction score
12
Odp: Komputer sam si? resetuje.

no karta graficzna mi si? spali?a ?le dzia?a?a czy zabardzo sie nagrzewa?a nie pami?tam ju?
 

DJ Mrozu

Senior User
Joined
May 19, 2009
Messages
1,003
Reaction score
19
Odp: Komputer sam si? resetuje.

Komputer do wyjebania XDDD, wymiana past termicznych, nowy uk?ad ch?odzenia, zacznij od dobrego wyczyszczenia w ?rodku i daj zna? jak temperatury, je?eli nie zmieni? si? to, to co napisa?em o pastach i uk?adzie ch?odzenia.
 
Last edited:

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Komputer sam si? resetuje.

Komputer ma rok mo?e p??tora i ju? do wyjebania ?:D bez jaja :D, mo?e temperatura za du?a bo obok jest grzejnik?:D wtf xdd
 

DJ Mrozu

Senior User
Joined
May 19, 2009
Messages
1,003
Reaction score
19
Odp: Komputer sam si? resetuje.

No to gratulacje, zmie? po?o?enie pc, ?eby nie by? obok tego grzejnika, wyczy?? go tym kompresorem czy tam spr??onym powietrzem (ka?dy wiatraczek itp.), jak b?dziesz czy?ci? wyjmij ram itp. i daj zna? jaka b?dzie jutro temperatura a teraz lepiej nie przesiaduj za nim za d?ugo bo jeszcze go spalisz ;p
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Komputer sam si? resetuje.

No to gratulacje, zmie? po?o?enie pc, ?eby nie by? obok tego grzejnika, wyczy?? go tym kompresorem czy tam spr??onym powietrzem (ka?dy wiatraczek itp.), jak b?dziesz czy?ci? wyjmij ram itp. i daj zna? jaka b?dzie jutro temperatura a teraz lepiej nie przesiaduj za nim za d?ugo bo jeszcze go spalisz ;p

a dzi?ki :D oj uwierz ?e m?j kuzyn sp?dza przed kompem wi?cej czasu xd od rana do wieczora na chodzie i jemu jako? nie wysiad? :D. Jutro zrobi? tak jak piszesz i dam zna? :D a jak si? spali to trudno :D
 

Dantez

Moim sekretem jest ciasto
Joined
May 22, 2008
Messages
1,206
Reaction score
202
Odp: Komputer sam si? resetuje.

Uruchom Windows Memory Diagnostics i wymie? paste na procku.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top