What's new

Koniec botter?w !!!

Status
Not open for further replies.

Kolacjetr

Active User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
60
Reaction score
3
Ot?? wiadomo nam ?e po update 8.21 jest system anty botowy.
Chcia?bym was ostrzec, aby nie u?ywa? ?adnych bot?w. Ju? sprawdza?em na noob charach ten system i moje konto zosta?o skasowane z nast?puj?cych bot?w:
- ?wiat?o
- mc
- tibia ng (nawet si? nie w??czy? i zosta? wykryty) <<<--- to na 100%
- tibia auto (w??czy?em w nim auto fishing i tyle) <<<--- Nie jestem pewny bo tibia auto i inny bot na raz w??czy?em wi?c mo?liwe ?e nie zosta? wykryty \/
- spr?bowa?em u?y? N bot z 8.2 na 8.21 i wyskoczy? debug i delete char :(

Co s?dzicie o nowym systemie anty botowym ?

Dla mnie to bardzo dobrze zrobili, bo zrobi?o si? mniej kolejek i wi?cej miejsca do expienia dla FACC jak i dla PACC.
 
Last edited:

Aen

Przewodnicz?cy
Joined
Apr 2, 2008
Messages
215
Reaction score
28
Niestety nie wiem czy to prawd? jest to co napisa?e?, ale je?li tak to oznacza?o by upadek takich projekt?w jak TibiaBot NG, blackdproxy, wi?c my?l? ?e w kr?tkim czasie znajd? si? jakie? obej?cia, a je?li nie to dla mnie ?wietnie :D
 

ScooTer

User
Joined
Jul 6, 2008
Messages
22
Reaction score
0
Wko?cu tibia zacze?a si? rozwija? zawsze robili itemy czas na systemy anty noobom kt?rzy gra? nie umiej? i cheaty u?ywaj?.

Co? w stylu PunkBustera.

=D
 

Knight

Advanced User
Joined
May 3, 2008
Messages
347
Reaction score
21
I dobrze , ?e tak zrobili koniec z noobstwem wreszcie ?wi?ty spok?j z botterami
jeszcze tylko Hacki , lagi , kicki , i Tibia b?dzie 100% najlepsz? gr? ^^
 

Aen

Przewodnicz?cy
Joined
Apr 2, 2008
Messages
215
Reaction score
28
I dobrze , ?e tak zrobili koniec z noobstwem wreszcie ?wi?ty spok?j z botterami
jeszcze tylko Hacki , lagi , kicki , i Tibia b?dzie 100% najlepsz? gr? ^^

Je?li chodzi o hacki, to ka?dy gracz odpowiada za swoje konto i jego bezpiecze?stwo - CipSoft nie jest w stanie nic poradzi?, na g?upot? niekt?rych os?b.

@topic

faktycznie, teraz przeczyta?em jednego z news?w! ;) W sumie to ciekawe ?e nie mo?na nawet tapetki zmieni? w kliencie, ale dobrze ?e b?dzie mniej cavebotter?w, r?wnie? sporo os?b si? wystraszy cokolwiek u?ywa? do modyfikacji klienta.
 

drealen

Advanced User
Joined
May 4, 2008
Messages
193
Reaction score
4
Tak, ja si? bardzo ciesze ?e nie da si? u?ywa? bota ale to tylko zmotywuj? innych programist?w do stworzenia nowego bota kt?rego tibia ju? nie wykryje i wtedy cip soft b?dzie si? zastanawia? jak znowu zablokowa? te boty, i tak ci?gle.(taka jest moja hipoteza)
 

Przemek

Hejtuj!
Joined
Apr 4, 2008
Messages
634
Reaction score
181
Sorry panowie ,ale musze rozwia? Wasze w?tpliwo?ci.
Konta zosta?y skasowane tylko tym ,kt?rzy pr?bowali odpali? tibie NG z 8.2 na 8.21. Tibia ng wykorzystuje bilblioteki .dll i w tym tkwi ca?a filozofia. U?ytkownicy Bota blackdproxy nie musz? si? niczego obawia? (jak narazie) ,gdy? ?w bibliotek nie wykorzystuje :)
Co do tibi auto ,to u?ywam i nic mi si? jeszcze nie sta?o ^_^
 

qubaa1993

New User
Joined
Jul 4, 2008
Messages
4
Reaction score
0
^^

^^

Je?eli to prawda to bardzo mnie to cieszy bo noobki w??czaj? bota i sam im expi to bezsensu jest zostawia kompa i se idzie. Tibia jest po to ?eby w ni? gra?.
 

ziki

Active User
Joined
Apr 30, 2008
Messages
131
Reaction score
5
UWAGA NA NEW UPDATE
dzisiejszy "maly" update, niczym nie zapowiedziany, to nic innego jak antycheat. Wed?ug obecnie mglistych informacji, wiele wskazuje na to, ?e uzywanie bot?w ze starszych wersji (w tym 8.2) powoduje debuga i automatyczne wyslanie informacji do CIP.
Jak zapewne wiecie, cipsoft wprowadzil dzis update 8.21 + ok 600 kont dostalo delete. Zasadze dzialania Cipsoftu oglosi nam Dr Yaboomaster.


CYTAT
bikstopa :: 21:33:53
tylko NG users banowali ?
Yaboomaster :: 21:34:09
dll injection
Yaboomaster :: 21:34:50
wstrzykniecie biblioteki do klienta ;D
bikstopa :: 21:35:06
i cipy to sprawdzaly?
Yaboomaster :: 21:35:17
zle adresy = crash
Yaboomaster :: 21:35:21
crash = ban bo leci do nich raport
bikstopa :: 21:35:43
i tylko z ng tak sie dzialo?
Yaboomaster :: 21:36:07
blackd nie opiera sie na modyfikacji pamieci
Yaboomaster :: 21:36:16
wiec bedzie jedynym botem do Tibii teaz, chyba ze wyjdzie poprawna na ng


Dziekujemy Dr Yaboomasterowi za tak wyczerpujaca informacje.
i przypominam(y) by obecnie nie korzystac z ng, lub robic to na wlasna odpowiedzialnosc.


oryginalna wiadomosc z tibia.com
CYTAT
Today, we have punished more than 600 accounts for modifying the Tibia client. Please play fairly to avoid a banishment or even the deletion of your account.

?r?d?o tibiasoft.com. Cieszy mnie, ?e teraz nie b?dzie boter?w, poniewa? by?o to denerwuj?ce, nie mo?na by?o expi? na fibuli, trollach itp... Dobrze, ?e to wymy?lili.
 

$peqto

Senior User
Joined
Jun 20, 2008
Messages
797
Reaction score
69
Dzi? w nocy m?j kuzyn u?ywa? tibi autoi delete nie dosta??
 

lechu17

User
Joined
Jun 28, 2008
Messages
15
Reaction score
0
to prawda z systemem antybotowym :)) tibia ng niedziala i duzo innych botow takze.. probujesz sie lognac z botem wylacza ci sie tibia i juz cie maja :cool:
dobre to jest bo niebedzie tyle botterow =D chociaz niebedzie co bic ale co tam.
jednak predzej czy pozniej ktos zrobi bota ktory bedzie dzialal z tym systemem:p
 

Przemek

Hejtuj!
Joined
Apr 4, 2008
Messages
634
Reaction score
181
to prawda z systemem antybotowym :)) tibia ng niedziala i duzo innych botow takze.. probujesz sie lognac z botem wylacza ci sie tibia i juz cie maja :cool:
dobre to jest bo niebedzie tyle botterow =D chociaz niebedzie co bic ale co tam.
jednak predzej czy pozniej ktos zrobi bota ktory bedzie dzialal z tym systemem:p

Dzia?a BlackDproxy. Wi?c w sumie to dla nich na r?ke bo wi?cej zarobi? xD Ludzie nie b?d? ?ci?ga? Tibi NG tylko ow? BlackDProxy <3 Zarobi? kupe kasy... no ale c?? takie ?ycie ^^

Dzi? w nocy m?j kuzyn u?ywa? tibi autoi delete nie dosta??

Tibia Auto dzia?a :)
 

drealen

Advanced User
Joined
May 4, 2008
Messages
193
Reaction score
4
no ale NGbot mo?e ulec modyfikacji i przesta? u?ywa? bibliotek i wtedy znowu cip soft b?dzie musia? my?le? nad kolejnym sposobem uniemo?liwienia u?ywania bot'a
 

Unado

Advanced User
Joined
May 24, 2008
Messages
439
Reaction score
14
Age
29
i tak Znajdzie si? inny spos?b na ominiecie tych zabezpiecze? ;]
 

GM Praga

Advanced User
Joined
Jun 19, 2008
Messages
366
Reaction score
24
Age
30
Ja nie wiem co sie dzieje uzywam tibia auto ju? tydzie? i nie mam bana :p mo?e nie wykryj?
 

Sarza

User
Joined
Jun 24, 2008
Messages
23
Reaction score
0
Bardzo mnie to cieszy poniewaz wreszcie opracowali jaki? dobry system .. teraz czekam na kolejne :)

..A gra? b?dzie si? coraz lepiej :D
 
B

Budzik

Guest
wreszcie... chociarz mogli by co? zobi? na hacki, ale nieszkodzi
 

Revey

User
Joined
Jul 11, 2008
Messages
12
Reaction score
0
BlackD proxy dzia?a, MC r?wnie? :) I nie dostaje si? ban?w ;) I bardzo dobrze, bo MB u?ywam a BlackD Proxy si? lecz?...
 

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32
Jak dla mnie gra bez Ligh Hacka to jest dno i naprawde ci??ko mi si? przyzwyczai?. Narazie ja i tibia mamy separacje :).
 
Joined
Jul 9, 2008
Messages
13
Reaction score
0
Age
39
Nas nie daganiat

Nas nie daganiat

My boterzy damy sobie rade a je?li kto? poszukuje czego? niewykrywalnego znajdzie to pod moj? wypowiedziom xD
 
Status
Not open for further replies.
Top