What's new

[Konkurs] - Artystyczne przedstawienia!

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Witam! Razem z Mr. Aali i Shikate organizujemy konkurs!

Na czym on polega?

Chodzi w nim o to, i? my podamy Wam tematyk?, a Wy musicie si? do niej dostosowa? i cykn?? sobie fotk? (oczywi?cie w Tibii)!

Nagrody:

Pierwsze miejsce: 30 punkt?w reputacji!
Drugie miejsce: 20 punkt?w reputacji!
Trzecie miejsce: 10 punkt?w reputacji!
Dla reszty, jako nagroda pocieszenia: 5 punkt?w reputacji!

Gdzie nadsy?a? zdj?cia?
Drog? prywatnej wiadomo?ci do mnie (Michu). Prosz? te?, aby w temacie nadawanej wiadomo?ci napisa?:
[Konkurs] - Artystyczne przedstawienia!

REGULAMIN
1. Uczestnicy konkursu musz? nades?a? dok?adnie dwa zdj?cia.
2. Uj?cia u?yte w konkursie musz? koniecznie pochodzi? z Real Tibii.
3. Liczba os?b zawartych na zdj?ciu nie mo?e przekracza? 4.
4. Konta, kt?re nades?a?y swe dzie?a, musz? istnie? na forum przynajmniej 2 tygodnie.

Odno?nie zdj??:

1. Pierwsze zdj?cie ma na celu zaprezentowanie tematu przedstawionego w edycji konkursu, w tym celu:
-Nicki postaci musz? by? wy??czone poprzez skr?t: "ctrl + n''.
-Dozwolone s? komentarze w?asne do scenki, aby bardziej wczu? si? w klimat.

2. Drugie zdj?cie polega na pokazaniu zako?czenia scenki, np. udanego polowania, nale?y:
-Z powrotem w??czy? nicki postaci.
-Przynajmniej jedna osoba na zdj?ciu musi zamie?ci? komentarz: "Pozdrowienia dla Tibia.net.pl!''

Tematyka:
Polowanie na zwierzyn?!

Zdj?cia mo?na nadsy?a? do pi?tku (23.08.2013) do godziny 24. Zdecydowali?my si? na wyb?r poprzez forum moderatoskie, aby unikn?? wygrywania na skutek znajomo?ci. Wyb?r b?dzie trwa? do poniedzia?ku, lecz ju? wieczorem ujrzycie wyniki! Serdecznie zapraszamy do udzia?u!​
 

Xarid

Advanced User
Joined
Aug 24, 2009
Messages
289
Reaction score
107
Odp: [Konkurs] - Artystyczne przedstawienia!

Jak dla mnie to jest g?upie, do tego ta tematyka. Dosta?e? si? na supporta czy tam experta i pr?bujesz si? pokaza?. Konkurs jest ?mieszny - dzia? zdj?cia jest martwy bo prawie nikt nie gra w tibie, je?li ju? graj? to nie chc? si? dzieli?. Poza tym dostaniecie g?ra 3 zg?oszenia znaj?c ?ycie wi?kszo?? z tego to b?dzie od was od tego teamu czy jak to sie teraz zwie. Na si?? robienie "konkurs?w", bo tego nawet konkursem nie na si? nazwa?, zreszt? do wygrania jest reputacja. Przy czym ta reputacja jest teraz niczym - cyferk?, kt?ra z za?o?enia mia?a by? wska?nikiem zaufania u?ytkownik?w i bycia pomocnym. Jestem bardziej zaufany, bo zrobi?em super screena jo?. Pomys? po pierwsze nie jest nowy i nie jest dobry, to jest przywr?cenie tego konkursu z tymi screenami co by? pewien czas temu. Pozostaje kwestia kryteria oceniania zdj?? o ile takowe dostaniecie, z g?ry wygraj? zdj?cia wy?szych poziomowych postaci, bo nie wa?ne jak kreatywnym by si? nie by?o to i tak hunt postaci? nisko poziomow? nie b?dzie ciekawszy od hunta postaci? z wysokim poziomem. Podsumowuj?c - by?o, s?abe i si? nie przyjmie. Heehe


#edit
W?a?nie przeczyta?em tytu? XDDD
ARTYSTYCZNE PRZEDSTAWIENIA!
Ju? nawet nie chc? mi si? o tym pisa? bo tytu? jest jeszcze ?mieszniejszy od samej idei konkursu
 
Last edited:

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: [Konkurs] - Artystyczne przedstawienia!

wzi??bym udzia?, ale nie gram w tibi?.
 

Sassin

Forum friend
Joined
Jun 13, 2009
Messages
1,281
Reaction score
107
Odp: [Konkurs] - Artystyczne przedstawienia!

Kurwa, ej man, serio.. ja dalem podziekowanie.. prawdopodobnie pierwsze w mojej historii. Ale rly. Xarid napisal niemal wszystko co napisalbym ja. Pomysl nie za dobry. Widac czarnuszku, ze chcesz blyskac. Olej to, bo za rok stwierdzisz, ze to bylo glupie, a jak nie za rok, to 2. Zalezy tylko od tego, kiedy kolorek na forum przestanie krecic, albo znudzi ci sie tibia, albo dupa, z ktora piszesz na forum zacznie byc monotematyczna. Nie wymyslisz nic nowego, ofc. co mialoby sens. za duzo glow nad tym myslo, juz przed tb. I to forum i ta tibia za dlugo istnieje, zeby cos zdzialac. Raczej poswiecilbym sie temu, jak zachecic ludzi do sensownch konkursow, ktore juz ktos wymysl.
 

Shikate

Nie przejdziesz!
Joined
Feb 11, 2011
Messages
946
Reaction score
92
Odp: [Konkurs] - Artystyczne przedstawienia!

Ostrze?enie za wyzywanie Michu. To, ?e go?? si? stara i przyj?? do serca polecenie, ?eby o?ywi? jako? jego dzia? nie oznacza, ?eby bezczelnie obra?a?, a niekt?rzy ,,zbawiciele tnet'' s? w stanie zrobi? tylko tyle. ,,Reputacja mia?a by? wyznacznikiem szacunku''? Nie wiem czy wiesz, ale to nie dzia?a od dawna. Tym bardziej nie dzia?a?o to za czas?w Waszej ulubionej Kazi.. Sk?d kadra mia?a tyle reput?w? Kadra dawa?a je sobie nawzajem, aby moderatorzy i reszta mieli tak po 500... Wi?c bierzcie wz?r, tylko uwa?ajcie, ?eby nie pisa? hipokryzji. Temat do zamkni?cia, nie b?d? patrzy? na dalsze obra?anie si?. Zobaczymy, czy konkurs si? przyjmie.
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: [Konkurs] - Artystyczne przedstawienia!

Dobra, czego to cz?owiek nie zrobi zawsze jest ?le. Chcia?em o?ywi? dzia?, ale jak wida? dla Was ju? "wymar?". Konkurs to konkurs, nie chcesz bra? udzia?u? To nie bierz. Mo?e si? ochotnicy znajd?... Tymczasem zamykam temat.
 
Top