What's new

Konkurs na najbrudniejsze biurko

Status
Not open for further replies.

Matre

Nie b?dzie ciszy...
Joined
Sep 12, 2008
Messages
789
Reaction score
143
Postanowili?my zorganizowa? nieco lu?niejszy konkurs na najbardziej nieuporz?dkowane biurko!
Tak dobrze przeczyta?e?! ?yjemy w ci?g?ym po?piechu wi?c oczywistym jest, ?e czasem nie zd??ymy posprz?ta? naszego miejsca pracy/rozrywki.
Konkurs jest bardzo prosty i polega na zamieszczeniu zdj?cia Twojego biurka w tym temacie.


UWAGA! Wa?ne jest aby? zamie?ci? karteczk? na biurku ze swoim nickiem i dat? zrobienia zdj?cia lub aby na monitorze by? wy?wietlony profil Twojego konta.

Zdj?cia mo?na zamieszcza? do dnia 09.10.2011.
3 dni p??niej zostanie og?oszony werdykt, ocenia? b?dzie ca?a kadra.
Nagrody:
1 miejsce - do?adowanie 5z? + podpis pod nickiem + 35 pkt?w reputacji
2 miejsce - do?adowanie 5z? + 25 pkt?w reputacji
3 miejsce - do?adowanie 5z? + 15 pkt?w reputacji


Temat s?u?y wy??cznie do zamieszczania zdj?? konkursowych, wszelkie komentarze b?d? usuwane.

Sponsorem do?adowa? jest [user]Dziki Johnson[/user]
Dodatkowo ka?dy kto zamie?ci zdj?cie w temacie dostanie ode mnie reputa (ok 10pkt)
 

Help3R

Forum friend
Joined
Nov 5, 2010
Messages
1,356
Reaction score
265
Odp: Konkurs na najbrudniejsze biurko

Na monitorze wida? ten temat i tw?j avek Marte, karteczka jest na laptopie ale nie wida? xD. Laptopa i tak nie mia?em gdzie po?o?y? to wsadzi?em go na 2 tygodniowe pierniki firmy "Ola"
9877b6b7351441bbgen.jpg
 

hiroh

Senior User
Joined
Jul 25, 2011
Messages
631
Reaction score
27
Odp: Konkurs na najbrudniejsze biurko

cimg1177t.jpg


Troch? zamazane, zrobi?em drugie.

cimg1179g.jpg


down x 2- biurko takie jest zawsze...
 
Last edited:

Daniel13

Senior User
Joined
Jun 19, 2008
Messages
910
Reaction score
32
Odp: Konkurs na najbrudniejsze biurko

tnet.jpg


Codziennie s?ysz? od mamy " Daniel posprz?taj w ko?cu ten syf na biurku ! Jeszcze tylko nasra? na nim ! "

Stwierdzi?em, ?e i ja wstawi? zdj?cie swojego biurka :D ( Nie robi?em ba?aganu tyko do zdj?cia . Tak jak inni ... )

W Word Padzie napisa?em m?j nick ;) jest to widoczne :)


je?eli w tym konkursie chodzi o ( Zrobienie jak najwi?kszego ba?aganu na biurku to spoko mog? zrobi? jeszcze jedno zdj?cie . Ale po co robi? konkurs, kt?ry nie ma sensu ? zrobi? ba?agan nie jest trudno . Tu moim zdaniem chodzi o to jak wygl?da nasze biurko na co dzie? a nie, ?e kto? zrobi ba?agan na biurku i my?li, ?e jest fajny bo nawrzuca? ?mieci i posadzi? psa kolo kompa .​
 
Last edited:

Szapek

User
Joined
Oct 6, 2011
Messages
13
Reaction score
3
Odp: Konkurs na najbrudniejsze biurko

A oto moje biureczko, nie b?d? przeprasza? za burdel jaki na nim jest poniewa? nie robi?em tego dla konkursu lecz mam taki codziennie.

BURDEL na k??kach u Szapka z TNET'u!
Sprawd? ty i dowied? si? jaki mam Syf ;p





 
Last edited:

Matre

Nie b?dzie ciszy...
Joined
Sep 12, 2008
Messages
789
Reaction score
143
Odp: Konkurs na najbrudniejsze biurko

Od?wie?am, nikt wi?cej nie chce powalczy? cho?by o do?adowania?:> Do ko?ca konkursu zosta?o tylko 3 dni
 

Broob

Active User
Joined
Nov 10, 2010
Messages
53
Reaction score
10
Age
28
Odp: Konkurs na najbrudniejsze biurko

20111006011.jpg

20111006013.jpg


Nie mia?em na czym napisa? nicku i napisa?em na zeszycie do niemieckiego z 3 gimnazjum jeszcze... Nawet dzi?ki temu zdj?ciu znalaz?em gumk? do mazania :p
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Konkurs na najbrudniejsze biurko

Okej, zbyt chwalebny konkurs to nie jest i chwalenie si? syfem, lenistwem oraz totalnym brakiem jakiejkolwiek organizacji miejsca pracy zbytniej popularno?ci nikomu nie przysporzy, ale sama patrz?c na m?j wspania?y, artystyczny nie?ad stwierdzi?am, ?e nim ten mini pierdolnik posprz?tam uwieczni? go na fotografii i zaprezentuj? ludziom, jak wygl?da moje biurko w zwyczajny, powszedni dzie?. Jaki? potworny ba?agan nie do ogarni?cia to to nie jest, powiedzia?abym wr?cz, ?e wieje amatorszczyzn?, ale pomimo swojej nonszalanckiej wobec czysto?ci natury biurko lubi? mie? przejrzyste, tak wi?c to, co Wam prezentuj? dla mnie jest koszmarem sp?dzaj?cym sen z powiek. Ot??!

centrumdowodzenia.png

Na porz?dku dziennym s? wszelkiego rodzaju kredki, o??wki, obierki ze strugaczki, rozmaite pi?ra, cienkopisy, promarkery etc. Wi?kszo?ci nie wida?, poniewa? spoczywaj? spokojnie pod kartkami z bloku, plakatami, zeszytami i innym badziewiem. Ogromnej ilo?ci przybor?w do rysowania i pisania nie s? w stanie ogarn?? nawet przyborniczki, kt?re gdzie? tam w tle majacz?, tu? obok moich ta?cz?cych manekin?w. Ciekawostka: manekin-kobieta ma gustowny wisiorek w postaci gumki do w?os?w. Pod pude?kiem z kredkami wida? nawet kawa?ek mojego pi?rnika z Nirvany, kt?ry zakupi?am na rockmetalshopie b?d?c jeszcze zbuntowan? gimnazjalistk?. O, te s?uchawki te? tam widzia?am, ale ju? po tym, jak kupi?am swoje na allegro jakie? 50 z?otych taniej. _/ W oczy rzuca si? ?liczna, szafirowa teczka, w kt?rej spoczywa moje ?wiadectwo maturalne ?wiadcz?ce o tym, ?e zda?am matur? (ha!) i mog? i?? na studia. Ale mi si? nie chce. Jest i nowy numer K MAGa, z kt?rego to mam uroczy, wielki, ogromny plakat z jakiej? imprezy organizowanej przez Desperadosy, niestety nie by?am, bo dzia?o si? to w ?odzi. Po?r?d ca?ego tego miszmaszu wida? r?wnie? m?j wspania?y, ???ty kubek Manna, z kt?rego herbata smakuje jak naprawd? dobra herbata + dzbanuszek, z kt?rego herbat? sobie do? przelewam + kubek po lodach dopiero zjedzonych wsadzony do niego. ?ciana za moim biurkiem te? do wybitnie uporz?dkowanych nie nale?y; rozpiska z 6Weidera, kiedy jeszcze chcia?o mi si? ?wiczy? (zatrzyma?am si? na dniu drugim), jaki? bazgro? sprzed 2 lat, kawa?ek dyndaj?cych kajdanek pe?ni?cych w mym pokoju funkcj? zaczepu do agrafek oraz korkowa tablica, na kt?rej naprawd? musz? ju? wszystko upycha?, bo jest cholernie ma?a i powoli przestaje mi si? cokolwiek na niej mie?ci?. Ca?o?ci dope?nia siedz?cy na mym skanerze kot i jego akcesoria, takie jak neutralizator zapach?w do kuwetki (n?wka sztuka o zapachu lawendy) czy naprawd? wys?u?ona w?dka-zabawka, pod kt?r? to, na wesp?? z ?adowark? do baterii, le?y imienna podk?adka pod kubek z rysunkiem dziewczynki. :3 W centralnej cz??ci biurka le?y karteczka potwierdzaj?ca, ?e to biurko to moje biurko, ale jej nie wida?, to zrobi?am osobn? fotk?.

kisses.png
 

Matre

Nie b?dzie ciszy...
Joined
Sep 12, 2008
Messages
789
Reaction score
143
Odp: Konkurs na najbrudniejsze biurko

Wyniki konkursu:
1. Beoska
2. Help3R
3. hiroh


Gratulacje, nagrody zostan? przyznane wkr?tce :)
edit:
(reputy oraz do?adowania zosta?y przyznane)
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top