What's new

Konkurs ?wi?teczny

Status
Not open for further replies.

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: Konkurs ?wi?teczny

No c??... W evenatach jest blink tekst "?wi?teczny konkurs", kt?ry ja ustawi?em ponad 3 miesi?ce temu i jeszcze go nie zdj?li, wi?c nie ma si? co dziwi?, ?e jeszcze nie przyznano nagr?d, skoro nawet napisu nie ?aska zdj??. ;]

Pozdrawiam.
 

Michusjedem

Active User
Joined
Mar 13, 2011
Messages
96
Reaction score
12
Age
29
Odp: Konkurs ?wi?teczny

Wy nie pojmujecie tego, ?e tutaj nagrody nie dostaniesz albo b?dziesz na ni? czeka? z 30 lat?
 

Markeer24

Advanced User
Joined
Jan 6, 2011
Messages
416
Reaction score
42
Age
27
Odp: Konkurs ?wi?teczny

Czy ty naprawd? jeste? taki t?py i nie potrafisz zrozumie?, ?e g?wno dostaniesz?

Nie wypowiadaj sie idioto jak nic nie wnosisz, nawet nie wplywasz na decyzje o tych nagrodach, tylko masturbujesz sie przy wbijaniu postow albo to tw?j fetish.

//Topic
Ja licze, ?e kto? wy?ej ruszy dupe i jako? to wynagrodzi.
 

Kaszel

Active User
Joined
Jan 2, 2010
Messages
81
Reaction score
10
Odp: Konkurs ?wi?teczny

Nie wypowiadaj sie idioto jak nic nie wnosisz, nawet nie wplywasz na decyzje o tych nagrodach, tylko masturbujesz sie przy wbijaniu postow albo to tw?j fetish.
//Topic
Ja licze, ?e kto? wy?ej ruszy dupe i jako? to wynagrodzi.

I powiedz mi prosz?, na chuj napisa?e? tego posta skoro powt?rzy?e? jedynie swoj? wypowied?? Id? dalej bawi? si? z kolegami patykami na podw?rku, mo?e jak dostaniesz w g?ow?, troch? zm?drzejesz.
 

Sherlock

User
Joined
Mar 11, 2011
Messages
33
Reaction score
5
Odp: Konkurs ?wi?teczny

No c??... W evenatach jest blink tekst "?wi?teczny konkurs", kt?ry ja ustawi?em ponad 3 miesi?ce temu i jeszcze go nie zdj?li, wi?c nie ma si? co dziwi?, ?e jeszcze nie przyznano nagr?d, skoro nawet napisu nie ?aska zdj??. ;]
Pozdrawiam.
Z tego co wiem, tutaj nawet administracja nie ma mo?liwo?ci zdj?cia tych og?osze?. Jedynie elDiamnod kt?ry leje na to forum ciep?ym moczem. Mats, jest tylko po to ?eby kontrolowa? reklamy, a kiedy zobacz?, ?e zysk w?a?nie z nich jest coraz mniejszy (co nie nast?pi zbyt szybko), to zrobi? jaki? event, rozwi??? g??wne problemy. Wtedy zn?w ka?dy b?dzie pe?en zadowolenia, pomy?li, ?e tnet b?dzie taki jak dawniej, aby potem zn?w zacz?li to wszystko olewa?. To bezsensu, najlepiej hejtowa? si? wzajemnie i mie? z tego jak najwi?ksz? bek?, ni? bra? udzia? w tych chujowych konkursach.
 

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: Konkurs ?wi?teczny

Nie wypowiadaj sie idioto jak nic nie wnosisz, nawet nie wplywasz na decyzje o tych nagrodach, tylko masturbujesz sie przy wbijaniu postow albo to tw?j fetish.
//Topic
Ja licze, ?e kto? wy?ej ruszy dupe i jako? to wynagrodzi.
To Cie musz? rozczarowa?. Nie dostaniesz nagrody i si? z tym pog?d?. Radzie Ci si? tak?e uspokoi? i przesta? bluzga? na wszystkich w temacie, bo inaczej sko?czysz karier? na forum.

Prosz? tak?e przesta? odpowiada? na zaczepki i najlepiej ju? nic nie pisa? - temat najprawdopodobniej zostanie zamkni?ty.

Cheers.
 

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Konkurs ?wi?teczny

Te? chc? si? pok??ci?, tylko po kt?rej stronie by tu stan??.. 3 miesi?ce temu forum nie by?o tak nisko jak teraz, wtedy nawet ja uwierzy?em, ?e w tym konkursie mo?na co? wygra?, ale na chuj mi latem czapka.

Z tym tematem b?dzie jak z nagrodami, zostanie zamkni?ty i chuja dostaniecie - bo na to administracja zawsze ma czas ; )
 

kosmos2

Advanced User
Joined
Jul 23, 2009
Messages
339
Reaction score
48
Age
31
Odp: Konkurs ?wi?teczny

Ja powiem kr?tko na ten temat.
Od X miesi?cy nie zdj?li pewnych og?osze? a ty liczysz na nagrody z ?wi?t?
Odno?nie przyznawania nagr?d to oni zawsze tak robili. Raz dawali a raz nie i trzeba si? z tym niestety pogodzi?.
Odchodz?c lekko od tematu Kadra kiedy? jeszcze utrzymywa?a jaki? poziom a teraz ?adnego poziomu nie ma, ka?dy robi praktycznie co chce.
 

Nights

Ten typ ;)
Joined
May 12, 2010
Messages
350
Reaction score
32
Odp: Konkurs ?wi?teczny

Piszecie tyle i na marne. I tak ju? chyba wszyscy wiedz?, ?e Tro Media nie chce przyzna? uprawnie? kazi. Nawet marnych medali nie mo?na rozda? a Wy tu piszecie o jakich? czapeczkach. Kto? mi kiedy? t?umaczy? sytuacj? w banku - je?eli og?osi on upad?o?c to nasze pieni?dze przepadaj? (~~jako? tak to by?o). W tym przypadku jest podobnie, organizator konkursu siedzi sobie teraz wygodnie w niebieskim kolorze, wi?c konkurs zosta? tak jakby 'zawieszony'. W takim wypadku nic nie otrzymacie, niestety.

A! I przesta?cie pierdoli?, ?e tak to by?o zawsze, ?e teraz to kadra jest zua i wgl. Jakby kto? nie zauwa?y? kadra prze?y?a roz?am - cz??? elity odesz?a. Natomiast samo forum zosta?o wysprzedane, gdzie w?a?ciele zabrali po cz??ci uprawnienia do acp (na pewno jednym z powod?w by?o usuni?cie layoutu z reklamami ze strony przez kazie).

##
Nomnomnom, do og?osze? tak?e nie ma dost?pu.

Temat zamykam, narq.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top