What's new

Kontakt z modami

Status
Not open for further replies.

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Zauwa?y?em jeden b??d na forum. Jak wiadomo od warna mo?na si? odwo?a? w specjalnym dziale, lecz najpierw trzeba to zrobi? u moderatora od kt?rego dosta?o si? warna. Niestety zauwa?y?em, ?e zdarzaj? si? modowie (nie wiem ilu ich jest, nie sprawdza?em. Na pewno Archimonde) maj? zablokowan? mo?liwo?? pisania notek dla nieznajomych oraz widoczno?? zak?adki 'Kontakt' dla nieznajomych. Wi?c w?a?ciwie jak mo?na si? odwo?a? w takiej sytuacji? Nie wiem, nie znam dobrze vB, mo?e jest jaka? inna droga kontaktu, bynajmniej ja o takowej nie wiem.

Proponuj? wprowadzenia zasady dla mod+, mianowicie maj? mie? odblokowan? mo?liwo?? pisania notek dla nieznajomych, a przynajmniej prywatne wiadomo?ci.
 

3niu

Active User
Joined
May 14, 2010
Messages
79
Reaction score
11
Odp: Kontakt z modami

Mo?esz si? skontaktowa? poprzez prywatn? wiadomo??.
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Kontakt z modami

rna mo?na si? odwo?a? w specjalnym dziale, lecz najpierw trzeba to zrobi? u moderatora od kt?rego dosta?o si? warna. Niestety zauwa?y?em, ?e zdarzaj? si? modowie (nie wiem ilu ich jest, nie sprawdza?em. Na pewno Archimonde) maj? zablokowan? mo?liwo?? pisania notek dla nieznajomych oraz widoczno?? zak?adki 'Kontakt' dla nieznajomych.
Istnieje prywatna wiadomo??, wi?c nie widz? problemu w kontakcie ze mn?. Notki s? zablokowane, bo nie chce mi si? czyta? ?ali w moim profilu chc? by by? w nim porz?dek tak jak w dzia?ach, w kt?rych moderuj?. Co do zak?adki kontakt nie bez powodu jest zablokowana, bo 30 wiadomo?ci dziennie na gg z pro?b? o skrypt/cracka i inne duperele zwi?zane z elfbotem nie sprawiaj? u?miechu na mojej twarzy. Dzi?kuj? za uwag? i zapraszam na pw;)
btw. Jako? inni nie maj? problemu z kontaktem do mnie, wi?c nie wiem o co ci te? chodzi og?lnie.
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: Kontakt z modami

Istnieje prywatna wiadomo??, wi?c nie widz? problemu w kontakcie ze mn?. Notki s? zablokowane, bo nie chce mi si? czyta? ?ali w moim profilu chc? by by? w nim porz?dek tak jak w dzia?ach, w kt?rych moderuj?. Co do zak?adki kontakt nie bez powodu jest zablokowana, bo 30 wiadomo?ci dziennie na gg z pro?b? o skrypt/cracka i inne duperele zwi?zane z elfbotem nie sprawiaj? u?miechu na mojej twarzy. Dzi?kuj? za uwag? i zapraszam na pw;)
btw. Jako? inni nie maj? problemu z kontaktem do mnie, wi?c nie wiem o co ci te? chodzi og?lnie.
Okej. Dzi?ki za odpowied?, teraz ju? wiem, ?e mo?na wpisa? tw?j nick i normalnie wys?a? pw z zak?adki pw. Sorry, m?wi?em, ?e nie znam dobrze vB, dobrze Ci? rozumiem i ten temat nie mia? brzmie? jaki najazd czy co?, tylko spowodowany by? moj? niewiedz? za co przepraszam.

Do zamkni?cia.
 
Status
Not open for further replies.
Top