- Dołączył
- Sierpień 3, 2009
- Posty
- 19
- Liczba reakcji
- 0
- Wiek
- 36
Witam Wszystkich !
Serdecznie zapraszam do dodawania screenow na to forum graczy z Kosmos.Ots!
Zajebisty Exp :
1-150 lv -- 300x
151-200 -- 250x
201-300 -- 200x
300-350 -- 150x
351-400 -- 100x
401-500 -- 50x
501-600 -- 25x
601+ 10x
Mlvl 20x Skils 70x
W SAM RAZ ZEBY WBIC LVL I CHODZIC NA WOJNY !
Nowe Itemy
nowe przygody ;oPVP OD 150+lv
No to ja dam jednego screena

pozdro.

, zarzuci kto? paroma cc albo itemkiem dla kiny ;d ?








