What's new

Kr?l szaman?w

Status
Not open for further replies.

Do Mycia

Advanced User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
455
Reaction score
12
Siemka na pocz?tek powiem ?e si? mo?ecie ?mia? ale mnie to jebie ;DD
Wracaj?c do tematu.Wie kto? gdzie mog? znale?? dalsze odcinki kr?la szaman?w bo to by? ostatni jaki Jetix pokaza? bynajmniej p?ki ten kana? by?.

Potem ju? nic nie widzia?em a nie wiem czy nawet zosta?y stworzone ;/
Czekam na wasze odpowiedzi
Licz? na Was
 

Constantine

everybody dies
Joined
Oct 27, 2008
Messages
1,071
Reaction score
145
Age
29
Odp: Kr?l szaman?w


Sam serial sk?ada si? z 64 odcink?w podzielonych na dwie serie oraz trzech odcink?w specjalnych; w Polsce emitowany by? na kana?ach:

64 Niech ?yje kr?l Long Live the King EPIROOGU (Epilog)
Ostatni odcinek.


Hmm... Je?eli dobrze wyczyta?em to odcinek kt?ry obejrza?e?, by? ostatnim odcinkiem ?w kresk?wki (anime).
 

Do Mycia

Advanced User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
455
Reaction score
12
Odp: Kr?l szaman?w

Acham no dobra dzi?ki ka?dy dostanie rep+
Ale si? wkurwi?em bo lubia?em t? Bajk? a tak chujowo si? sko?czy?a
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Kr?l szaman?w

Manga chyba by?a kontynuowana, bo gdzie? w necie widzia?em spoilery, ale te? nie znalaz?em anime - prawdopodobnie nie istnieje albo japo?ce maj? na w?asno?? :(
 

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Odp: Kr?l szaman?w

Anime zosta?o zako?czone na sze??dziesi?tym czwartym odcinku i raczej nie ma szans na kontynuacje. Niby kilka lat temu w Shounen Jump'ie pisa?o o niej co nie co, ale jak wida? sko?czy?o si? na tylko na tym. Je?li czujesz niedosyt to mo?esz poszuka? trzech odcink?w specjalnych. Nie wiem ja wygl?da sprawa ich t?umaczenia, ale my?l?, ?e angielskie napisy znajdziesz bez problemu. Niestety je?li spodziewasz si?, ?e b?d? one wa?ne dla fabu?y to musz? Ci? zmartwi?. Nie ogl?da?em ich, ale z do?wiadczenia wiem, ?e takie dodatkowe odcinki cz?sto pe?ne s? fanserwisu i zwykle nie maj? ?adnego znaczenia dla g??wnej fabu?y.

Je?li chcesz pozna? dalsze przygody Joh Asakury to pozostaje Ci manga. Z tego co si? orientuj? to w Japonii zako?czono wydawanie po 32 tomie i chyba wszystkie s? przet?umaczone na j?zyk angielski. Je?li potrzebujesz polskiego t?umaczenia to zapraszam na . Na nasz ojczysty j?zyk przet?umaczono bodaj?e 5-6 tom?w i przygoda ko?czy si? po spotkaniu z Trey'em (czy jak on tam si? nazywa w wersji Japo?skiej).
 
Last edited:

Masarnia

User
Joined
Jan 29, 2011
Messages
31
Reaction score
1
Odp: Kr?l szaman?w

Niestety zaiste nudna bajeczka posz?a...
Nigdy mi si? nie podoba?a, dzi?kujmy panu, ?e 64 odcinek by? ostatni.
btw.
poogl?daj lepiej tabalug? masturbancie...
 
Status
Not open for further replies.
Top