What's new

[Krecioo]Gallery

Status
Not open for further replies.

Morttis

User
Joined
Oct 25, 2009
Messages
18
Reaction score
5
Odp: Galery by Krecioo

Odp: Galery by Krecioo

A masz na stocki pozwolenie od autor?w ;p To te? co? na kszta?t plagiatu, "przerabianie" czyich? prac. ^^

Nie wa?ne. Najnowsza, taka ?rednia. Wr?cz marna, kolorki brzydkie. ?wiat?o ci nie wyszl?, jednym s?owem "nudna".
Wybacz jak ci? mo?e troszk? surowo oceniam, lecz od grafik?w ju? na "wi?kszym stopniu", oczekuj? czego? za przeproszeniem zajebistego. :)

Pracuj dalej, mo?e kiedy? pobawimy si? Collab :) Miejmy nadziej? ^^
 
K

Krecioo

Guest
Odp: Galery by Krecioo

Odp: Galery by Krecioo

Ostatnio jestem troch? do ty?y w webdesign'em, wi?c postanowi?em si? wzi?? do roboty. Oto efekty, ale najpierw ma?e info:

Czas pracy: 14 godzin (d?ugo za d?ugo).
Rozmiar pracy: 1000x2000
Rozmiar pliku .psd: 8.47mb
Rozmiar pliku .png: 1.74mb
Ilo?? warstw: 678 o0
Wnioski: Je?li jeszcze kiedy? si? za takie co? b?d? bra? to mnie trzepnijcie w ?eb :p No i oczywi?cie: You advanced in layout's making. :D

Bez d?u?szego gadania. Oto moje dzie?o, czekam na oceny i komentarze.

animetd.png
 

Xevixo

Advanced User
Joined
Aug 26, 2009
Messages
432
Reaction score
98
Odp: Galery by Krecioo

Odp: Galery by Krecioo

Super!
?wietna praca, dobrze dobrane kolory itd.
Jak dla mnie bomba :)
Oby tak dalej =)

Pozdrawiam=)
 
K

Krecioo

Guest
Odp: Galery by Krecioo

Odp: Galery by Krecioo

W ramach od?wie?enia tematu przedstawiam moj? sygnatur? na pierwszy etap Graphic Arena. Pojedynek wygra?em walkowerem =)

2qdzz2g.png
 
K

Krecioo

Guest
Odp: Galery by Krecioo

Odp: Galery by Krecioo

Sygnatura w troch? innym stylu :D

dyuh6t.png


@ Down Sygnatury s? na pokaz lub do podpisu. Za to layouty sprzedaje, ofc je?li mam kupca.
 
Last edited:

Rajkun

User
Joined
Nov 18, 2009
Messages
44
Reaction score
3
Odp: Galery by Krecioo

Odp: Galery by Krecioo

A? dziwne, ?e nie zauwa?y?em tego tematu wcze?niej. Twoje prace s? wspania?e. Wida?, ?e potrafisz operowa? kolorami, barwami itd. Wr??? Ci ?wietlan? przysz?o??, tak trzyma?!

Takie jeszcze osobiste pytanie, swoje prace gdzie? wykorzystujesz, czy tylko tak bardziej na pokaz?
 

Wladek626

User
Joined
Nov 9, 2008
Messages
21
Reaction score
2
Odp: Galery by Krecioo

Odp: Galery by Krecioo

Super 10/10, mam pytanie zrobisz mi Logo na forum? na to clearskill.webd.pl o wymiarach takich aby pasowa?o na forum i ?eby pisa?o tak jak tam na g?rze na tym forum clearskill.webd.pl Clear Skill
Liczy si? czysty skill, z g?ry dzi?kuje :).
 
K

Krecioo

Guest
Odp: Galery by Krecioo

Odp: Galery by Krecioo

Sygnatura z drugiego etapu GA, ofc wygra?em =)

jslton.png
 
K

Krecioo

Guest
Odp: Galery by Krecioo

Odp: Galery by Krecioo

Sygnatura dla Xevixo:

sq1dsx.png
 

bobuss

User
Joined
Nov 27, 2009
Messages
29
Reaction score
1
Odp: Galery by Krecioo

Odp: Galery by Krecioo

Ja poprosi? bym o avatar
materia?y
rozdzielczo??:170x170
czcionka :byle jaka aby by? fajny napis kto? i jakby mona by?o 2 taki sam obrazek z napisem ktosiek
ramka:a mo?e by? jaka? zeby by?a fajna
i dodaj jakie? fajne efekty
 
K

Krecioo

Guest
Odp: Galery by Krecioo

Odp: Galery by Krecioo

Sygnatura dla Prototype.

1zr02.png
 

Canvy

New User
Joined
Nov 28, 2009
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Galery by Krecioo

Odp: Galery by Krecioo

Bardzo fajnie prace, ale najbardziej podobaj? mi si? layouty. Szczerze powiedziawszy, to sygantury s? bardzo fajne, ale jeste? za ambitny na samych sigach, ja bym na Twoim miejscu bardziej odda? si? webdesingowi. Prace oczywi?cie superanckie! ;]
 

Deeboz

Advanced User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
312
Reaction score
30
Odp: Galery by Krecioo

Odp: Galery by Krecioo

Powiem tak:
  • zajebiste!

Pomimo uwag kilku ludzi stwierdzam, ?e nadto robisz ?wietn? grafik?. One bardzo mi si? podobaj?, maj? ?wietn? kolorystyk? itd.

Pozdrawiam
 
K

Krecioo

Guest
Odp: Gallery by Krecioo

Odp: Gallery by Krecioo

Czas wreszcie od?wie?y? galeri? i zdradzi? m?j najmroczniejszy sekret... Tak rysuj?, a raczej staram si? to robi?. To jak mi idzie ocenicie Wy.

2na1zlk.png
 

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
Odp: Gallery by Krecioo

Odp: Gallery by Krecioo

prace zajebiste wszystkie , najlepsza chyba jak dla mnie to druga na pierwszej stronie
Nie s?dzisz , ze trzeba zmieni? nazw? tematu?
 

Kate Sayuki

Seikō sore...
Joined
Jan 31, 2009
Messages
665
Reaction score
157
Age
30
Odp: Gallery by Krecioo

Odp: Gallery by Krecioo

Je?li chodzi o rysunek, to troch? za cienka szyja i tu??w, oraz STANOWCZO ZA DU?A G?OWA! Ale og?lnie jest bardzo ?adnie, cieniowanie nie?le ci wychodzi, aczkolwiek jeszcze w kilku miejscach by si? przyda?o (np. mi?dzy w?osami grzywki, tam zazwyczaj pada cie?,albo na ko?cach szyi, tych bardziej oddalonych od ?r?d?a ?wiat?a). Ubranie jest trosze?k? nienaturalne, przyda?oby si? kilka za?ama? (krzywych kresek tu i ?wdzie) ukazuj?cych trzeci wymiar ubioru. Ale jeste? niez?y w tym fachu, bo wychodzi ci cieniowanie w?os?w i ko?nierze, czego ja robi? niestety nie potrafi? ;x Nos jest troszk? za ma?o wsuni?ty, przyjrzyj si? kiedy? z boku cz?owiekowi - ma bardzo wysuni?t? doln? cz??? twarzy. Rysuj dalej i ?wicz - ?wiczenie czyni mistrza. <niech ?yje skromno?? o/>
Pozdro :)

Edit:
To jest dziewczyna, right? (no wiesz, wysuni?ta klatka piersiowa ; d>. Je?li tak, to powiniene? domalowa? rz?sy, by wygl?da?a bardziej kobieco. Ale to ju? sztuka, ja sobie z tym kiepsko radz? - lepiej mi wychodz? faceci ;d
 
K

Krecioo

Guest
Odp: Gallery by Urusai

Odp: Gallery by Urusai

Kolejny rysunek, tym razem szyja wysz?a dobrze (chyba?) za to wyraz twarzy wyszed? jakby co? J? nie?le zdegustowa?o a mia?a wyj?? wkurzona...

8xn7t0.jpg


10 punkt?w dla osoby, kt?ra zgadnie co to za dziewczyna ;)
 

Kate Sayuki

Seik&#333; sore...
Joined
Jan 31, 2009
Messages
665
Reaction score
157
Age
30
Odp: Gallery by Urusai

Odp: Gallery by Urusai

Kolejny rysunek, tym razem szyja wysz?a dobrze (chyba?) za to wyraz twarzy wyszed? jakby co? J? nie?le zdegustowa?o a mia?a wyj?? wkurzona...
10 punkt?w dla osoby, kt?ra zgadnie co to za dziewczyna ;)
Czy?by to ta Niu z Elfen Lied? Jak nie, to pewnie jaka? z Clannada xD
Je?li chodzi o ten rysunek to jest jeszcze lepszy, ni? tamten. Jej mina rox \m/ Jest fajna, u?miechn??am si? xDD Jej lewe oko jest ciut za blisko nosa i ma strasznie ostr? brod?, ale poza tym jest wspaniale. Aj tam, chrzani? b??dy, daj? dych?.
[evil]10![/evil]
Pozdro ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top