What's new

Kt?ry Windows?

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
zdjcie0116b.jpg



Tak na wst?pie.


A teraz przejd? do tematu. Kupi?em na allegro Battlefielda 3. W opisie aukcji by?o napisane, ?e dzia?a na XP, a kiedy ju? by?em w trakcie instalowania, okaza?o si?, ?e mam 'nieprawid?owy system'. W zwi?zku z tym moje pytanie brzmi - kt?ry system jest wed?ug Was lepszy? Windows 7 czy Vista? Ogl?da?em mas? filmik?w, w kt?rych s? one por?wnywane, ale szczerze m?wi?c nie by?o tam ?adnych konkret?w. Chodzi mi o takie szczeg??y jak to, kt?ry system cz??ciej si? zawiesza, kt?ry bardziej 'muli' jak ju? jest zapchany i takie bzdety.

System:
Procesor - Pentium Dual-Core E5800 2x 3.20GHz (dwurdzeniowy)
Pami?? - 6GB
Dysk - 500GB
Grafika - Radeon HD5450 1GB
D?wi?k - Realtek HD audio

To tylo. Chc? wiedzie? od razu, ?ebym p??niej nie narzeka?, ?e lipny wybra?em.
 

Batis

Zagramy w gr??
Joined
Sep 11, 2009
Messages
829
Reaction score
144
Age
29
Odp: Kt?ry Windows?

7 jest naprawion? vist? w ?adniejszym opakowaniu :) Instaluj 7.
 

Lisciu15

Advanced User
Joined
Jun 24, 2008
Messages
176
Reaction score
7
Odp: Kt?ry Windows?

Je?li chodzi o ludzi, kt?rzy w og?le si? na tym nie znaj? to rzeczywi?cie zdania s? podzielone. Faktem jest jednak, ?e Windows Vista jest powszechnie uznawany za konkretny niewypa?. Strasznie spowalnia system, niby por?wnywalne wymagania do 7, jednak tnie si? okropnie - jest niedopracowana.

Og??em radz? Ci zainstalowa? windows 7 premium 64bit?wk?. Czemu ? po co Ci Ultimate, skoro r??ni? si? kilkoma dodatkowymi aplikacjami, ?atkami i wymaganiem sprz?towym. Czemu 64 bitowy ? Bo system 64 bitowy czyta wi?cej jak 4gb ramu - 32 widzia?by 3 :)
 

Afrati

Active User
Joined
Aug 7, 2010
Messages
137
Reaction score
26
Odp: Kt?ry Windows?

Nie polecam Visty strasznie muli komputer, cz?sto si? zawiesza, czasami dochodzi do samoczynnego restartowania systemu. Osobi?cie polecam Windows 7 Home Premium x32/x64, zale?y te? jak? architektur? procesora posiadasz.
 

Lisciu15

Advanced User
Joined
Jun 24, 2008
Messages
176
Reaction score
7
Odp: Kt?ry Windows?

E5800 ma x86 wi?c p?jdzie bez problem?w. Nie instaluj 32 bitowej wersji bo jak m?wi?em zmniejszysz sobie podw?jnie wydajno?? komputera.
 
Top