What's new

-Łatwy Last.fm bez ogranicze?.

Status
Not open for further replies.

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Zapewne nie jedna osoba na forum zna bardzo popularny portal muzyczny, last.fm
Tworzymy konto wszystko pi?knie ?adnie, odpalamy sobie jakie? radio, ale je?eli przes?uchamy 30 utwor?w otrzymujemy komunikat, ?e musimy wykupi? abonament, jedynie mieszka?cy Stan?w Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Niemiec mog? s?ucha? sobie radia bez ?adnych ogranicze?, co zostanie wykorzystane w tym poradniku poprzez proxy.


Co b?dzie nam potrzebne?

- Przede wszystkim ?eb na karku.
- Program Srobbler, znale?? mo?emy go na oficjalnej stronie lastfm, mi?dzy innymi tu
- Adres proxy jakiego? z tych kraj?w: Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Niemcy.

Przyk?adowe IP Proxy:
IP,Port,Kraj
72.37.213.104 8089 Stany Zjednoczone
62.245.183.110 80 Niemcy
208.53.168.169 8080 Stany Zjednoczone
18.138.1.34 80 Standy Zjednoczone
93.93.251.37 80 Niemcy
74.37.182.234 80 Stany Zjednoczone
Wydaje mi si?, ?e opis instalacji oraz konfiguracji b?dzie zb?dny, wi?c, przejd?my do kroku, w kt?rym odpali?e? Scrobblera.

Pojawi?o Ci si? takie o to okienko:


2emh3ea.png
2emh3ea.jpg



Klikamy w zak?adk? Narz?dzia a nast?pnie wybieramy Opcje, mo?emy u?y? innego sposobu, mi?dzy innymi kombinacji ctrl+o uzyskamy taki sam efekt, a zaoszcz?dzimy par? cennych sekund, a wi?c gdy ju? pojawi?o si? nam okno opcji, przechodzimy do zak?adki Po??czenie, wygl?da ona tak.

14taf5k.png



Wype?niamy go swoim znalezionym adresem proxy i cieszymy si? kontem bez ogranicze?.



Poradnik jest mojego autorstwa, lecz nie jest on pierwszyzn?, poniewa? widzia?em poradniki na ten temat na innych forach, zabraniam kopiowania go.

 

Jemeus

Active User
Joined
Jan 19, 2010
Messages
90
Reaction score
1
Odp: Last.fm bez ogranicze?.

Nigdy nie korzysta?em z last.fm, nie wiedzia?em nawet, ?e to kosztuje. Po przeczytaniu poradnika chyba si? skusz? na rejestracj?.

Plus.
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: Last.fm bez ogranicze?.

Nie mam tam konta, ale mia?em zamiar za?o?y?. Fajnie, ?e to zamie?ci?e? mo?e komu? si? to przyda :d Czytelnie, screeny s?, jak dla mnie 10/10 :p
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Last.fm bez ogranicze?.

Poradnik jest dobry.Ja ju? mam dawno konto na Lastfm i powiem wam szczerze, ?e to ciekawy portal.Za ca?okszta?t oceniam na 10/10
Pozdrawiam,
Arts
 

Dicanio

Advanced User
Joined
May 30, 2008
Messages
253
Reaction score
16
Odp: Last.fm bez ogranicze?.

Poradnik bardzo ?adny ;x
Wszystko krok po kroku opisane, wraz ze zdj?ciami.
Ocena 9/10(Can be better)
Na pewno wiele os?b z tego skorzysta... :D
 

Patus

Active User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
127
Reaction score
22
Odp: Last.fm bez ogranicze?.

Poradnik mo?e ?adnie opisany ale za to nie dzia?a.
Przy ka?dym ip wyskakuje mi ten sam b??d.
Pr?bowa?em nawet zmieni? stref? czasow? itp.
e16jo1.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Top