What's new

Los mytyngos Jaworzno 2011 - 8.07-11.07

Status
Not open for further replies.

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Zachcia?o wam si? kutfa cofki i mi temat z mitingiem znikli?cie, zo?zy i j?dze kadrowe. ;<

Miting, miting, miting, miting, miting, miting, miting, miting, miting, miting, miting!

Tak, w?a?nie. Robi? bibk? na trasie Katowice-Jaworzno (mo?e po drodze jaki? cmentarz, ?eby zakopa? Dacomosa, jak ju? si? wyko?czy lekami) i og?aszam to do og?lnej, tinetowskiej wiadomo?ci. Dobrze zobaczy? raz na dwa lata stare mordy, ale nowymi te? nie pogardz?, dlatego je?li:
  • masz troch? czasu, aby do nas wpa??
  • masz troch? floty, by nie umrze? z g?odu
  • masz troch? ch?ci, ?eby zapakowa? dupsko w pekaes i zajecha? na ?l?sk
  • oraz masz troch? odwagi, aby spojrze? w oczy tym z?ym kasowaczom temat?w, obibokom, wrednym chujom, pod?ym j?dzom, aco?punom i innym zajebistym ludziom
serdecznie ci? zapraszam! :lol:


Mitingowe FAQ


1. Kiedy?
Zbieramy si? w Katowicach w pi?tek 8 lipca. Nie wyznaczamy dok?adnej godziny, bo jeden lud? b?dzie mia? poci?g dopiero o 16, a drugi od 8 rano ju? mo?e warowa? na pekaesie, dlatego jeste?my w stanie si? jako-tako do was dostosowa?. Przedzia? czasowy, podczas kt?rego b?d? zbiera? moj? weso?? trz?dk? do kupy b?dzie trwa? od 10 do 16 (wcze?niej ni? o 8 nie mam zamiaru podnosi? si? z ???ka, a oko?o 17 fajnie by by?o ju? organizowa? stuff na noc oraz telepa? si? w kierunku docelowym, st?d te? takie, a nie inne godziny), tak wi?c postarajcie si? tak pokombinowa? z dojazdem, aby jako? w tym czasie do Kato zajecha?.

2. Gdzie?
Jak wspomina?am, zbieramy si? w Katowicach, poniewa? tam doje?d?aj? bezpo?rednio poci?gi z wi?kszych miast Polski, bawi? si? jednak b?dziemy w el Jaworzno grande, nad zalewem Sosina. Dojazd tam jest tak chujowy, ?e nie ?ud?cie si?, i? w p?? godzinki b?dziemy na miejscu - czeka was survival z garbami plecak?w na plecach i skrzynkami napitk?w w ?apach, nim staniemy na ziemi upragnionej. Nie martwcie si? jednak! Okolica jest bardzo fajna, a nasze zajebiste towarzystwo na pewno wynagrodzi wam trudy podr??y. :lol: Na dow?d kilka pro fotek, kt?re wyszpera?am w necie:

sosina.jpg


sosina2.jpg


sosina5.jpg


soska2.jpg


soska3.jpg


soska4.jpg


soska5.jpg


soska6.jpg


Og?lnie zacny klimacik, dooko?a lasy i ??ki, najbli?sze domki mieszkalne w choler? daleko od samego terenu wi?c poza nami i innymi imprezowiczami w zasadzie nikogo tam nie b?dzie. ;]

3. Za ile?
Wynaj?cie domku na dob? weekendow? (czyli od pi?tku do poniedzia?ku) kosztuje 400 polskich z?otych, tak wi?c podzia? tej kwoty jest zale?ny od ilo?ci ludzi, jaka przyb?dzie. Przy dziesi?ciu osobach jest to cztery dyszki na ?ebek, tak wi?c uwa?am, ?e to zacna cena za trzy noce w zajebistym towarzystwie. P?ki nie znam dok?adnej liczby ch?tnych nie jestem w stanie poda? dok?adnej kwoty od ?ebka, ale pami?tajcie, ?e im was wi?cej, tym mniej na g?ow? przyjdzie zap?aci?. ;) Domek wygl?da tak:

sosina4.jpg

Drugi koszt obowi?zkowy to op?ata za bilety w dwie strony (chyba, ?e kto? zechce zamieszka? w mojej piwnicy, to nie musi wraca?, ale to odradzam, bo kiepsko gotuj?) i tutaj ju? sami musicie si? zorientowa?, kto ile p?aci za dojazd do Katowic. Reszta zale?y od was: je?li chcecie je??, pi?, pali?, czy robi? cokolwiek, za co trzeba uiszcza? op?aty to oczywistym jest, ?e musicie si? zaopatrzy? w odpowiedni? ilo?? got?wki. Wiadomo, ?e nikogo z pustym pyskiem Beosia nie zostawi, je?li mu braknie czy ki chuj, ale paso?yt?w nie lubimy.

4. Do kiedy?
Je?li komu? cztery dni za d?ugo, mo?e swobodnie pojecha? sobie wcze?niej, ale planowy koniec imprezy przypada na poniedzia?ek 11 lipca. W ten dzie? b?dziemy ogarnia? nasze skacowane twarze, szuka? po lesie but?w i stara? si? przypomnie?, dlaczego Drako tak bardzo boli dupsko. Warto wcze?niej ogarn?? sobie poci?g czy autobus powrotny i od razu zakupi? na? bilet, bo jak znam takie imprezy ca?a dost?pna flota rozp?ynie si? i nikt nie b?dzie wiedzia?, co si? z ni? sta?o. Sugeruj? r?wnie? ogarnia? transport od godziny minimum 14, bo na wcze?niejszy i tak nie zd??ycie z tego zadupia. :p

5. Mam 16 lat, mog? wpa???!
Po konsultacji z naczeln? lo?? kpiarzy i alkoholik?w dosz?am do wniosku, ?e nie nak?adamy ogranicze? wiekowych, miejcie jednak na tyle w?asnego ogarni?cia, ?eby samemu stwierdzi?, czy nadajecie si? na t? imprez?, czy te? nie. Informuj?, ?e organizatorki to staruszki i s? ju? pe?noletnie na ca?ym ?wiecie, nie lubi? jednak zmienia? dzieciom pieluch i zapewnia? ich rodzic?w, ?e synu? czy c?rcia na pewno b?d? si? grzecznie bawi?. Jak to ?adnie uj?? Dacomos - mo?ecie wbija?, je?li jeste?cie ?wiadomi tego, ?e mo?ecie odzyska? ?wiadomo?? na Madagaskarze i sami b?dziecie musieli ko?owa? sobie transport w kierunku domu, bo je?li znikniecie nikt nie b?dzie was szuka?. :hah:

6. Czy mog? powiedzie? mamie, ?e pe?noletni ludzie si? mn? zaopiekuj??
NIE. Ka?dy liczy na siebie i stara si? sam o siebie zadba?. Nie b?dzie nia?czenia i zamartwiania si? o nikogo.

7. Do kogo mog? si? zg?osi? z pytaniami?
Za organizacj? odpowiada Beo & Nya company (z tym, ?e organizacja jako-taka to bardziej Beo, bo Nya robi za wsparcie psychiczne), tak wi?c jakby co? jeszcze nie by?o jasne to wali? na pw, a je?li macie to gg.

8. Kto b?dzie?
Sami zajebi?ci ludzie. :)

Lista pewniaczk?w:
- Beo & Nya
- Dacomos
- Vrael
- Drako
- Ognisty
- Miki
- Ravegon
- Sassin
- Majk
- Unado
- Oser

9. Ale jak my si? pomie?cimy w dziesi?cioosobowym domku?!?!!1
Pomie?cimy si?. Nya zrobi share z Vraelem, Dacomos zrobi wypad do lasu, Drako zrobi za materac dla Ognistego, a Miki we?mie karimat? (albo w innej konfiguracji, jak kto woli). Wszystko jest do ogarni?cia, swojego czasu do tego domku wesz?o prawie 30 os?b i nikt nie narzeka? na niewygody. ;) (Mo?e dlatego, ?e ka?dy by? zbyt pijany, ?eby co? m?wi?...)


Ka?dy, kto wyrazi ch?? pojawienia si? na mytyngu niech daje mi zna? drog? pw. Tydzie? przed samym spotkaniem (czyli 2 lipca) b?d? si? zg?asza? do ka?dego o potwierdzenie przybycia. A je?li kto? mi potwierdzi i nie przyjedzie, to mu kurwa jaja urw?.
Enjoy! :3
 

Dacomos

Retarded Alpaka
Joined
Nov 17, 2008
Messages
191
Reaction score
67
Age
34
Odp: Los mytyngos Jaworzno 2011 - 8.07-11.07

W za?o?eniu meeting ma przebiega? mniej wi?cej tak:




G??wne atrakcje:

  • Spotkanie najzajebistszych ludzi w tej cz??ci galaktyki
  • Obserwacja m?zgu Dacomosa przez wziernik doczaszkowy podczas acotripa.
  • India?skie ta?ce wok?? ogniska o p??nocy nad jeziorem.
  • Zabawa w podchody w nocy w lesie, kto nie wr?ci albo wpierdol? go dziki, przegrywa.
  • Gonitwa za murzynem (ka?dy robi sobie w?asn? w??czni?, paliwo do pochodni zapewnia Dacomos). To?samo?? murzyna zostanie ujawniona w ostatniej chwili.
  • Mo?liwe, ?e b?dzie mo?na obejrzec sceny batalistyczne - Dacomos i Vrael vs banda dres?w. To lepiej zza ogrodzenia bo nie wiadomo kto wygra ^^
  • Do poprzedniego punktu, jak kto? ma r?kawice, niech zabiera, te? b?dzie mo?na si? pobawi?. Jak si? zm?czycie, w ramach odpoczynku napieprzanie Ognistego kijami z ogniska.
  • Beoska zaoferowa?a si?, ?e b?dzie robi? za darmoch? tatua?e. Jest haczyk, b?dzie atrament do pi?r za 3z? i zardzewia?y gw??d?, jeden na wszystkich.
  • Beo wreszcie nawali si? deksem.
  • Dacomos dostanie w ryj za to ?e napisa? poprzedni punkt.


I wiele, wiele innych!
 
Last edited:

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
Odp: Los mytyngos Jaworzno 2011 - 8.07-11.07

Je?li przyko?uje kas?, a raczej tak to powinienem si? zjawi?. Tak, mam 16 lat.
Cynna, Ale ja lec? samolotem ; \
 
Last edited:

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Los mytyngos Jaworzno 2011 - 8.07-11.07

Dtp, mieszkasz w bia?ym wi?c jakby co? mogliby?my si? razem zabra?, ale wszystko zale?y od natury - im wi?cej s?o?ca tym lepiej. Chocia? i tak nie wiem, czy zd??? do lipca.
 

Ravegon

Weteran
Joined
Mar 12, 2010
Messages
506
Reaction score
102
Age
28
Odp: Los mytyngos Jaworzno 2011 - 8.07-11.07

Przedwczesny bump! :)
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Los mytyngos Jaworzno 2011 - 8.07-11.07

Ja mam pi?tna?cie latek, przyjecha? mog?? Jak by mi si? uda?o sko?owa? kas? i wkr?ci? ?e tam jad? do kolegi to m?g?bym dojecha?. Ch?tnie bym si? zabawi? w podchody ze wpierdalaj?cym ludzi dzikami.
 

Ravegon

Weteran
Joined
Mar 12, 2010
Messages
506
Reaction score
102
Age
28
Odp: Los mytyngos Jaworzno 2011 - 8.07-11.07

#up
Pewnie, ?e mo?esz. Ja i Majk mamy po 15 i nie widz? przeciwstawie?. Tylko musisz pami?ta?, ?e nie b?dzie nia?czenia. :)
 

Ksodio

Advanced User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
388
Reaction score
30
Age
73
Odp: Los mytyngos Jaworzno 2011 - 8.07-11.07

Troch? szkoda czasu t?uc si? pekesami i straci? kas? na bilety.
Z mi?? ch?ci? bym wpad? przejeba? troch? pini?dz?w na w?dk? i najta?sz? kie?bas? z przydro?nych sklep?w.
Mo?e za rok jak b?d? mia? prawko.
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Los mytyngos Jaworzno 2011 - 8.07-11.07

...a jak kto? ma pierdoli? farmazony w tym temacie jak pan @up to niech si? nie wypowiada wcale xd Temat otwarty dla uczestnik?w i zainteresowanych, czekamy na deklaracje i pytania. Co do reszty - prosz? wypierdala?.

Jak ju? pisa?em w poprzednim w?tku - b?d?, o ile do lipca nie spadnie mi kowad?o na g?ow?.
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: Los mytyngos Jaworzno 2011 - 8.07-11.07

To tak, ?eby by?o potwierdzenie, to jad?, jad?, o ile kowad?o, kt?re mam spu?ci? na g?ow? [-]Vraelowi[/-] komu? nie odbije si? i nie walnie we mnie. ;)

Patrzcie i podziwiajcie ilu zajebistych ludzi jedzie, b?dziecie mieli niekryt? przyjemno?? wkurwienia si?, sponsorowane przez moj? osob?!

Przybywajcie, przybywajcie!
 

HarryPotter

Active User
Joined
May 21, 2011
Messages
64
Reaction score
4
Odp: Los mytyngos Jaworzno 2011 - 8.07-11.07

Ch?tnie wybior? si? na mytyng ! :)
Mam 17 lat wi?c nie b?dzie problem?w.
Kas? za?atwi? i mo?na si? schla?.
 

FluosMC

Active User
Joined
Apr 7, 2011
Messages
129
Reaction score
7
Odp: Los mytyngos Jaworzno 2011 - 8.07-11.07

Ustukam kas? i raczej wpadn? do Kato to ja mam jakie? 20 minut, wi?c dopisz mnie, yo!
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Los mytyngos Jaworzno 2011 - 8.07-11.07

Um?wmy si? - nie b?d? dopisywa?a ka?dego, kto wypowie si? w tym temacie i napisze "ja te? b?d?", bo potem i tak po?owa odpada. Tydzie? przed mytyngiem mam nadziej? skompletowac konkretn? list?.
 

Adapse

Advanced User
Joined
Jul 29, 2008
Messages
227
Reaction score
8
Odp: Los mytyngos Jaworzno 2011 - 8.07-11.07

Og?aszam narodow? ?ciep? na m?j wyjazd, mamy ju? 2 z?!
 

Adapse

Advanced User
Joined
Jul 29, 2008
Messages
227
Reaction score
8
Odp: Los mytyngos Jaworzno 2011 - 8.07-11.07

@Daco
Znalaz?em Twoje prawdziwe wcielenie po acodinie!

 

Dacomos

Retarded Alpaka
Joined
Nov 17, 2008
Messages
191
Reaction score
67
Age
34
Odp: Los mytyngos Jaworzno 2011 - 8.07-11.07

Bliskie skojarzenie, bo to szczecin i nawet niedaleko mojej chaty :D

R??nica taka, ?e po tej mieszance kt?r? ze?r? pierwszego dnia to b?d? le?a? i si? nie rusza? a o m?wieniu b?d? m?g? pomarzy? ^^
 

Blackq

Advanced User
Joined
Oct 29, 2010
Messages
339
Reaction score
74
Age
31
Odp: Los mytyngos Jaworzno 2011 - 8.07-11.07

Daco, a wybierzemy si? rano po cheeseburgery do mc'donalda : )
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Los mytyngos Jaworzno 2011 - 8.07-11.07

Od miejsc?wki, na kt?rej b?dziemy do McDonalda w moim mie?cie jest chyba 10 kilometr?w, tak tylko m?wi?. ;)

/edit
Tak si? b?dziemy bawi? na pla?y!



0:18 Dacomos
0:21 Vrael

Abrakadabra!
 
Last edited:

Ravegon

Weteran
Joined
Mar 12, 2010
Messages
506
Reaction score
102
Age
28
Odp: Los mytyngos Jaworzno 2011 - 8.07-11.07

#up
1:13 Beoska

Ja tam zamiast Abrakadabra s?ysz? "ja chc? kebaba!" : /
 
Status
Not open for further replies.
Top