What's new

M?j ma?y, kolorowy ?wiat...

Status
Not open for further replies.

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Z regu?y odpowiem na wszystkie pytania, ale nie przesadzajcie. Nikogo nie interesuje czy lubi? placki, albo czy mam we?niane skarpetki... Chyba...

No to pytajcie ^^
 

Constantine

everybody dies
Joined
Oct 27, 2008
Messages
1,071
Reaction score
145
Age
29
Odp: M?j ma?y, kolorowy ?wiat...

1. Jak masz na imi??
2. Gdzie mieszkasz?
3. Sk?d ten login?
4. Jak zosta?e? moderatorem?
 

Xodet

Active User
Joined
Jul 5, 2009
Messages
92
Reaction score
18
Odp: M?j ma?y, kolorowy ?wiat...

1. Wiek?
2. Jak tam po Sylwestrze?
3. Jakie piwo lubisz?

A teraz pytanie retoryczne:
Lubisz placki?
 

Rasta Love

Advanced User
Joined
Dec 12, 2010
Messages
155
Reaction score
20
Odp: M?j ma?y, kolorowy ?wiat...

1. Czy czujesz si? lepszy , z tego ?e jeste? Moderatorem ?
2. Lubisz dawa? ostrze?enia ?
3. Grasz na Real ?
4. Kupisz mi pacc ?:D
 

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Odp: M?j ma?y, kolorowy ?wiat...

Constantine said:
1. Jak masz na imi??
2. Gdzie mieszkasz?
3. Sk?d ten login?
4. Jak zosta?e? moderatorem?
1. ?ukasz, mi?o mi ^^
2. Aktualnie mieszkam w Lesznie (wojew?dztwo wielkopolskie), ale zameldowany jestem w rodzinnym domu w St?szewie. Poza tym do?? cz?sto zdarza mi si? sypia? w jednym z pozna?skich akademik?w.
3. Login ten powsta? na zasadzie chwilowego natchnienia. Czyli prostszymi s?owami, nie pami?tam czemu akurat Nioh i powiem szczerze, ?e wol? sobie nie przypomina?. Kto wie co si? k??bi?o wtedy w tej bani ^^
4. Nie ma tu co du?o pisa?... Wy?ej postawieni do mnie napisali, a ja si? zgodzi?em. Ot ca?a filozofia.

Xodet said:
1. Wiek?
2. Jak tam po Sylwestrze?
3. Jakie piwo lubisz?
1. W profilu jest, ale napisz? jeszcze raz. Mam 18 lat.
2. A ca?kiem nie?le, impreza by?a ?wietna. Alkoholu du?o nie pi?em, wi?c kac mnie nie m?czy? ^^ Og?lnie ?y? nie umiera?.
3. Nigdy si? nad tym nie zastanawia?em, ale najcz??ciej zdarza mi si? pi? ?ubra.

Rasta Love said:
1. Czy czujesz si? lepszy , z tego ?e jeste? Moderatorem ?
2. Lubisz dawa? ostrze?enia ?
3. Grasz na Real ?
4. Kupisz mi pacc ?
1. Oczywi?cie, ?e czuj? si? lepszy od tej masy posp?lstwa, kt?ra niegodna jest tego ?eby chodziarz otrzepa? kurz z mojego buta. Gdy tylko si? dowiedzia?em kupi?em grup? niewolnik?w, by Ci wyrze?bili mi pomnik pochwalny na miar? ?wiebodzi?skiego monumentu...
2. Nie jestem pewien czy jest tutaj co? do lubienia. Gdy widz? niezgodny z regulaminem post po prostu daj? ostrze?enie, rutyna. Mo?e niekt?rym sprawia to przyjemno??, nie wnikam, ale dla mnie jest to praca jak ka?da inna (tyle, ?e w tym przypadku bezp?atna i dobrowolna).
3. Aktualnie nie gram, doszed?em do wniosku, ?e jest to strata czasu.
4. Je?li dasz mi odpowiedni? sum? pieni?dzy i op?acisz robocizn? to nie ma sprawy.
 

Ravegon

Weteran
Joined
Mar 12, 2010
Messages
506
Reaction score
102
Age
28
Odp: M?j ma?y, kolorowy ?wiat...

1. Czy lubisz placki?
2. Czy masz we?niane skarpetki?
3. Jeste? kretem?
4. Colorful or awful?
 

Demil

New User
Joined
Jun 24, 2009
Messages
4
Reaction score
0
Odp: M?j ma?y, kolorowy ?wiat...

Czy bycie moderatorem czego? ci dostarcza pr?cz odczuwania lepszo?ci? Czy mo?e jeste? tylko bo uzupe?niasz woln? luk? w czasie?
Co to za avatar? (mo?e powied? co? kr?tko o nim)
Grasz w jak?? gr? MMORPG?
Zamierzasz zosta? na jaki? konkretny czas (data) czy do kiedy Ci si? znudzi?
 

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Odp: M?j ma?y, kolorowy ?wiat...

1. Czy lubisz placki?
2. Czy masz we?niane skarpetki?
3. Jeste? kretem?
4. Colorful or awful?
Odpowiada?em ju? na te pytania przed cofk?, drugi raz mi si? nie chce...

Czy bycie moderatorem czego? ci dostarcza pr?cz odczuwania lepszo?ci? Czy mo?e jeste? tylko bo uzupe?niasz woln? luk? w czasie?
Co to za avatar? (mo?e powied? co? kr?tko o nim)
Grasz w jak?? gr? MMORPG?
Zamierzasz zosta? na jaki? konkretny czas (data) czy do kiedy Ci si? znudzi?
1. Trzeba zacz?? od tego, ?e nie czuj? si? lepszy z powodu mojej rangi, nie odczuwam te? jaki? innych, specjalnych uczu? z ni? zwi?zanych. A moderuje dlatego, ?e mam sentyment do tego forum i chc? si? przys?u?y? do jego rozwoju.

2. Na avatarze jest Aisaka Taiga z anime Toradora trzymaj?ca kota. By? to bodaj?e m?j trzeci avatar na tym forum i gdy odkopa?em go z czelu?ci mojego komputera, to postanowi?em go sobie ustawi?.

3. Niedawno gra?em w NosTale, ale uzna?em, ?e jest to strata czasu i sprzeda?em konto.

4. Nie wiem, wszystko zale?y od mojej pracy, ale p?ki co mam do?? du?o czasu wolnego i nie mam zamiaru odchodzi?.
 

Grapolini

User
Joined
Jul 13, 2010
Messages
11
Reaction score
7
Odp: M?j ma?y, kolorowy ?wiat...

1. Jak Ci sz?a nauka w gimnazjum/szkole ?redniej? (podaj ?redni?, z jak? je sko?czy?e? - je?li pami?tasz ofc.)
2. Studiujesz? Je?li tak, to mo?na wiedzie? co? ^^
3. Lubisz czyta?? ;p
 

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Odp: M?j ma?y, kolorowy ?wiat...

1. Jak Ci sz?a nauka w gimnazjum/szkole ?redniej? (podaj ?redni?, z jak? je sko?czy?e? - je?li pami?tasz ofc.)
2. Studiujesz? Je?li tak, to mo?na wiedzie? co? ^^
3. Lubisz czyta?? ;p
1. Aktualnie jestem w trzeciej klasie technikum na profilu informatycznym, a ostatnio klas? ko?czy?em ze ?redni? 4.6, wi?c my?l?, ?e ca?kiem nie?le mi idzie. Natomiast trzeci? klas? gimnazjum ko?czy?em bodaj?e ze ?redni? 3.9, ale wtedy si? w og?le nie przyk?ada?em do nauki...

2. Jeszcze nie studiuje i mam w?tpliwo?ci czy kiedykolwiek b?d?. Pracuje w dobrze rozwijaj?cej si? firmie, a poza tym mam inne ?rodki dochodu. Aktualnie zbieram te? pieni?dze na otworzenie w?asnej firmy. Uwa?am, ?e je?li ma si? g?ow? na karku i umie si? kombinowa? to studia s? do niczego nie potrzebne ^^

3. Tak lubi? czyta? i robi? to bardzo cz?sto.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: M?j ma?y, kolorowy ?wiat...

Jak tam na starych ?mieciach? : )
Czy gdyby zn?w by?a mo?liwo?? buntu to zgodzi?by? si??
 

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Odp: M?j ma?y, kolorowy ?wiat...

Jak tam na starych ?mieciach? : )
A jak ma by?? ?mierdzi i gnije : D A tak na serio jeszcze si? nie zadomowi?em i nie ogarn??em niekt?rych spraw, wi?c Ci nie odpowiem.

Czy gdyby zn?w by?a mo?liwo?? buntu to zgodzi?by? si??
Gdyby zn?w by? bunt to w przypadku usuni?cia mojego konta nie wkurza?bym si? od razu tylko pr?bowa? wyja?nia? sytuacje a? do skutku.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: M?j ma?y, kolorowy ?wiat...

A co si? sta?o jak zosta?o Ci usuni?te konto? Wyskoczy?a Ci informacja, ?e konto zosta?o usuni?te, czy mo?e po prostu, ?e nie mo?esz si? zalogowa??
 

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Odp: M?j ma?y, kolorowy ?wiat...

A co si? sta?o jak zosta?o Ci usuni?te konto? Wyskoczy?a Ci informacja, ?e konto zosta?o usuni?te, czy mo?e po prostu, ?e nie mo?esz si? zalogowa??
A ja pami?tam co mi wyskoczy?o? Faktem jest, ?e moje stare konto zosta?o usuni?te a na moje pytania nie raczono odpowiedzie? nawet s?owem przez tydzie?. Po tym czasie wkurzy?em si? i zrezygnowa?em.
 
Status
Not open for further replies.
Top