What's new

M?j pierwszy layout pod g?siora.

Status
Not open for further replies.

Aire Zena

Active User
Joined
Aug 23, 2010
Messages
126
Reaction score
3
Hiho.
Jaki? czas temu zabra?em si? za robienie w?asnego serwera OT i chcia?bym si? Wam pochwali? stron? jak? zrobi?em.
xenix.png
Stron? ogarnia?em 3 dni. Prosz? o komentarze oraz krytyk? co mog? doda? do strony.
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: M?j pierwszy layout pod g?siora.

Pod Tibi? mi to narazie nie pasuje, nie wiem... na pewno to zmie? to logo, jak co? publikujesz... Bardziej mi to na jaki? portal wygl?da np. pod DREWNO NA SELL xd
Pozmieniaj kilka rzeczy, obecnie 6/10 nie grzeszy to pi?kno?ci? xd
 

Old Sessam

Hello
Joined
Aug 5, 2009
Messages
445
Reaction score
56
Odp: M?j pierwszy layout pod g?siora.

Interfejs przejrzysty i skromny, nie wygl?da to najgorzej jednak co do tematyki tibijskiej nie bardzo pasuje. Podpinam si? do zdania kolegi up. Logo jest przede wszystkim do zmiany. Mo?na popracowa? jeszcze nad bardziej estetycznym wygl?dem. Ten Accmaker wygl?da jakby by? do jakiej? innej gry ni? Tibia.

Jaki? czas temu zabra?em si? za robienie w?asnego serwera OT i chcia?bym si? Wam pochwali? stron? jak? zrobi?em.
Strony to mo?e ca?ej nie zrobi?e? tylko zmieni?e?. :)

Moja ocena 7/10 za ch?ci ;p

Powodzenia!
 
Joined
Nov 9, 2011
Messages
15
Reaction score
5
Odp: M?j pierwszy layout pod g?siora.

To jest na prawd? layout pod g?siora ? tak w og?le logo ca?kowicie nie pasuje jak na Tibi?, bardziej jak?? gr? internetow?, to jest ca?kowicie denne, co do wygl?du nawet, nawet.
 

Bubin

Senior User
Joined
May 13, 2009
Messages
1,113
Reaction score
169
Age
26
Odp: M?j pierwszy layout pod g?siora.

Logo s?abe, szczerze to nie wiem czy zrobi?bym lepsze ale kiedy? musz? si? zabra? za to ;p
Belki s?abe , jeden kolor i ju?. Pozmieniaj :D
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: M?j pierwszy layout pod g?siora.

?eby nie by?o, ?e si? powtarzam to powiniene? doda? buttony zamiast odno?nik?w. Gdy pozycji w menu jest du?o to u?ytkownikowi ?atwiej jest trafi? myszk? w wi?kszy button ni? tek?cik tak to spoko praca.
 

Savar

Advanced User
Joined
Apr 19, 2009
Messages
224
Reaction score
0
Odp: M?j pierwszy layout pod g?siora.

Ja w?a?nie takiego layouty potrzbuje.. Mo?e nie przypomina tibi. ;) Ale jak kto? robi ciekawy Rpg to czemu nie :) Nigdzie nie moge znale?? podobnego layoutu do pobrania.;/
 

AnimaXxX

Advanced User
Joined
Mar 25, 2011
Messages
195
Reaction score
27
Odp: M?j pierwszy layout pod g?siora.

Tw?j layout? Autorski?
Czemu on by? na ex forum mojego kolegi?
 

Aire Zena

Active User
Joined
Aug 23, 2010
Messages
126
Reaction score
3
Odp: M?j pierwszy layout pod g?siora.

Mo?e ukrad?? Poprosze linka do tego forum, gdy? niemo?liwe to jest aby mia? taki sam layout gdy? ja jestem autorem tego projektu. Mo?liwe ?e pracowa? ze mn? tw?j kolega gdy? xenixa ogarniam ju? do?? czasu. Aktualnie strone modyfikuje, ju? wiele si? zmieni?o i dosz?o sporo rzeczy.
 

Ozeszek253

Active User
Joined
Jun 25, 2010
Messages
53
Reaction score
5
Odp: M?j pierwszy layout pod g?siora.

dobra robota oby tak dalej powodzenia zycze ;]
 
Status
Not open for further replies.
Top