What's new

- Skrypt Ma?y spis Skrypt?w + Poradnik

Don Diablo

Advanced User
Joined
Jun 20, 2010
Messages
294
Reaction score
10
Odp: Ma?y spis Skrypt?w + Poradnik

Tego chyba nie da si? zrobi?, bo musia?by? wpisa? tre?? ca?ej wiadomo?ci w skrypcie ?eby odpowiada? tak jak tego wymagasz, inaczej b?dzie reagowa? na ka?d? podobn? wiadomo??, wi?c ci??ko oczekiwa?, ?e odpowie tak jak trzeba.
 

khoriinoss12

New User
Joined
Jul 26, 2016
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Ma?y spis Skrypt?w + Poradnik

To skoro sie nie da ulozyc skryptu na caly confirm to przynajmniej poda ktos skrypty na

- alarm gdy pojawi sie czerwony napis ( taki dlugotrwaly, powtarzajacy sie )
- i nw moze aby wylaczyc alarm wystarczy kliknac spacje lub inny dowolny przycisk na klawiaturze

Z g?ry dzieki jesli ktos zdecyduje sie mi pom?c ;)
 

Don Diablo

Advanced User
Joined
Jun 20, 2010
Messages
294
Reaction score
10
Odp: Ma?y spis Skrypt?w + Poradnik

auto 200 if [$curmsg.isredtext == 1 && $curmsg.content ? '!confirm'] {playsound defaultmessage.wav | flash}

Co do wy??czania/w??czania, to wystarczy, ?e dasz tego skrypta po hotkeys/ikonk? i problem z g?owy :p
 
Last edited:

vegetornik

User
Joined
Sep 11, 2009
Messages
39
Reaction score
0
Odp: Ma?y spis Skrypt?w + Poradnik

Witam bylbym zainteresowany kupnem pewnego skrypta moglbys sie ktos odezwac na pw
 

Wasyll

Active User
Joined
Dec 4, 2008
Messages
80
Reaction score
2
Odp: Ma?y spis Skrypt?w + Poradnik

Nie, pisz tu xd
 

buchaLL

bez spiny, luźno
Joined
Aug 2, 2011
Messages
1,013
Reaction score
68
Age
27
Odp: Ma?y spis Skrypt?w + Poradnik

Skrypt dla [MENTION=168765]vegetornik[/MENTION]

Gdy wiadomo?? na default, bot wy??czy cavebota i targetting, przepisze wiadomo?? w postaci (Nick [lvl]: wiadomo??) oraz wy?le PW do "Nick2".
Gdy Nick2 napisze PW do Nick, Nick przepisze j? i wy?wietli na czacie Default.
Po otrzymaniu wiadomo?ci 'on' od Nick2, bot odpali cavebota oraz targetting.

Wszystkie skrypty nale?y odpali? na jednym koncie w tym przypadku 'Nick'.

Code:
auto 100 foreach 'newmessages' $copy if [$copy.sender != 'Nick' && $curmsg.isdefault] {settargeting off | setcavebot off | wait 400 | pm 'Nick2' '$copy.formatted'}

Code:
auto 100 foreach 'newmessages' $copy2 if [$copy2.sender == 'Nick2' && $curmsg.isprivate && $copy2.content  != 'on'] {say '$copy2.content'}

Code:
auto 100 foreach 'newmessages' $copy3 if [$copy3.sender == 'Nick2' && $copy3.content  == 'on'] {settargeting on | setcavebot on}
 

Mr Fruit

User
Joined
Feb 15, 2011
Messages
26
Reaction score
1
Odp: Ma?y spis Skrypt?w + Poradnik

Co jak co ale w google jest tego pe?no ;D jak co? robisz to r?b co? nowego ale reput za starania
 

buchaLL

bez spiny, luźno
Joined
Aug 2, 2011
Messages
1,013
Reaction score
68
Age
27
Odp: Ma?y spis Skrypt?w + Poradnik

Teraz mo?e i jest tego pe?no, ale gdy zak?ada? temat (31-08-13, 00:08) pewnie nie by?o :D
 

Mr Fruit

User
Joined
Feb 15, 2011
Messages
26
Reaction score
1
Odp: Ma?y spis Skrypt?w + Poradnik

Teraz mo?e i jest tego pe?no, ale gdy zak?ada? temat (31-08-13, 00:08) pewnie nie by?o :D

Nawet nie zwr?ci?em na to uwagi XD Ale kto? temat od?wie?y? ;D
 

alopi_90

New User
Joined
May 3, 2008
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Ma?y spis Skrypt?w + Poradnik

Witam,
potrzebuje skryptu, kt?ry:

gdy kto? uderzy mnie 3 razy pod rz?d to ucieka do pz.


Wcze?niej mia?em co? takiego:
auto 100 ifplayerattacking {gotolabel 'safeplace' | turnoff}

ale wystarczy?o ?e raz mnie uderzy? i bot ucieka? mi do pz

Potrzebny ten skrypt bo cz?sto na ots wal? z ue i wystarczy ?e raz mnie trafi i lec? do pz.
Pozdrawiam
 

Polik123

New User
Joined
Jul 10, 2017
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Ma?y spis Skrypt?w + Poradnik

Szukam Skryptu na Mwala ktory zostaje postawiony za plecami zaznaczonego przeciwnika
 

buchaLL

bez spiny, luźno
Joined
Aug 2, 2011
Messages
1,013
Reaction score
68
Age
27
Odp: Ma?y spis Skrypt?w + Poradnik

Na przysz?o??, pro?by o skrypty piszemy w tym dziale.
Co do skryptu:
[lua]auto 10 if [$target.dir == 0] {useongroundxyz [3180] [$target.posx] [$target.posy+1] [$target.posz]}}
auto 10 if [$target.dir == 1] {useongroundxyz [3180] [$target.posx-1] [$target.posy] [$target.posz]}}
auto 10 if [$target.dir == 2] {useongroundxyz [3180] [$target.posx] [$target.posy-1] [$target.posz]}}
auto 10 if [$target.dir == 3] {useongroundxyz [3180] [$target.posx+1] [$target.posy] [$target.posz]}}[/lua]
 

kubensxd

New User
Joined
Nov 11, 2012
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Ma?y spis Skrypt?w + Poradnik

Cze?? szukam skryptu na utamo vite z serwera naruto spell 'Suna No Yoroi' chcialbym zeby wrzucil ja gdy ma 45% hpi i zdal jak bd mial 90 % jako ze robi sie to tym sasmym spellem bot ciagle mi uzywa
utamy

---------- Tre?? dodana o 08:32 ----------

Cze?? szukam skryptu na utamo vite z serwera naruto spell 'Suna No Yoroi' chcialbym zeby wrzucil ja gdy ma 45% hpi i zdal jak bd mial 90 % jako ze robi sie to tym sasmym spellem bot ciagle mi uzywa
utamy
 
Top