What's new

Majk do Rapu

Status
Not open for further replies.

LoadingStay27

New User
Joined
Mar 1, 2014
Messages
4
Reaction score
0
Siema w tym oto temacie chcia?bym sie zapyta? was, ludzi, jaki jest najlepszy mikrofon do nagrywania Hip-Hop
Z koleg? nagrywamy sobie od po?owy roku gdzie? i powiedzieli?my ?e przyda?o by sie zmieni? mikrofon bo ten ze zwyk?ych s?uchawek ju? nie wystarcza jak?e i telefon
Bardziej chodzi mi o mikrofon taki kt?ry b?dzie wyg?usza? jakie? tam szumy i b?dzie sie skupia? na g?osie.
Cena co do mikrofonu to 100 z? nie posiadam wi?kszej ilo?ci funduszy :D
do 150z? ew. Wi?c je?li jest tutaj jaki? raper albo piosenkarz kt?ry sie na tym zna to bardzo bym prosi? o informacje na temat majka :D
Wielkie dzi?ki pozdrawiam :D
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
29
Odp: Majk do Rapu

Z tego co si? orientuje za 150 z? g?wno kupisz, a nie mikrofon. Lepiej kupi? dobrej jako?ci za 300 ni? jakie? g?wno, pozdrawiam.
 

Vps

User
Joined
Nov 19, 2013
Messages
18
Reaction score
9
Odp: Majk do Rapu

Alcomindz, tak si? znasz na nagrywaniu jak ja na ta?cu... Na pocz?tek 100-150z? w zupe?no?ci wystarczy je?eli chodzi o mikrofon, do tego przej?ci?wka ?eby podpi?? do PC i jazda :)
 

#SWAG

Dolej w?dy
Joined
Aug 3, 2009
Messages
1,041
Reaction score
75
Odp: Majk do Rapu

Tak jak kolega wy?ej napisa?, nie szalej z jakimi? super majkami, kup za te 150zl i jak s? te takie siateczki przed mikrofonem to we? drut i kawa?ek rajstopy, skarpeta ju? jest za gruba i b?dzie ok, wyg?uszy to Twoje plucie do mikrofonu. Wygl?da to do?? ?miesznie, ale dzia?a xd
 

Xevis

Senior User
Joined
May 28, 2008
Messages
836
Reaction score
54
Odp: Majk do Rapu

"Siema w tym oto temacie chcia?bym sie zapyta? was, ludzi"
Jestem drzewem i nic nie wiem.
Mikrofony do rapsu na tibiach, no ciekawe.
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: Majk do Rapu

"Siema w tym oto temacie chcia?bym sie zapyta? was, ludzi"
Jestem drzewem i nic nie wiem.
Mikrofony do rapsu na tibiach, no ciekawe.
To jest dzia? "Muzyka", gdyby? nie zauwa?y?.

Dodatkowo, podejrzewam, ?e nie masz hajsu odpowiednie przystosowanie pomieszczenia do nagrywania poprzez monta? d?wi?koch?onnych paneli, mo?esz sobie jednak poradzi? nagrywaj?c siedz?c "pod kocem" czy nawet w szafie :D. Chodzi tu o to, aby fale odbijaj?ce si? od ?cian nie powraca?y do majka, gdy? powodowa?oby to delikatne "przed?u?enie" d?wi?k?w.
 

Narikas

New User
Joined
Oct 13, 2014
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Majk do Rapu

Poszukaj jakiego? pojemnika od firmy Shure. Mikrofony tej firmy s? ca?kiem dobrej jako?ci oraz s? niedrogie :)
 
Status
Not open for further replies.
Top