What's new

Mam Talent! Co s?dzicie?

Status
Not open for further replies.

Woxy

Advanced User
Joined
Apr 16, 2009
Messages
406
Reaction score
96
Po d?ugich przygotowaniach w ko?cu nadszed? fina?. Zwyci?zc? zosta? Marcin Wyrostek, akordeonista. Na drugim miejscu znale?li si? bracia Legun, a na trzecim Alexander Martinez, kt?ry wraz z rodzinn? wygra? 5.000z? oraz wyjazd na Filipiny.

Co s?dzicie o tym finale? Kto wed?ug Was powinien zwyci??y??

Ja faworyzowa?em Kaczorexa, wed?ug mnie kole? ma wielki talent.
 

Always

Advanced User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
429
Reaction score
105
Age
28
Odp: Mam Talent! Co s?dzicie?

Lokalny Patriotyzm nakazywa? kibicowa? Martinezowi. W finale by?em za nim ca?ym sercem, bo za?piewa? bosko. Gdy si? ju? okaza?o, ?e dostaje trzecie miejsce, przez chwil? by?em za bra?mi, ale potem sobie u?wiadomi?em, ?e to Marcinowi Wyrostkowi nale?a?a si? nagroda bardziej, ni? ?piewaj?cemu duetowi.
 

Roulette

Рулетка!
Joined
Nov 11, 2009
Messages
352
Reaction score
63
Odp: Mam Talent! Co s?dzicie?

Moim zdaniem Marcin Wyrostek najbardziej zas?ugiwa? na 1 miejsce. Facet ma talent, prawdziwy, od siebie. Ja gra? ?ezka kr?ci?a mi si? w oku ;c wida?, ?e w?o?y? w to ca?e serce, dusze, zdolno?ci itp. itd. ;)
 

Ray

Senior User
Joined
Oct 20, 2008
Messages
1,050
Reaction score
170
Age
28
Odp: Mam Talent! Co s?dzicie?

Jak zawsze w rozgrywkach fina?owych mo?na by?o si? po?mia? z Patentowcem. Jednak?e schodz?c na tor rozmowy o finalistach to rzeczywi?cie Martinez za?piewa? bardzo dobrze. My?l?, ?e wizerunek braci Legun popsu?o troch? to wyznanie '?e s?uchaj? hip hopu' co zaowocowa?o ostr? krytyk? ze strony jury. M?wi?c szczerze, mo?e Wyrostek zas?u?y? na zwyci?stwo, ale a? tak ostro nie poruszy? mnie jego wyst?p.
 

Sanji

Active User
Joined
Aug 12, 2009
Messages
112
Reaction score
10
Odp: Mam Talent! Co s?dzicie?

Owszem, wygra? Marcin Wyrostek, zas?ugiwa? na to, gdy zagra? Bacha m?j tato by? tak podjarany ?e ohohh .. Drugie miejsce zaj?li Bracia, mogli nawet wygra?, lecz tak jak powiedzia? nasz Kubu?-Nie wida? w tym co robi? pasji, mi?o?ci, wiedz? ?e s? dobrzy, ?piewaj?, ale ch?tnie wbili by na jak?? imprezk?. Martinez natomiast, wygl?da na dobrego cz?owieka, ?piewa? b.dobrze, nale?a?o mu si?, i jeszcze ten prezent na ko?cu zafundowany przez Itak?-Miodzio. Szkoda tylko braci, jako vice nic nie dostali, wi?c to wg. mnie nie fair.

reg, sanji.
 

SzeryFFF

Advanced User
Joined
Dec 2, 2008
Messages
404
Reaction score
66
Age
29
Odp: Mam Talent! Co s?dzicie?

My?l?, ?e Wyrostek zas?ugiwa? na pierwsze miejsce. Osobi?cie by?em za patenciarzem ;) Kole? wie jak roz?mieszy? ludzi. Bardzo lubi? ogl?da? Kaczorexa. Ch?opak ma talent ;)
 

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: Mam Talent! Co s?dzicie?

Wyrostek? Owszem facet ma talent, ma rado?? z tego co robi, z tym, ?e jego wyst?p nie poruszy? mnie tak, jak w poprzedniej edycji np. Mercan Balls (?), nie wiem jak to si? pisz?. Ja po wys?uchaniu wyt?pu Ani Gogoli w p??finale by?em za ni? ca?ym sercem. Fajna, skromna babka, kt?ra w dodatku genialnie ?piewa. Kiedy sta?o si? jasne, ?e ten nar?d traktuje ten program mniej powa?nie ni? np. "Taniec z gwiazdami" i Ania nie przejdzie, m?j g?os uzyska? Kaczorex, facet jest ?wietny. O Wyrostku o dziwo nie s?ysza?em, mo?e dlatego, ?e ogl?da?em tylko dwa odcinki tego "show". Wyrostek gra fajnie ale nie zas?ugiwa? chyba na nic lepszego ni? trzecie miejsce.

@Sanji
"...Zacz??a si? gor?ca rywalizacja o 100 tys. euro g??wnej nagrody teleturnieju Mam Talent i 100 tys. z? drugiej nagrody...."
 
Last edited:
B

Budzik

Guest
Odp: Mam Talent! Co s?dzicie?

Ja by?em z Krukiem i Blach?, jednak je?eli okaza?o si?, ?e to nie oni s? w pierwszej tr?jce, chcia?em, a?eby wygrali bracia Legun. Pewnie wygraliby, gdyby nie ostre s?owa juror?w, kt?re widzowie wzi?li sobie do serca, to oni cieszyli by si? ze zwyci?stwa. OMG w czym to przeszkadza, ?e s?uchaj? hip hopu. Marcin, te? wida?, ?e ma talent, ale z pewno?ci? jak bym odda? g?os, to nie na niego. Nie widz? w nim jako takiego wielkiego talentu. Dla mnie to jest po prostu profesjonalna gra na akordeonie.
Ale i tak najlepsi byli Kruk i Blacha. Wida? u nich nie tylko talent, ale i miesi?ce przygotowa?, jak i du?e zgranie. Og?lnie s? najlepsi.
 

Woxy

Advanced User
Joined
Apr 16, 2009
Messages
406
Reaction score
96
Odp: Mam Talent! Co s?dzicie?

Chcia?bym jeszcze doda?, ?e ?piewaki nie powinny wyst?powa? w Mam Talent. No bo popatrzcie, jest tylko tych program?w dla os?b ?piewaj?cych, a tu wed?ug mnie chodzi o inny talent. Co? w stylu ta?ca, akrobatyki i innych.
 

Roulette

Рулетка!
Joined
Nov 11, 2009
Messages
352
Reaction score
63
Odp: Mam Talent! Co s?dzicie?

no dos?ownie. ludzie kt?rzy maj? dobry g?os, to po prostu go maj?. W "Mam talent" powinni przechodzi? ludzie, kt?rzy nie tylko go maj?, ale te? tacy, kt?rzy wk?adaj? w to ca?e serce i to wtedy wida?. A co do wyst?pu Anny Gogoli, przyznam si?, ?e bardzo mi si? podoba?o, ale my?l?, ?e jej kariera dzi?ki temu wyst?powi si? rozwinie. A cz?owiek, kt?ry zaczarowa? wi?kszo?? ludzi, bo przecie? to obywatele na niego g?osowali, s?usznie zosta? wynagrodzony pierwszym miejscem. ;>
 

Barezark

User
Joined
Nov 28, 2009
Messages
39
Reaction score
2
Odp: Mam Talent! Co s?dzicie?

jak dla mnie caly mam talent jest tylko dla pieniedzy
ciagle gadaja i gadaja, ze jesli ktos wygrac moze chce, to musi sms
oni czesciej rzondaja piniendzy nisz radio maryja

a poza tym tylko tancerzy i spiewakow faworyzujom i tylko tyle bes zensu!
 

Choxorz

Advanced User
Joined
Mar 21, 2009
Messages
181
Reaction score
4
Odp: Mam Talent! Co s?dzicie?

Alexander fajnie za?piewa? fajn? piosenk?. Za to Jessica s?abo wypad?a. Co drugie zdanie fa?szowa?a ;[. Naj?adniej ?piewa?a Ania Teliczan, a wed?ug mnie powinien wygra? Patenciarz ^^

@down

ju? xD
 
Last edited:

Murof Retahob

New User
Joined
Nov 28, 2009
Messages
7
Reaction score
3
Odp: Mam Talent! Co s?dzicie?

Szczerze m?wi?c nie ogl?da?em prawie ?adnego odcinka z II serii Mam Talent - widzia?em tylko 1 , bodaj?e p??fina?owy. Wtedy postawi?bym na kolesia, kt?ry je?dzi? na BMXie (nie wiem nawet, czy doszed? do fina?u, ale jedno jest pewne - talent ch?opak mia?). Tak, jak niekt?rzy przede mn? uwa?am, ?e wokali?ci nie powinni bra? udzia?u w tego typu programach. Mo?e i maj? talent, ale co z tego, skoro po?owa uczestnik?w ma taki sam? Faworyci powinni prezentowa? co? niespotykanego, unikalnego - ?piew do takich rzeczy nie nale?y.

Barezark said:
oni czesciej rzondaja piniendzy nisz radio maryja

a poza tym tylko tancerzy i spiewakow faworyzujom i tylko tyle bes zensu!
Mam nadziej?, ?e te b??dy s? tylko wyj?tkowo kiepskim dowcipem z Twojej strony -.-'
 

Dranzerpl

Advanced User
Joined
Jul 16, 2008
Messages
340
Reaction score
16
Odp: Mam Talent! Co s?dzicie?

Du?o os?b myli talent z innymi poj?ciami, Marcin Wyrostek nie powinien wygra?, bo gra na akordeonie to nie talent. Gdyby to by? talent, umia?by to od razu lub nie musia?by si? w og?le uczy?... Powinni wygra? Bracia Legun. Pi?kno g?osu powinno zwyci??y? bo to prawdziwy talent. Nie mogli si? uczy? jak tak ?piewa?! Albo chocia? KONY - Lalkarz. Tak samo on jak i Bracia Legun nie m?g? nauczy? si? od tak sobie podk?adania cudzych g?os?w...
Gra na instrumencie (Chyba ?e warzywu), ?piew (Chyba ?e anielski), czy taniec TO NIE TALENTY! Wi?c jak pisa?em powinni wygra? Bracia Legun albo chocia? Lalkarz...
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Mam Talent! Co s?dzicie?

Wtedy postawi?bym na kolesia, kt?ry je?dzi? na BMXie (nie wiem nawet, czy doszed? do fina?u, ale jedno jest pewne - talent ch?opak mia?).
Imo co?, czego mo?na si? wyuczy? nie jest typowym talentem. Podejrzewam, ?e ka?dy, kto po?wi?ci?by na treningi kilka, je?li nie kilkana?cie godzin w tygodniu osi?gn??by taki, je?li nie lepszy efekt. Owszem, kole? by? dobry - ale talentem bym tego nie nazwa?a. Raczej dobrze wytrenowanymi umiej?tno?ciami.

Ja stawia?am na ?ukasza J??wiaka, ale to ?a?osne jury nie pozna?o si? na jego geniuszu i go nie przepu?cili.

gra na akordeonie to nie talent
Och, s?uch absolutny Mozarta te? nie by? talentem, a wszystkie opery i symfonie, kt?re napisa?, plus jego wybitna gra na fortepianie by?y wyuczonymi pustymi kompozycyjkami.
 
Last edited:

Barezark

User
Joined
Nov 28, 2009
Messages
39
Reaction score
2
Odp: Mam Talent! Co s?dzicie?

Najgorsze to to, ze oni wybieraja spiewakow, bo nie patrza na talent. A i tak glosy nic nie dadz?, bo oni to tacy ...
A glupia widownia ciagle klaszcze...
 

Aviolles

Advanced User
Joined
Jul 31, 2009
Messages
202
Reaction score
21
Age
23
Odp: Mam Talent! Co s?dzicie?

Imo co?, czego mo?na si? wyuczy? nie jest typowym talentem. Podejrzewam, ?e ka?dy, kto po?wi?ci?by na treningi kilka, je?li nie kilkana?cie godzin w tygodniu osi?gn??by taki, je?li nie lepszy efekt. Owszem, kole? by? dobry - ale talentem bym tego nie nazwa?a. Raczej dobrze wytrenowanymi umiej?tno?ciami.
Ja stawia?am na ?ukasza J??wiaka, ale to ?a?osne jury nie pozna?o si? na jego geniuszu i go nie przepu?cili.
Och, s?uch absolutny Mozarta te? nie by? talentem, a wszystkie opery i symfonie, kt?re napisa?, plus jego wybitna gra na fortepianie by?y wyuczonymi pustymi kompozycyjkami.

Kilka lat, a nie kilka godzin..

#Temat
Wyst?p go?cia niewiem jaki to, ale ?piewa? damskim i m?skim g?osem, to a? moja mama postanowi?a pierwszy raz wys?a? sms'a (chodzi o tv) na tego faceta. Ale ogl?daj?c na youtube jego wyst?p, fajnie zagra?, na dworcu by du?o zarobi?, nale?a?o mu si?, nie ka?dy tak zagra.

Jasne Barezark, te? uwa?am ?e ?piewanie to nie talent, bo jest wielu co ma dobry g?os. Powinno si? patrze? na czyny a nie efekty..
 
Last edited:

trix xd

New User
Joined
Oct 16, 2009
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Mam Talent! Co s?dzicie?

Hmm AlexAnder Martinez w sumie byl najlepszy :D dlaczego przegral?:confused::curse:
 

Killer Queen

Advanced User
Joined
Dec 1, 2008
Messages
168
Reaction score
23
Age
33
Odp: Mam Talent! Co s?dzicie?

Najgorsze to to, ze oni wybieraja spiewakow, bo nie patrza na talent. A i tak glosy nic nie dadz?, bo oni to tacy ...
A glupia widownia ciagle klaszcze...
A ?piewanie to nie talent? :huh:

Aviolles said:
Kilka lat, a nie kilka godzin..

Beoska said:
Podejrzewam, ?e ka?dy, kto po?wi?ci?by na treningi kilka, je?li nie kilkana?cie godzin w tygodniu [...]

Aviolles, masz problemy z czytaniem?

Aviolles said:
te? uwa?am ?e ?piewanie to nie talent, bo jest wielu co ma dobry g?os. Powinno si? patrze? na czyny a nie efekty..

Rotfl.

Hmm AlexAnder Martinez w sumie byl najlepszy dlaczego przegral?

On i tak wygra?. Dosta? to, po co startowa? w tym programie, tak?e mo?na stwierdzi?, ?e przegranym nie jest. Jak to kto? ?adnie powiedzia? "very lucky loser".
 
Status
Not open for further replies.
Top