What's new

Mapeditor

Status
Not open for further replies.

Devosek

Advanced User
Joined
Mar 23, 2009
Messages
159
Reaction score
16
Prosz? z g?ry o linki, a nie jaki? spam i wola? bym sim0ne(3x rep), ale chocia? na chwil? mog? si? zadowoli? s?abym rme(0x rep :D.Oczywi?cie z wszystkimi nowymi itemkami przynajmniej wi?kszo??.
 

Xart Irok

Senior User
Joined
Sep 7, 2008
Messages
2,925
Reaction score
419
Age
32
Odp: Mapeditor

rzycze powodzeinia narazie mozesz sobie sciagnac spr od 8.5 bo nawet jescze nie ma simona na 8.5 ale oczywiscie juz wyszedl zapewnie tylko ze narazie nie chdza go dac bo juz silnik sa na 8.5 ale to tzw binarki w skrocie najmniej nacikana reprezytorium stawiam ze za jakies 2 dni juz sie powinien pojawic simon i rem w protokrze 8.5
 

Devosek

Advanced User
Joined
Mar 23, 2009
Messages
159
Reaction score
16
Odp: Mapeditor

Czy ja prosi?em o g?wniany jaki? protok?? jak 8.4 ? Co mnie obchodzi 8.4 i jakie? g?wniane silniki przeczytaj tre?? posta pierwszego.
 

Kryss014

Active User
Joined
Apr 12, 2009
Messages
64
Reaction score
5
Age
29
Odp: Mapeditor

Ehh... Co? mam podejrzenia ?e Remeres nie zrobi kolejnego Map Editora ;( ?miem tak twierdzi?, poniewa? nie zrobili ME do clienta 8.42. Co do Sim0ne, nie u?ywam go, od kiedy zacz??em u?ywa? RME, czyli od lat. Ale je?eli sytuacja si? potoczy tak dalej, to chyba si? na niego przestawi?.
 
Last edited:

Gm Vardox

Active User
Joined
Oct 18, 2008
Messages
73
Reaction score
4
Odp: Mapeditor

Ehh... Co? mam podejrzenia ?e Remeres nie zrobi kolejnego Map Editora ;( ?miem tak twierdzi?, poniewa? nie zrobili ME do clienta 8.42. Co do Sim0ne, nie u?ywam go, od kiedy zacz??em u?ywa? RME, czyli od lat. Ale je?eli sytuacja si? potoczy tak dalej, to chyba si? na niego przestawi?.
nie mylisz si? b?dzie map edytor pod 8.50 wystarczy na stronce zobaczyc
Also, 1.1.8 will be released in a few days, with several fixes and tweaks!
Takie co? pisze na stronie rme
 

Patryksw

Senior User
Joined
Apr 24, 2009
Messages
650
Reaction score
148
Odp: Mapeditor

No c?? co do RME jestem pewny ?e jeszcze nie wysz?o poniewa? na stronie autora jest taka linijka w kt?rej pisze
Also, 1.1.8 will be released in a few days, with several fixes and tweaks!
.
A co do SimOne nie jestem pewien ale my?l? ?e tak jak RME nie wyszed? jeszcze pod tibie 8.50. Wi?c zosta?o tylko czeka?:D:up:
 

Xart Irok

Senior User
Joined
Sep 7, 2008
Messages
2,925
Reaction score
419
Age
32
Odp: Mapeditor

ludzie zadene z edytor nie zostanie wydany do poki koderzy nie zrobia tego i pewiwn czlowiek z otfansu nie zrobi nowego pliku item.otb bo okolo 60spr zminilo swoje polozenie i trzeba je na nowo dodwac wiec nie ma co liczyc szybko a co do rem 1.1.8 jest napisane ze bedzie on na starsza wersjie klienta a nie nowsza jedynie moga dodac ody dwie naraz wersje
 

Patryksw

Senior User
Joined
Apr 24, 2009
Messages
650
Reaction score
148
Odp: Mapeditor

Witam. Niedawno wysz?y oba Map Editory czyli SME (SimOne Map Editor) oraz RME (Remere's Map Editor). Ale w temacie pisze ?e chcesz SimOne Map Editor wi?c dam ci do niego linka. Prosz? bardzo o to on:

Download:


Link do tematu:
http://tibia.net.pl/narzedzia-ot/147689-otmapeditor-0-55-simone.html

Je?li ci pomog?em to bardzo si? ciesz?:up:
 
Status
Not open for further replies.
Top