What's new

Marzenia si? spe?niaj? !

Status
Not open for further replies.

Artin

Advanced User
Joined
Dec 20, 2008
Messages
310
Reaction score
44
Mia? marzenie,by wsi??? prysznic z setk? dziewczyn-spe?ni? je.


A teraz opowiem ci co? o marzeniach
Je?eli tylko bardzo, bardzo mocno w nie wierzysz
Obiecuj? ci, spe?ni si? ka?de z nich

OSTR
 

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32
Odp: Marzenia si? spe?niaj? !

Marzenia si? nie spe?niaj?. Sam spe?niasz marzenia - je?li tylko chcesz. To jest smutne, ?e wiele os?b cieszy si? z tego, ze np. "moje marzenie si? spe?ni?o". Oczywi?cie jest si? z czego cieszy?, ale trzeba zda? sobie ?wiadomo?? z tego, ?e to zale?a?o tylko od nas. I jakie by nie by?y przeciwno?ci losu zawsze mo?emy si? uprze?. To ja spe?ni?em swoje marzenie - jestem zas?u?onym na Tnecie - co prawda zdecydowali inni, ale ja robi?em wszystko ?eby tego dokona? :) (tak, to co macie na my?li te? - czego si? nie robi dla marze?)

No i ten facet podobnie mo?e i ?y? w biedzie, ale zacisn?? z?by i wyda? tyle kasy na 100 kurew - spe?ni? swoje marzenie.
 

Neil

Advanced User
Joined
May 4, 2009
Messages
158
Reaction score
26
Odp: Marzenia si? spe?niaj? !

Ja bym chcia? uprawia? ykmhm.. z 10 kobietami naraz !
<joke>
Oczywi?cie, musia? mie? dobre powo?anie, i ciekawe jak je naci?ga? do tego.. lub mia? du?o siostr :eek:.
Najlepsza ta co stoi na rekach a on jej.. yhm xd
 

Drags

Hennessey
Joined
Aug 5, 2008
Messages
1,024
Reaction score
125
Age
29
Odp: Marzenia si? spe?niaj? !

Z jedn? by? rady nie da? a co dopiero dziesi??.
Ta 6 robi ?mieszn? min?.
 

Bolmex

Advanced User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
322
Reaction score
53
Odp: Marzenia si? spe?niaj? !

Drexav, a ja si? z tob? nie zgodz?. Czemu je?eli ja chce? chce mie? np. super dom ale mnie nie sta?, powied?my, ?e rodzice mi kupili czy to zale?a?o ode mnie? Nie bo to oni mieli na to wp?yw, a ja tylko tylko buja?em w ob?okach i chcia?em dom wi?c marzenie si? spe?ni?o nie z mojej inicjatywy. Oczywi?cie w jakim? stopniu jest to moja zas?uga bo ja o tym powiedzia?em ale to oni o tym zadecydowali, btw. nigdy nie s?ysza?e? albo nie do?wiadczy?e? czego? takiego, ?e czego? chcia?e? i o tym marzy?e? ale o tym nie powiedzia?e? nigdy i pewnego dnia kto? Ci to zaproponowa??
@Topic
Marzenia jak marzenia ka?dy mo?e je mie? ale nie ka?dy powinien przywi?zywa? od nich wi?ksz? uwag?, poniewa? mo?e by? potem zdenerwowany ich niespe?nieniem (przyk?adem mog? by? ja lecz moich niespe?nionych marze? tutaj przytacza? nie zamierzam). Ale pami?tajcie, ?e je?eli b?dziecie trwa? i wierzy? w to, ?e to si? uda i w?asnymi si?ami, b?d? z pomoc? mo?ecie marzenia zmieni? w rzeczywisto?? (przyk?adem te? m?g? bym by? ja :)). Moje marzenia nie s? zbytnio wyg?rowane i nie zamierzam marzy? o czym? co na sto procent si? nigdy nie spe?ni (cho? kto wie). Moimi marzeniami s? na pewno: ?adna, zgrabna, kochaj?ca ?ona i przede wszystkim zdrowa (bez skojarze?), rodzina, ?adny dom otoczony drzewami, staw oraz niedaleko mieszkaj?ce pi?kne zwierz?ta. Z tych bli?szych rzeczywisto?ci to wyjazd do Ameryki b?d? innego ciekawego miejsca, zobaczenie kanionu na w?asne oczy, te troszeczk? dalsze to zobaczy? miejsca z bajek z czas?w dzieci?stwa, film?w i poznanie ciekawych os?b. Chcia?em zako?czy? to fajnym akcentem ale uzna?em, ?e zostawi? go dla siebie :).

Pozdrawiam
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: Marzenia si? spe?niaj? !

Ka?dy poniek?d ma racj?. Drexav ma racj?, bo w ko?cu my co? chcemy, a jak to dostaniemy od drugiej osoby, to nie jest cudem spe?nione marzenie, tylko dobry gest jakiej? osoby.
Bolmex te? ma troch? racji, bo w ko?cu marzymy o czym?, ale to nie my to spe?niamy, tylko kto? inny. Wi?c mo?na powiedzie?, ?e marzenia si? spe?niaj?.
To zale?y g??wnie od tego, jakie jest podej?cie cz?owieka do ?ycia.
Ja osobi?cie uznaj?, ?e marzenia si? spe?niaj?. ;]

Pozdrawiam.
 
Status
Not open for further replies.
Top