What's new

Matini & Drychu - Drugie wcielenie

Status
Not open for further replies.

Ravegon

Weteran
Joined
Mar 12, 2010
Messages
506
Reaction score
102
Age
28
Z dum? przedstawiam track promuj?cy nasz? EPk? pt. "Drugie wcielenie", uka?e si? ona najprawdopodobniej we wrze?niu, bity b?d? standardowo podpierdolone, za mastering odpowiada? b?dzie Drychu, a w ramach kolaboracji owa p?yta b?dzie nagrana w duecie - Matini & Drychu. ; )

Zapraszam do s?uchania!

 

PectoDrill

Advanced User
Joined
Apr 7, 2011
Messages
185
Reaction score
15
Age
30
Odp: Matini & Drychu - Drugie wcielenie

Co ty kurwa smarkaczu wiesz o by?ym prezydencie, ?e pierdolisz takie farmazony. Nie ma to jak nawija? na zmian? na dw?ch innych majkach, sprz?tach i w innych warunkach - to a? s?ycha?. EP? Fluo? to chyba ju? 3 twoja, kt?ra te? doczeka si? poronienia.

PS. CZEKAM BARDZIEJ NA TE EP NI? NA DISS DONIA NA CHAD?, KT?RY B?DZIE JUTRO.
PS 2. CZEKAM Z CHUJEM W R?KACH
PS 3, AD PS 2. RAVEGON PIZDO TO JEST W?A?NIE HEJTING PIERDOL DALEJ FARMAZON NA M?J TEMAT, A DOSTANIESZ GO WI?CEJ.
#edit pierwszy
PS 1 editu pierwszego
CZYTAJ JESZCZE M?J PODPIS PIZDO.
cytat 1 w po?cie, editu 1 psu 2 editu 1
"Fan?w nie mam wielu jak 2Pac,
ale m?wi? mi pieprz hejter?w i r?b rap,
a to nie tak dla mnie hejter jest okej,
fan mnie s?ucha, hejter niech gada tym daj? mi fame.."
Tobie nawet hejting nie pomo?e.. szuler i B.R.O jest tylko jeden
btw. flu?o? napisa? ci jaki? tekst, bo s?ysza?em, ?e lubisz jak kto? ci pisze. Wiesz jak kto? si? prosi, to mu si? robi, wi?c jak poprosisz to ci napisz? - ciekawe czy wielcy znawcy wiedz? ocobe.

#edit drugi
Demot 1

P?ENTA
Nie boisz si? Archiego - boisz si? tego jak ci? komentarzem wpierdoli ;* btw. kl?kaj pizdo
 
Last edited:

Ravegon

Weteran
Joined
Mar 12, 2010
Messages
506
Reaction score
102
Age
28
Odp: Matini & Drychu - Drugie wcielenie

To jasne, ?e chodzi o beef VNM -> Jimson, by?o to skierowane do Bobera, reszty nie skomentuje bo szkoda mi na Ciebie czasu.

#edit
Nie mam powodu by si? ba?, bo w sumie Tw?j hejt jest dla mnie jak woda na m?yn.

#edit2
Beka, najpierw naucz si? pisa? (puenta).
 
Last edited:

PectoDrill

Advanced User
Joined
Apr 7, 2011
Messages
185
Reaction score
15
Age
30
Odp: Matini & Drychu - Drugie wcielenie

To jasne, ?e chodzi o beef VNM -> Jimson, by?o to skierowane do Bobera, reszty nie skomentuje bo szkoda mi na Ciebie czasu.
Ta szkoda czasu, a na gg pierdolisz 24/7/365 jak to by? chcia? kl?ka? przede mn?. Nie wiem czy masz rozdwojenie ja?ni, ale id? si? leczy?.
"Tw?j hejt jest dla mnie jak woda na m?yn."
Gdyby nie woda, to by nie by?o m?ynu wodnego, kt?ry jest bardziej wydajny ni? normalny, wi?c co ty tutaj pierdolisz. Sam siebie jedziesz, a te twoje por?wnania s? zab?jcze. btw. jak zobaczy?em tw?j avek na gg, to tylko jedno si? nawin??o w g?owie:
za twarzowe masz d?ugi jak kutas murzyna
 
Last edited:

FluosMC

Active User
Joined
Apr 7, 2011
Messages
129
Reaction score
7
Odp: Matini & Drychu - Drugie wcielenie

#Archi
Hahahaha BEKA Z WIEPRZA JEST NAJLEPSZA!
Wbijam w Ciebie chuj, bo jebie mnie tw?j hejting, wi?c nie wiem na kiego chuja si? trudzisz, jak po mnie sp?ywa jak pot po grubasie, so... wiem, ?e jarasz si? tym jak dziewczynka zapa?kami, dla mnie opcja jest prosta - chcia?by? te? nagrywa? rap, ale nie masz krzty ambicji, wi?c jeste? przegranym.
Nie odpowiadaj na ten komentarz, bo ja tutaj zerkam mega sporadycznie, wi?c i tak pewnie Twojego hejt-spamu nie przeczytam.

Nie wa?ne jak o Tobie m?wi? - wa?ne, ?e m?wi?.
Do przodu!
 

Ravegon

Weteran
Joined
Mar 12, 2010
Messages
506
Reaction score
102
Age
28
Odp: Matini & Drychu - Drugie wcielenie

"Wiem, ?e wiesz o czym m?wi?, wi?c spierdalaj,
Bo jak powiem g?o?no to Tw?j statek nie pop?ynie dalej"

Pjona, lekko mi Ci? szkoda.

#edit
To jest kurwa zdj?cie Shellera inteligencie, we? spierdalaj do podstaw?wki.
 
Last edited:

PectoDrill

Advanced User
Joined
Apr 7, 2011
Messages
185
Reaction score
15
Age
30
Odp: Matini & Drychu - Drugie wcielenie

#Archi
Hahahaha BEKA Z WIEPRZA JEST NAJLEPSZA!
Wbijam w Ciebie chuj, bo jebie mnie tw?j hejting, wi?c nie wiem na kiego chuja si? trudzisz, jak po mnie sp?ywa jak pot po grubasie, so... wiem, ?e jarasz si? tym jak dziewczynka zapa?kami, dla mnie opcja jest prosta - chcia?by? te? nagrywa? rap, ale nie masz krzty ambicji, wi?c jeste? przegranym.
Nie odpowiadaj na ten komentarz, bo ja tutaj zerkam mega sporadycznie, wi?c i tak pewnie Twojego hejt-spamu nie przeczytam.
Do przodu!
Co ty kurwa wiesz o moich ambicjach skoro mnie nawet nie znasz, a udajesz, ?? tak jest - ?mieszny jeste?. btw czemu hejtujesz tedego? nie ma to jak wyzywa? od hejt?w b?d?c hejterem, a i teraz jest beka z knura zjebie.
#edit2
Beka, najpierw naucz si? pisa? (puenta).
Jeszcze wi?kszego t?paka od ciebie, to kurwa nie widzia?em - ja pierdole, a i teksty o lustrze odpu?? sobie, bo to na tw?j widok ono p?ka o_O
#edit
To jest kurwa zdj?cie Shellera inteligencie, we? spierdalaj do podstaw?wki.
Ta? Podobny zreszt? widzia?em ciebie w full capie, wi?c i tak tekst pasuje. Nie ma to jak mie? w avku zdj?cie typa kt?rego si? kseruje, a i chyba mia?e? ju? nie odpisywa?. Piana z mordy leci?
 
Last edited:

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Matini & Drychu - Drugie wcielenie

Jedynie bit mi si? podoba. Nie wiem dlaczego Fluos w ka?dym kawa?ku u?ywa zwrot?w ala "pow pow", czy "dok?adnie tak" jak dla mnie jest to chujowe.
 

FluosMC

Active User
Joined
Apr 7, 2011
Messages
129
Reaction score
7
Odp: Matini & Drychu - Drugie wcielenie

#up
No w sumie przeginam z tym, dzi?k?wa.
 

PectoDrill

Advanced User
Joined
Apr 7, 2011
Messages
185
Reaction score
15
Age
30
Odp: Matini & Drychu - Drugie wcielenie

#up
No w sumie przeginam z tym, dzi?k?wa.
"Nie odpowiadaj na ten komentarz, bo ja tutaj zerkam mega sporadycznie, wi?c i tak pewnie Twojego hejt-spamu nie przeczytam."
8:11
lej? z ciebie hipokryto w?asnego losu
 
Status
Not open for further replies.
Top