What's new

-Tibia 7.60 Mazurski OTS

DenZ

Zasłużony
Joined
Feb 23, 2011
Messages
868
Reaction score
30
Age
28
Opis nie jakiego Leles1995

Code:
Pragne udost?pni? wam za darmo najlepszy silnik pod tibi? 7.6 . Mianowicie chodzi o s?ynnego Mazurskiego . Jest on oryginalny taki jaki by? rok czy 2 lata temu .Mapa NIETYKANA orgynialna wi?c jest wszystko tak jak powinno by? !! Naprawi?em kilka b??d?w oto i one 

- Mo?na rozmieniac CC na SC 
- Dzia?aj?cy SL 
- Brak debug?w w g?rnej cz??ci Depo 
- Ulepszy?em plik config.cfg 

WIda? po zdj?ciu Konsola jest dobra i nie wywala b??d?w !! 

Do zestawu do??czam oryginalny ACC Maker . Jest on w pe?ni sprawny . 

^^^^^^^ INNE INFO ^^^^^ 

Silnik miewa si? ?wietnie i jest perfekcyjny . Jest w pe?ni czysty bez ?adnych brud?w itp.. Sam go u?ywa?em i powiem wam ?e by?o bardzo du?o graczy ( 150+ ) . Zach?cam do pobierania .. 

POZDRAWIAM :P

Download:
Skan:
 

Sepox

Active User
Joined
Mar 16, 2017
Messages
138
Reaction score
0
Odp: Mazurski OTS

No to jako 1 to od razu pisz? wam ?e kibel nawet nie oplaca si? go pobiera? [acc maker shit, brak [Source]. Posiadam gdzie? mazurka z 2014roku [bez source] i jest o 10x razy lepszy niz ten co doda?e? DenZ :p

---------- Tre?? dodana o 16:37 ----------

Nie mog?em edytowa? ^^ postu , + dodam jeszcze ?e nie wprowadzaj ludzi w b??d bo ten filmik kt?ry doda?e? to na mapie w 100% nie ma nic takiego jak na filmiku.
 

DenZ

Zasłużony
Joined
Feb 23, 2011
Messages
868
Reaction score
30
Age
28
Odp: Mazurski OTS

No to jako 1 to od razu pisz? wam ?e kibel nawet nie oplaca si? go pobiera? [acc maker shit, brak [Source]. Posiadam gdzie? mazurka z 2014roku [bez source] i jest o 10x razy lepszy niz ten co doda?e? DenZ :p

---------- Tre?? dodana o 16:37 ----------

Nie mog?em edytowa? ^^ postu , + dodam jeszcze ?e nie wprowadzaj ludzi w b??d bo ten filmik kt?ry doda?e? to na mapie w 100% nie ma nic takiego jak na filmiku.

Najlepiej krytykowa?, a samemu nic nie wstawia? tylko pisa? ?e to si? zrobi.
Filmik i opis napisa?em ?e nie jest m?j a Leles1995 wiec nie mniej do mnie pretensji.
Co do Source, czy gdzie? jest on wymieniony? nie wiec nie wiem o co Ci chodzi.
 

Sepox

Active User
Joined
Mar 16, 2017
Messages
138
Reaction score
0
Odp: Mazurski OTS

Nie to ?ebym si? przypierdalal do ciebie DENZ tylko u?wiadamiam ci? ze kicha jest ten silnik, a co do wrzucenia czego? to dzi? bodajze postaram si? uploadowa? swoj silnik + acc maker ciekawy pod 7.6 . A z source to nie wiem jak b?dzie czy [uploaduje] poniewa? nie chcia?bym aby moje kody wyp?yn??y gdzie? za kt?re p?aci?em.
 

qwasniak

Advanced User
Joined
May 9, 2013
Messages
303
Reaction score
7
Odp: Mazurski OTS

Nie to ?ebym si? przypierdalal do ciebie DENZ tylko u?wiadamiam ci? ze kicha jest ten silnik, a co do wrzucenia czego? to dzi? bodajze postaram si? uploadowa? swoj silnik + acc maker ciekawy pod 7.6 . A z source to nie wiem jak b?dzie czy [uploaduje] poniewa? nie chcia?bym aby moje kody wyp?yn??y gdzie? za kt?re p?aci?em.

Sam nie chcesz wstawi? swojego source, ale narzekasz ze w plikach nie ma source od mazurka, kt?re nie by?o tutaj wymienione..
Prujesz sie za darmo, znowu. Bez ?adnego sensu, to wygl?da ciekawie.
 
Top