What's new

Mega Evo edit by Help3R & Ichtio.

Status
Not open for further replies.

jacekplacek246

New User
Joined
Apr 25, 2013
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Mega Evo edit by Help3R & Ichtio.

No dobra. Mapa Fajna I Wgl. Ale ja bym chcia? darmowy link ,a nie za 9z?. Sorryy. : /
 

Yzgus

New User
Joined
May 3, 2013
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Mega Evo edit by Help3R & Ichtio.

Help3er jeste? wielki!
Wida? po ss ?e si? narobili?cie,zaraz go przetestuje a mam takie pytanie jakie jest pasy na goda bo nie umiem sobie goda ustawi?+nie wiem gdzie zwi?kszy? exp?
Kto Pomo?e?
 

tytan53

Advanced User
Joined
Dec 13, 2008
Messages
195
Reaction score
11
Odp: Mega Evo edit by Help3R & Ichtio.

a mam takie pytanie jakie jest pasy na goda bo nie umiem sobie goda ustawi?+nie wiem gdzie zwi?kszy? exp?
Kto Pomo?e?

Pas?w na goda chyba nie ma a exp zwi?kszasz tutaj:

Data/XML/Stages:

<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<stages>
<world id="0" multiplier="1">
<stage minlevel="1" maxlevel="100" multiplier="250"/>
<stage minlevel="101" maxlevel="300" multiplier="100"/>
<stage minlevel="301" maxlevel="500" multiplier="50"/>
<stage minlevel="501" maxlevel="800" multiplier="35"/>
<stage minlevel="801" multiplier="15"/>
</world>
</stages>

Kolor:Level od jakiego do jakiego ma by? dany
Kolor:Exp jaki ma by? na dany lvl

Pozdrawiam.
 

dawid89024

New User
Joined
May 30, 2009
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Mega Evo edit by Help3R & Ichtio.

jak dodac m level z itemu na postac? bo pisze,ze magic level +5 ,a nic nie dodaje...
 

tytan53

Advanced User
Joined
Dec 13, 2008
Messages
195
Reaction score
11
Odp: Mega Evo edit by Help3R & Ichtio.

Wejdz w data/movements/movements HML i je?li np jest to helmet to dodaj dwie linijki przy helmetach:

Code:
	[B]<movevent type="Equip" itemid="[COLOR="#FF0000"]ITEMS ID PRZEDMIOTU[/COLOR]" slot="[COLOR="#FF0000"]RODZAJ EKWIPUNKU NP.[/COLOR] head" event="function" value="onEquipItem">
	<movevent type="DeEquip" itemid="[COLOR="#FF0000"]ITEMS ID PRZEDMIOTU[/COLOR]" slot="[COLOR="#FF0000"]RODZAJ EKWIPUNKU NP.[/COLOR] head" event="function" value="onDeEquipItem"/>[/B]

Tak powinno wygl?da? :

Code:
	[B]<movevent type="Equip" itemid="2323" slot="head" event="function" value="onEquipItem">
	<movevent type="DeEquip" itemid="2323" slot="head" event="function" value="onDeEquipItem"/>[/B]

Pozdrawiam.
 

kaziu02

User
Joined
May 19, 2013
Messages
36
Reaction score
0
Odp: Mega Evo edit by Help3R &amp; Ichtio.

Odp: Mega Evo edit by Help3R &amp; Ichtio.

Witam,

Jestem w trakcje testowania tego silnika, niestety napotka?em dziwny b??d. OTS stoi na Debianie 6.0 (VPS), uda?o mi si? uruchomi? serwer niestety podczas logowania dochodzi do crashu klienta Tibi :(. Mam Win7 64 bitowy oraz klienta Tibi 8.54 ip zmieniam outland ip changerem. Error wygl?da tak:




Prosz? o pomoc. Nie mam poj?cia co robi? ;/ Tempel position zmieni?em w config oraz w bazie danych ale nie to chyba jest powodem...

---Aktualizacja---

Nie wiem jak edytowa? posty...

Silnik kompilowa?em sam ze ?r?de? zawartych w tym temacie tfs 0.3.6pl1. Je?li ma kto? Tibi? w tej wersji to mo?e przetestowa? czy uda mu si? wbi? ip 185.5.98.186. Serwer jest ca?y czas online. Pozdrawiam.
 

Rojson

Active User
Joined
May 14, 2008
Messages
96
Reaction score
1
Odp: Mega Evo edit by Help3R & Ichtio.

Hmm.. antiwirus wy??czony, ?ci?gam paczke a tam nie ma pliku .exe do w??czenia otsa ;o
 

Valdi

New User
Joined
Jun 2, 2009
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Mega Evo edit by Help3R & Ichtio.

Mam ma?y problem z kontem admina. Ani ACC Maker, ani serwer nie uznaje moich pass?w. Nie mog? zalogowa? si? na konto admina. Nawet ?wie?o po stworzeniu, kiedy w ACC Makerze loguje si? na nie automatyczne, klikaj?c chocia?by 'Register Account' i wpisuj?c te same passy, kt?re poda?em przed chwil? tworz?c to konto, wy?wietla mi, ?e nieprawid?owe. Nic to. Stworzy?em nowe, zwyk?e konto. W bazie danych nada?em mu page_access 3 (czyli powinien mie? GoD'a), ale po zalogowaniu na serwer nadal jest to zwyk?e konto. M?g?by kto? co? poradzi??

Z g?ry dzi?ki.
 

ErMex

Egzekucja
Joined
Dec 1, 2010
Messages
574
Reaction score
181
Odp: Mega Evo edit by Help3R & Ichtio.

Mam ma?y problem z kontem admina. Ani ACC Maker, ani serwer nie uznaje moich pass?w. Nie mog? zalogowa? si? na konto admina. Nawet ?wie?o po stworzeniu, kiedy w ACC Makerze loguje si? na nie automatyczne, klikaj?c chocia?by 'Register Account' i wpisuj?c te same passy, kt?re poda?em przed chwil? tworz?c to konto, wy?wietla mi, ?e nieprawid?owe. Nic to. Stworzy?em nowe, zwyk?e konto. W bazie danych nada?em mu page_access 3 (czyli powinien mie? GoD'a), ale po zalogowaniu na serwer nadal jest to zwyk?e konto. M?g?by kto? co? poradzi??

Z g?ry dzi?ki.

Ci??ko Ci? zrozumie? :confused: "page_access 3"? Pierwsze s?ysz? by mie? tego goda in game. Co? Ci si? chyba pomyli?o z group id.
 

Kahras

Senior User
Joined
Aug 26, 2011
Messages
2,714
Reaction score
167
Age
25
Odp: Mega Evo edit by Help3R & Ichtio.

Mam ma?y problem z kontem admina. Ani ACC Maker, ani serwer nie uznaje moich pass?w. Nie mog? zalogowa? si? na konto admina. Nawet ?wie?o po stworzeniu, kiedy w ACC Makerze loguje si? na nie automatyczne, klikaj?c chocia?by 'Register Account' i wpisuj?c te same passy, kt?re poda?em przed chwil? tworz?c to konto, wy?wietla mi, ?e nieprawid?owe. Nic to. Stworzy?em nowe, zwyk?e konto. W bazie danych nada?em mu page_access 3 (czyli powinien mie? GoD'a), ale po zalogowaniu na serwer nadal jest to zwyk?e konto. M?g?by kto? co? poradzi??

Z g?ry dzi?ki.

Mo?e masz z?e kodowanie ustawione w accku.
Co do God'a to zmieniasz postaci group_id na 6 w bazie danych tabela players.
 

dami1310

Poskramiacz Internet?w
Joined
Jun 1, 2009
Messages
1,385
Reaction score
113
Odp: Mega Evo edit by Help3R & Ichtio.

Code:
[10/08/2013 11:17:05] [Error - Items::loadFromOtb] Another (client) version of items.otb is required.

[10/08/2013 11:17:05] > ERROR: Unable to load items (OTB)!
To jak? Pomo?e kto? ? ^^
 

Kahras

Senior User
Joined
Aug 26, 2011
Messages
2,714
Reaction score
167
Age
25
Odp: Mega Evo edit by Help3R & Ichtio.

Pisz? ?e masz z?e items.otb..
 

dami1310

Poskramiacz Internet?w
Joined
Jun 1, 2009
Messages
1,385
Reaction score
113
Odp: Mega Evo edit by Help3R & Ichtio.

To rozumiem, nie r?b ze mnie idioty.
Chodzi mi tylko o to, ?e nie wiem jak sobie z tym poradzi?.
Pr?bowa?em ju? z r??nymi items.otb (850, 85, 860, 862) i ?adne z nich nie dzia?a.
Ci?gle wyskakuje ten sam g?upi b??d.
 

Kahras

Senior User
Joined
Aug 26, 2011
Messages
2,714
Reaction score
167
Age
25
Odp: Mega Evo edit by Help3R & Ichtio.

To rozumiem, nie r?b ze mnie idioty.
Chodzi mi tylko o to, ?e nie wiem jak sobie z tym poradzi?.
Pr?bowa?em ju? z r??nymi items.otb (850, 85, 860, 862) i ?adne z nich nie dzia?a.
Ci?gle wyskakuje ten sam g?upi b??d.

A sk?d mia?em wiedzie? ?e nie jeste? idiot?? nic tam nie napisa?e? ?e sprawdza?e? z innych silnik?w - wi?c nie miej pretensji do mnie..
Zmieni silnik najlepiej na TFS'a 0.4 to w ten czas wszystko b?dzie dzia?a?.
 

myszkacs

Active User
Joined
Nov 21, 2008
Messages
51
Reaction score
4
Odp: Mega Evo edit by Help3R & Ichtio.

zawsze mo?esz przekompilowa? tfs'a aby nie sprawdza? wersji items.otbm, znacznie lepsze rozwi?zanie :)
 

Kahras

Senior User
Joined
Aug 26, 2011
Messages
2,714
Reaction score
167
Age
25
Odp: Mega Evo edit by Help3R & Ichtio.

zawsze mo?esz przekompilowa? tfs'a aby nie sprawdza? wersji items.otbm, znacznie lepsze rozwi?zanie :)
Lepsze ? ?atwiej pobra? gotowego 0.4 ni? kompilowa? 0.3.6 co do tego jest du?o gorszy poniewa? nie zrobisz tam RL War Systemu..
 

xaratex

Senior User
Joined
Aug 17, 2010
Messages
1,076
Reaction score
16
Odp: Mega Evo edit by Help3R & Ichtio.

Ktos poda reupload plx?
 

Uxi

Advanced User
Joined
Feb 9, 2015
Messages
291
Reaction score
6
Odp: Mega Evo edit by Help3R & Ichtio.

na chomikuj masz...
 
Status
Not open for further replies.
Top