What's new

-Tibia 8.10 Meridian OTS!

Status
Not open for further replies.

Dechalol

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
137
Reaction score
86
Meridian OTServer..
..Serwer nie tylko na chwil?!

Nasz serwer bazuje na silniku EBSAV’a. Rozmiar mapy naszego serwera ma oko?o 17~~ mb! Posiadamy trzy miasta - Enigma - Svargrond - Grit Town! Na naszym serwerze znajdziecie r??ne skrypty typu czarowanie broni na r??ne ?ywio?y i nie tylko!

Posiadamy unikalny travel system - na wi?kszo?ci serwer?w ’evolution’ s? teleporty na expowiska, znajduj?ce si? pod depozytem miasta, za? my mamy co? innego! Travel System sk?ada si? z 16 NPC (trzech w g??wnych miastach, reszta na expowiskach, do kt?rych nie da si? doj?? piechot?).

Raidy(najazdy potw?r?w/boss?w) r?wnie? u nas znajdziecie.
Najazd?w jest a? 15!

Enigma:
- The Horned Fox
- Ron the Ripper
- Brutus Bloodbeard
- Lethal Lissy
- Deadeye Devious
- Orcs
- Minotaurs

Svargrond:
- Ghazbaran
- Barbarians

Grit Town:
- Scarabs
- Nomads

Inne:
- Morgaroth
- Ferumbras
- Orshabaal
- Demodras

Dla Was drodzy gracze stworzyli?my a? pi?? nowych czar?w!

Elite Knight:
1. Exeta mas res.
2. Exori gran vita

Royal Paladin:
1. Exevo gran mas san

Elder Druid:
1. Exevo gran mas lux

Master Sorcerer:
1. Exevo gran mas hur

Dla urozmaicenia gry dodali?my te? kilka ciekawostek w postaci skrypt?w - nie b?d? ich opisywa?, poniewa? s? w formie niespodzianki. Poka?? kilka na zdj?ciach - reszt? b?dziecie musieli odkry? sami.

..Szukaj, a znajdziesz.

Nie zabraknie Ci zabawy, poniewa? nasz serwer posiada:
-Aren? Svargrond,
-Aren? PVP(1vs1)!

Je?eli lubisz ciekawostki i jeste? m?odym odkrywc?, Temple of Time, Magic Tower, Strange Rooms lub Return to Mainland powinno Ci? zainteresowa?!

Raty naszego serwera - ani ma?e, ani du?e.

Mno?nik do?wiadczenia: 1000.
Mno?nik umiej?tno?ci(skill): 500.
Mno?nik poziomu magicznego: 300.
Mno?nik dropu(rzeczy wypadaj?cych z potwor?w): 5.

Konto zak?adamy poprzez Account Managera!
Dane Account Managera:
-Account Number: 111111
-Password: tibia

Rozmowa z Account Managerem:
1. Account Manager: Hey, my name is Account Manager. // Witaj, nazywam si? Account Manager.
Account Manager: If you want, I can create a new 'account' for you. // Je?li tego chcesz, mog? stworzy? dla ciebie nowe konto.
Odpowiadamy wyrazem "account" (bez cudzys?ow?w).
2. Account Manager: It's your lucky day. You can choose an account number. // To tw?j szcz??liwy dzie?. Mo?esz wybra? sobie w?asny numer konta.
Account Manager: Tell me your wish. // Powiedz mi, jaki chcesz numer.
Teraz wpisujemy wymy?lony numer konta, np. "123456".
3. Account Manager: Account 123456. Are you sure? // Chcesz mie? konto o numerze 123456? Jeste? pewien?
Potwierdzamy nasz? decyzj? s?owem "yes".
4. Account Manager: Okay. Your account has been made. // W porz?dku. Twoje konto zosta?o utworzone.
Account Manager: Your new account is 123456 and the password is serv1000. // Twoje nowe konto jest na numerze 123456, a has?o brzmi serv1000.
Account Manager: Please notice that it is HIGHLY recommended that you change your password, or your account could get hacked. // Prosz?, zapami?taj, ?e bardzo zalecana jest zmiana has?a przez ciebie. W przeciwnym wypadku twoje konto mo?e zosta? skradzione.
Account Manager: Now I can make a new 'character' or change your 'password'. // Teraz mog? stworzy? now? posta? dla ciebie, lub zmieni? twoje has?o.
Mamy dwie drogi do wyboru, lecz my jeste?my przezorni i p?jdziemy t? drug?. Odpowiadamy s?owem "password".
5. Account Manager: Do you want to change your password? // Czy na pewno chcesz zmieni? swoje has?o?
Jeste?my pewni, wi?c m?wimy "yes".
6. Account Manager: Tell me your new password please. // Powiedz mi prosz?, jak ma brzmie? twoje nowe has?o.
Wymy?lamy has?o. Dla przyk?adu niech b?dzie "sentil".
7. Account Manager: Please repeat your password. // Prosz?, powt?rz swoje has?o.
Zgodnie z pro?b? Managera, powtarzamy wcze?niej napisane has?o (u nas "sentil" po raz drugi).
8. Account Manager: Your password has been changed. // Twoje has?o zosta?o zmienione.
Account Manager: Do you want to create a new 'character' or change your 'password'? // Teraz chcesz stworzy? now? posta?, czy ponownie zmieni? twoje has?o?
Tym razem chcemy wreszcie utworzy? posta?, wi?c odrzekamy "character".
9. Account Manager: Okay. And what should the character's name be? // No dobrze. Jakie imi? wed?ug ciebie powinna otrzyma? posta??
Wymy?lamy sobie imi?. Za???my, ?e b?dzie to "Postac".
10. Account Manager: Postac eh. Are you sure? // A wi?c Postac. Czy jeste? pewien?
Odpowiadamy "yes".
11. Account Manager: Great. Is it a 'male' or 'female' character? // ?wietnie. Posta? ma by? m??czyzn?, czy kobiet??
Wybieramy p?e? postaci. "Male" to m??czyzna, "female" - kobieta.
12. Very good, what vocation would you like? // Bardzo dobrze. A jak? profesj? chcesz reprezentowa??
You can be a Knight, a Paladin, a Druid or a Sorcerer. // Mo?esz by? Rycerzem, Paladynem, Druidem lub Magiem.
Wybieramy profesj?. Chyba ka?dy wie, co jak si? pisze.
13. So you want to be a knight. Are you sure? // Wi?c pragniesz by? Rycerzem. Jeste? pewien?
Je?li jeste?my pewni profesji, m?wimy "yes".
14. Account Manager: Alright! Your character has been made. // ?wietnie! Twoja posta? zosta?a utworzona.
Account Manager: Re-login to see the character in the character-list. // Przeloguj si?, aby ujrze? j? na li?cie postaci.
Teraz wychodzimy z gry, po czym logujemy si? wybranymi wcze?niej numerem i has?em. Powodzenia.



IP: 89.79.28.174
Protok?? Tibii: 8.10
 

Draqsterslol

New User
Joined
Mar 19, 2009
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Meridian OTS!

Ots zapowiada sie dobrze stoi dlugo ale nie 24/7 :up::up::up:
Atmosfera mi?a gm pomaga ots sie rozwija nie ma free items exp i skille sa dostosowane do postaci zapraszam serdecznie Draq
 

Adposatnr

Active User
Joined
Jun 17, 2009
Messages
124
Reaction score
1
Odp: Meridian OTS!

Powiem tyle gz ots'a dedali mnie ja dedlem kolesia god mnie 20 x dedna zabral moj bp przez co nic tam nie mam spadlem z 350 lvl do 280 :curse: powiedzial ze mi odda lvl logna sie i powiedzial "kk thx bb" potem 2 wbil i zacza mnie znowu dedac spadlem na 240 lvl :curse: pisze mu ze mial mi oddac lvl a on ok i postawil mi kilka demcow ja nie rozumiem jak dziecko nie zna all komend i sie wyzywa na graczach za to ze ma problemy na rl to niech nie stawia OTS bo tylko ludzie traca na to czas przepraszam za bledy ale pisalem szybko
wiec ots 0/10 totalne dno :down: :down: :down: :down: :down:
@edit
to ty god decha? 48 repa i sie bawisz w zabijanie graczy godem...
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top