- Dołączył
- Maj 15, 2009
- Posty
- 339
- Liczba reakcji
- 16
- Wiek
- 115
Witam. Chcialbym wam przedstawic moja 1 prace jaka wykonalem ;d Praca przedstawia dom hmm... nazwie to Domek Gejow ;d Bo w monster laski nie umialem znalezc ;p Oto i screeny ;]
Parter ;d
Pierwsze pi?tro ;p
Strych ;]
Lot Ptaka
Prosze o komentarze powiedzcie co zrobilem zle a co db ;d
Pss. Zapomnialem brzegu z lewej strony dokonczyc ;(
Parter ;d
Pierwsze pi?tro ;p
Strych ;]
Lot Ptaka

Prosze o komentarze powiedzcie co zrobilem zle a co db ;d
Pss. Zapomnialem brzegu z lewej strony dokonczyc ;(

