What's new

Moja praca [Gimp]

Status
Not open for further replies.

Trapey

Active User
Joined
Jun 6, 2009
Messages
108
Reaction score
21
Age
29
Ema. Pewnie ju? widzieli?cie w moim podpisie ten obrazek, ale nie ka?dy na niego spojrza?, wi?c dodam teraz tutaj do waszej oceny. Powiem tak?e ze w tej sygnaturze nie by?o u?yte tylko rozmazanie, wi?c nie ma co komentowa? ?e raz u?y?em filtra, rozmazanie i koniec.

sygnaturay.png
 

Quper

Advanced User
Joined
May 28, 2009
Messages
269
Reaction score
46
Age
30
Odp: Moja praca [Gimp]

A wi?c tak. Nie potrzebnie u?y?e? b?ysku gradientowego. Rozmazanie ?adnie wygl?da (zale?y dla kogo). Napis troch? nie wtopiony ale pasuj? do pracy. Fajne t?o. Og??em dobre wszystko tylko to co wymieni?em. Ten gradient najbardziej psuj? kompozycj?. Og??em dobre.

#down
Chuja tam wiesz.
 
Last edited:

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: Moja praca [Gimp]

@up
G?wno si? znasz.

@topic
Praca jest brzydka, napis w og?le i w szczeg?le nie pasuje, jaka? flara obiektywu te? zb?dna prze?u? si? na photoshopa czytaj tutoriale.:|
 

Jogi88

Misiek ; x
Joined
Aug 25, 2008
Messages
1,321
Reaction score
85
Odp: Moja praca [Gimp]

Gimp - Greatest Image Maker Pr0

;D

Powiem, szczerze GIMP to pot?ga, a to co zrobi?e? to g?wno, polecam tutoriale na gimpuj.info/tutorials tam masz szereg tutoriali, nauczysz si? i p??niej bez tutka zrobisz zajebiste sygnaturki.
 

Geza1927

Senior User
Joined
May 23, 2008
Messages
538
Reaction score
91
Odp: Moja praca [Gimp]

S?aba praca.. render brzydki obrobiony.. napis bardzo brzydki.. a te ?wiate?ko wog?le nic nie polepsza..

@up : gimp pot?ga ? chyba do takich w?a?nie prac.. Photoshop!
 
I

Ivellios

Guest
Odp: Moja praca [Gimp]

#up
No to wida?, cz?owieku, ?e jeste? komfortomist?. Nie wa?ne jest w jakim programie robi si? prac?. Wa?ny jest sam wygl?d i koncept. Mylisz si? pisz?c, ?e niby Photoshop jest super. Widzia?em wiele prac robionych w Gimpie( nawet przez u?ytkownik?w tnet) i prace te nie by?y a? takie z?e. Za?lepiony jeste?...
#topic
Wracaj?c do Twoich prac. Nie s? one jako? ujmuj?ce, b?d? przyci?gaj?ce wzrok- jak wi?kszo?? prac na tnet, ale ka?dy jako? zaczyna?. Wydaje mi si?, ?e robisz za du?o efekt?w a za ma?o o nich wiesz. Staraj si? pomy?le? troch? nad Twoj? prac?. T?o kolorystycznie jest ma?o zwi?zane z Aid?. Nie b?d? tutaj sypa? profesjonalnymi zwrotami, bo nie o to w tym chodzi. Te ?wiat?o wywal, wygl?da bardzo nienaturalnie. Je?eli nie umiesz robi? napis?w to ich do prac nie dodawaj. Unikaj ramek.
 

DevLord

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,127
Reaction score
284
Odp: Moja praca [Gimp]

Praca nie najgorsza, widzia?em o wiele gorsze.
Przynajmniej stara? si? jako? wkomponowa? render, a nie tylko na?o?y? jak to robi? niekt?rzy, wypowiadaj?cy si? w tym temacie.
Ale napis, totalna pora?ka. Popracuj jeszcze.
 

Viper xD

Senior User
Joined
Jun 22, 2009
Messages
693
Reaction score
110
Odp: Moja praca [Gimp]

Nawet fajne tylko te nogi zeszpeciles co na nich jest?
 
Status
Not open for further replies.
Top