What's new

Molesta (W?odi, Pelson), Eldo - Hip Hop vs. Peja

Status
Not open for further replies.

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Witam.
Wczoraj zosta? nagrany diss na Peje, kt?rego nie lubi?, jak nie gorzej.
Diss wydaje mi si?, ?e zosta? nagrany g??wnie z powodu nagrania kawa?ku Peji, w kt?rym nawin?? "Kim jest kurwa Pelson? Chuj mnie obchodzi co powiedzia? Eldo" - Ka?dy zinterpretuje to inaczej, no ale c??.
Poza tym, Peja zacz?? k??tnie z Eldo, czyta?em na blogu myspace.com
- mianowicie tu.



Wed?ug mnie Pelson najlepiej nawin??, z niecierpliwo?ci? czekam na odpowied? Peji, o ile takow? nagra.
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: Molesta (W?odi, Pelson), Eldo - Hip Hop vs. Peja

Diss zajebisty, postarali si? ch?opacy, jestem ciekaw, co Peja im odpowie.
 

SzeryFFF

Advanced User
Joined
Dec 2, 2008
Messages
404
Reaction score
66
Age
29
Odp: Molesta (W?odi, Pelson), Eldo - Hip Hop vs. Peja

Ch?opaki bardzo dobrze mu pojechali. Czarny wrzesie? to kompletny niewypa?. Czekam na odpowied? Rysia ;)
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Molesta (W?odi, Pelson), Eldo - Hip Hop vs. Peja

HAha zajebiste.Ostre s?owa, ?adnie mu pojechali i bardzo dobrze!Jestem ciekaw czy peja teraz im odpowie, ale w?tpi? aby odwa?y? si? to zrobic ; ).
Bardzo dobrze ch?opaki...
10/10.

@Smaku sraku.
Bo jak ju? napisa?em nie lubie peji i tede o nich nic nie wspomnia?em, w ich nutach co drugie s?owo to nie "kurwa, ch..." itd.Ta nutka bardzo mi si? podoba, w szczeg?lnosci lubi? eldo, podoba mi si? to ?e tak zgnoili peje :D.
 
Last edited:

archimondeban

New User
Joined
Apr 29, 2010
Messages
6
Reaction score
1
Odp: Molesta (W?odi, Pelson), Eldo - Hip Hop vs. Peja

Pojazd ostry i tak powinno by? s?usznie powiedzieli o tych kominiarkach i og?le o Peji. My?la?, ?e mo?e si? przyjeba? i nie dostanie odpowiedzi;) Czekam z niecierpliwo?ci? na odpowied?, je?eli w og?le b?dzie sta? naszego kochanego SLU Gangstera na to.
 

Sam Smak

Pomoc Techniczna
Joined
Feb 15, 2009
Messages
340
Reaction score
33
Age
30
Odp: Molesta (W?odi, Pelson), Eldo - Hip Hop vs. Peja

@Krzysieq
Uwa?am, ?e nikt z nich nie jest lepszy, poniewa? oni s? ?a?o?ni, nie lubie tego typu muzyki.
Taka muzyka szczeg?lnie dzia?a na umys?y nastolatk?w, tak rodzi si? przemoc i dzieciaczki typu "jo?, jo?!" b?d? te?( co chyba najgorsze ) dzieci typu JP na 100%...To bezsens, nie polecam s?uchac takiej muzyki.
Je?li chodzi o peje i tede to nie lubi? ich, ich muzyka jest wulgarna, pe?na przekle?stw.

We no si? ogarnij dzieciaku... tak mnie irytujesz ?e to ma?a bania... Raz piszesz ze rap jest blee, wulgarny i miesza dzieciakom w g?owach a teraz si? jarasz "wow 10/10 !!!111one" ...

@topic

Bardzo si? ciesze ?e w ko?cu kto? zainterweniowa? w sprawie tych diss?w peja-tede, co lepsze zrobi? to Eldoka z Molesta czyli parias. Elegancka zwrota Eldoki jak i pelsona, powiedzieli co mieli powiedzie? i mam nadzieje ?e Peja ju? sobie odpu?ci im odpowiada? bo to b?dzie mog?o oznacza? tyko jedno, a mianowicie "nie oficjalny" koniec peji, nie oficjalny bo zapewne i tak by dalej nagrywal, ale to ju? inna sprawa.

Propsuje i pozdrawiam
 

archimondeban

New User
Joined
Apr 29, 2010
Messages
6
Reaction score
1
Odp: Molesta (W?odi, Pelson), Eldo - Hip Hop vs. Peja

HAha zajebiste.Ostre s?owa, ?adnie mu pojechali i bardzo dobrze!Jestem ciekaw czy peja teraz im odpowie, ale w?tpi? aby odwa?y? si? to zrobic ; ).
Bardzo dobrze ch?opaki...
10/10.
@Smaku sraku.
Bo jak ju? napisa?em nie lubie peji i tede o nich nic nie wspomnia?em, w ich nutach co drugie s?owo to nie "kurwa, ch..." itd.Ta nutka bardzo mi si? podoba, w szczeg?lnosci lubi? eldo, podoba mi si? to ?e tak zgnoili peje :D.
Skoro nie lubisz tego typu muzyki to nie rozumiesz tego co oni m?wi?, a skoro kurwa nie rozumiesz to wypierdalaj. ;*
 

Dark Magican

Senior User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
677
Reaction score
42
Odp: Molesta (W?odi, Pelson), Eldo - Hip Hop vs. Peja

Wy wszyscy my?licie na odwr?t, je?eli macie nadzieje ?e Peja przegra to jeste?cie ?mieszni.
Oni s? we trzech i tak nic ciekawego nie wykminili par? tekst?w kt?re mog?y by obrazi? Peje i nic wi?cej.
Je?eli Peja ich przy atakuje to ta ?wi?ta Tr?jca pod nazw? Parias zginie, nie b?dzie co po nich zbiera? tak samo jak Tede, zosta? zjechany jak dos?owna Ulicowa Dziwka przejecha? si? na nim. Ka?dy raper ma wrog?w i fanow/kumpli.
Jak Peja b?dzie chcia? ich zniszczy? to wykona par? telefon?w i b?dzie diss:
Peja SLU feat. Borixon, Kajman, Hemp Gru pewnie we?mie jeszcze paru typa kt?rych nawet nie znamy, sam Gandzior zjecha? by Eldo jak szmat? bez dw?ch zda?.

Bez bicia, stwierdzam ?e za 15 minut od mojego posta zostan? wy?miany z tre?ci mojej wypowiedzi. Ka?dy ma sw?j Gust oraz swoje zdanie wi?c ?egnam

PS.
Tede zosta? uwieczniony na P?ycie kt?ra zosta?a opublikowana, wydana, mo?na dosta? j? w ka?dym dobrym sklepie. Tede zgina? i ci??ko b?dzie mu si? odbi?, Tede nie ma fan?w tylko same laspy kt?re li?? mu dup?, gdyby Tede w ka?dej Piosence nie wyskakiwa? ze swoim tekstem Jo? Jo? to mo?e, Mo?e! by mia? wi?ksze powodzenia. Str?j tedego, szczerze w tej czapce i wszystkim wygl?da jak pajac kt?ry szw?da si? po mie?cie i szuka roboty.
 
Last edited:

qwert1231

New User
Joined
Apr 19, 2010
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Molesta (W?odi, Pelson), Eldo - Hip Hop vs. Peja

Za chuja, zero argument?w, je?eli peja odpowie tym warszawskim "raperom" to na pewno ich zniszczy.
 

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: Molesta (W?odi, Pelson), Eldo - Hip Hop vs. Peja

Tolerancyjny to Ty nie jeste?, argument?w akurat jest sporo natomiast Peji ich brak, no sorry, przypieprzanie si? do Pelsona o to, ?e ma astm?, haha.
 

Traq

Advanced User
Joined
Jul 26, 2009
Messages
162
Reaction score
24
Age
28
Odp: Molesta (W?odi, Pelson), Eldo - Hip Hop vs. Peja

S?dz? ze diss jest zajebisty, dali rad?, og?lnie konkret zaczyna si? ciekawe czy Peia odpowie ba na pewno odpowie i wtedy zacznie si?:) Z tego co si? wiem Tede ma tak?e zn?w odpowiedzie? na Peje, s?dz? ze Peja to przegra, przecie? Eldo go rozjebie niech w?aczy sie jeszcze O.S.T.R;)
 
Last edited:

Dark Magican

Senior User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
677
Reaction score
42
Odp: Molesta (W?odi, Pelson), Eldo - Hip Hop vs. Peja

&up
Ok, O.S.T.R sie w??czy peja zawo?a
borixona, kajmana, gandziora, postara sie o Gurala i chuj
tede, pelson , eldo i ten czwarty frajerek zgin? marnie nie b?d? mieli co nagrywa?!
Tyle ode mnie.
 

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: Molesta (W?odi, Pelson), Eldo - Hip Hop vs. Peja

Z tego co wiem, Gural nie bra? nigdy udzia?u w beefie, raz kto? tam na niego nagra?, ale nawet nie odpowiedzia?, najwyra?niej go takie co? nie kr?ci.
W?tpi? ?eby kto? chcia? nagra? z Pej?, nara?a? si? u takich raper?w? Peja u dobrych raper?w szacunku wed?ug mnie nie budzi.
 

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: Molesta (W?odi, Pelson), Eldo - Hip Hop vs. Peja

peja zawo?a borixona, kajmana, gandziora
A kto to? :confused:

Diss dobry - znawc? nie jestem, ale spodoba? mi si? przekaz i argumenty, u?yte g??wnie w cz??ci za?piewanej przez Eldo. Tak trzyma?!
 

NarutoFan123

Active User
Joined
May 1, 2010
Messages
54
Reaction score
12
Odp: Molesta (W?odi, Pelson), Eldo - Hip Hop vs. Peja

Wy wszyscy my?licie na odwr?t, je?eli macie nadzieje ?e Peja przegra to jeste?cie ?mieszni.
Oni s? we trzech i tak nic ciekawego nie wykminili par? tekst?w kt?re mog?y by obrazi? Peje i nic wi?cej.
Je?eli Peja ich przy atakuje to ta ?wi?ta Tr?jca pod nazw? Parias zginie, nie b?dzie co po nich zbiera? tak samo jak Tede, zosta? zjechany jak dos?owna Ulicowa Dziwka przejecha? si? na nim. Ka?dy raper ma wrog?w i fanow/kumpli.
Jak Peja b?dzie chcia? ich zniszczy? to wykona par? telefon?w i b?dzie diss:
Peja SLU feat. Borixon, Kajman, Hemp Gru pewnie we?mie jeszcze paru typa kt?rych nawet nie znamy, sam Gandzior zjecha? by Eldo jak szmat? bez dw?ch zda?.
Bez bicia, stwierdzam ?e za 15 minut od mojego posta zostan? wy?miany z tre?ci mojej wypowiedzi. Ka?dy ma sw?j Gust oraz swoje zdanie wi?c ?egnam
PS.
Tede zosta? uwieczniony na P?ycie kt?ra zosta?a opublikowana, wydana, mo?na dosta? j? w ka?dym dobrym sklepie. Tede zgina? i ci??ko b?dzie mu si? odbi?, Tede nie ma fan?w tylko same laspy kt?re li?? mu dup?, gdyby Tede w ka?dej Piosence nie wyskakiwa? ze swoim tekstem Jo? Jo? to mo?e, Mo?e! by mia? wi?ksze powodzenia. Str?j tedego, szczerze w tej czapce i wszystkim wygl?da jak pajac kt?ry szw?da si? po mie?cie i szuka roboty.
Po pierwsze skoro jest takim wielkim raperem to ilo?? nie b?dzie dla niego si? liczy? to pierwsze. Drugie sam chcia? tego co teraz ma, wi?c nie pierdol ?ali, ?e go nie obrazili, bo albo nie wiesz co to ripsota albo jeste? kolejnym bez m?zgim fanem Peji, kt?ry pewnie nie wie o co posz?o, kt?ry pewnie nie czyta? nawet posta na blogu Eldoki nie m?wi?c ju?, ?e nie wiesz pewnie o istnieniu strony hip-hip.pl, myspace.com itd.Trzecia sprawa Tede zjechany? Wygrywa? i b?dzie to robi? do ko?ca d?ugo nie odpowiada, lecz czuj?, ?e na dniach dostaniemy mega dawk? pojazu na twojego Pana jak i na tego Gandziora w og?le kto to ten Gandzior gdy us?ysza?em to jego seplenienie to powiedzia?em sobie "kurwa przecie? ja bym go pojecha?". Czwarta sprawa Tede ma fan?w np. mnie i jak chcesz co? powiedzie? na ich temat to zapraszam powiedz mi to w cztery oczy jacy s? fani Tedego to si? przekonamy kto tu jest jakim? "lapsem" jak to nazwa?e?. I nie wiem chyba Rysiek nie ma nic na ko?cie, bo co? mu te par? telefon?w nie wychodzi Gural w to nie wejdzie, bo jest na necie jego wypowied?. Teoretycznie OSTRY jest po stronie Parias nie wiem czy prawdziw? wypowied? czyta?em, po odpowiedzi Parias jest wiele fake?w na necie na temat tej wojny.

TERAZ NAJLEPSZE CZ??C TWOJEGO POSTA.
ka?dej Piosence nie wyskakiwa? ze swoim tekstem Jo? Jo? to mo?e, Mo?e! by mia? wi?ksze powodzenia. Str?j tedego, szczerze w tej czapce i wszystkim wygl?da jak pajac kt?ry szw?da si? po mie?cie i szuka roboty.
Hmm to "jo? jo?" to jego styl i jak dla mnie nie powinien tego zmienia? niech b?dzie taki jaki jest, bo chocia? wychodzi na oryginalnego, anie jakie? kominiary, ?panie, jebanie, agresja i wszystko inne co reprezentuje, reprezentant ubogich ludzi umys?owo z ulicy. Szuka roboty? on kurwa nie musi ?adnej roboty szuka? co najwy?ej Peja b?dzie go b?aga? o kontrakt na p?yt? i co Ci do jego czapki cz?owieku ubiera si? jak chce - lepsze to ni? kominiarka, chusty i chuj wie co jeszcze tam Peju? w?o?y? na g?ow?.

#topic
Czekamy na ry?ka odpowied? zobaczymy czy w og?le sta? go na odpowied?. Niech zbiera dobr? ekip?, bo bez niej mo?e co najwy?ej si? obsra?.


PS. S?ucha?em sam kiedy? Peji, Tedego i innych teraz w og?le co innego s?ucham (Suma Styli, PTP), wi?c nie gada?, ?e pisz? tak bo jestem fanem Tedego jak dla mnie to mog? si? pozabija? nie b?d? p?aka? po ?adnym, lecz gdy widz? komentarze na youtube w stylu "jeba? Pede" "jeba? tedego chuja" itd. i gdy zobacz? co? podobnego na forum to ju? tego nie znios?.
 
Last edited:

Dark Magican

Senior User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
677
Reaction score
42
Odp: Molesta (W?odi, Pelson), Eldo - Hip Hop vs. Peja

Ja nie jestem "Pro Fanem Peji czy tam Tedego" praktycznie s?ucham ka?dego po troch?, Molesty te? s?ucham Pei i wszystkich innych raper?w kt?rzy s? w tych dissach mo?e opr?cz Tedego bo jego nigdy nie s?ucha?em nie podoba mi si? jego styl kt?ry reprezentuje ka?dy ma sw?j Gust i nikogo nie b?d? zmusza? Aby?cie nie s?uchali tego i tego rapera dla mnie Peja by? i b?dzie dobry SLU na zawsze, i prosze nie krytykowa? mojej wypowiedzi na temat tedego!
Nie wyzywam ?adnych raper?w, je?eli zdarzy si? co? takiego to Po prostu m?wi? prawd? kt?ra co niekt?rych was boli!
PS.
Co do Gandziora
tego Gandziora w og?le kto to ten Gandzior gdy us?ysza?em to jego seplenienie to powiedzia?em sobie "kurwa przecie? ja bym go pojecha?".
Cz?owieku zastan?w si? co ty piszesz, dla mnie nie liczy si? G?os wa?ne ?e ch?opak sobie radzi ma dobre teskty, my?li w przeciwie?stwie do ciebie.
ecz gdy widz? komentarze na youtube w stylu "jeba? Pede" "jeba? tedego chuja" itd. i gdy zobacz? co? podobnego na forum to ju? tego nie znios?.
Wiesz, w og?le czego wynikiem s? te Wyzwiska?
Tym, ?e tede przegra? i pratycznie co Drugi jego fan na?miewa si? z niego i przechodzi na stron? Pei.
PS.
Nie no mo?e przesadzi?em, nie przechodz? na stron? Pei lecz odchodz? od tedego bo ?al go s?ucha?, tak jak pisa?em Tedego nie lubi?em ale jak si? nas?ucha?em Diss?w na niego to nie mog? na niego patrze?.
Notka moderatorska:
Spr?buj dalej kontynuowa? t? k??tnie, to nie zawaham si? przyzna? kolejnego ostrze?enia- tym razem nie za post nie na temat, a za celowe wszczynanie k??tni.
 
Last edited by a moderator:

NarutoFan123

Active User
Joined
May 1, 2010
Messages
54
Reaction score
12
Odp: Molesta (W?odi, Pelson), Eldo - Hip Hop vs. Peja

A powiedz mi szczerze wiesz w og?le od czego bita tede vs peja si? zacz??a czy masz zero poj?cia o ca?ym beffie jak 3/4 dzieciak?w z "jutuba"?
Cz?owieku zastan?w si? co ty piszesz, dla mnie nie liczy si? G?os wa?ne ?e ch?opak sobie radzi ma dobre teskty, my?li w przeciwie?stwie do ciebie.
Dobre teksty? Zero argument?w same wyzwiska, nawijanie o znikni?ciu Tede. Tak to s? argumenty gandziora. Z tego co s?ysza?em te? jaki? kamerzysta Peji nagra? co? na Tede jak znajd? link to dam edita.
#edit
MAM!

No normalnie to jest pocisk te jego "kurwy" itd. oh pi?knie poziom akurat jak na ludzi biednych umys?owo. I jeszcze ta jego wypowied? na koniec jak ten cz?owiek si? j?ka ch?opaki kupcie sobie tic-taci, bo g?wno si? znacie^^
Notka moderatorska:
Ostrzega?em.
 
Last edited by a moderator:

Oktobrasor

Advanced User
Joined
Nov 8, 2008
Messages
483
Reaction score
34
Odp: Molesta (W?odi, Pelson), Eldo - Hip Hop vs. Peja

M?j komentarz:



2:45

+ dla mnie to oboj?tne co jest lepsze
 

adammmos

Active User
Joined
Feb 5, 2010
Messages
57
Reaction score
20
Odp: Molesta (W?odi, Pelson), Eldo - Hip Hop vs. Peja

Ja tam a? tak nie interesuj? si? polsk? scen? HH, ale moje zdanie jest takie, ?e obaj s? ciecie a nie raperzy, ale Tede przynajmniej ma kilka fajnych piosenek (drin za drinem, bezele kochana, itd.) a Peja jak jaki? skoksowany ?pun tylko nagrywa jakie? smuty w kt?rych co drugie s?owo to "kur**, ch*j itd" jakby bez przekle?stw nie mo?na by?o nic stworzy?, co do tematu, to nie fascynuj? si? t? bitw?, ale diss pierwsza klasa na Pej?.
 

Raliyen

Active User
Joined
Apr 24, 2010
Messages
117
Reaction score
13
Odp: Molesta (W?odi, Pelson), Eldo - Hip Hop vs. Peja

S?aby diss, opr?cz tekst?w nie by?o tam niczego ciekawego. Zamulaj?ce flow, przeci?tny instrumental i ni st?d ni zow?d wykozaczony Eldo sprawia ?e ca?okszta?t jest do dupy. Peja sam ich zniszczy tak samo jak to zrobi? z tedzikiem. Co prawda w?tpi?em w jego mo?liwo?ci aczkolwiek po Czarnym Wrze?niu pokaza? co potrafi i jestem pewien ?e zniszczy t? ca?? tr?jk?.

Uprzedzam!
Nie hejtuje, wyrazi?em swoj? opini?. Wiem ?e Parias mo?e zrobi? co? ciekawego lecz ten diss to ?art.
 
Status
Not open for further replies.
Top