What's new

[Morta] Tibijski Reload.

Dedas

Active User
Joined
Sep 14, 2008
Messages
127
Reaction score
4
Sieeeeema. Wiedzia?em, ?e w ko?cu zn?w zaczn? grac, jak zwykle.
Noob Rp




Main char - ED




Tibijskim druidem nie b?d? gra? dop?ki nie kupi? pacca, czyli dopiero po wyp?acie, czyli za r?wny tydzie?. Narazie co? tam pykam pallkiem, pisjo.
Ka?dy mo?e si? przy??czy? do tematu, bez pozdrowie?.
 

Dedas

Active User
Joined
Sep 14, 2008
Messages
127
Reaction score
4
Odp: [Morta] Tibijski Reload.

tzn? bo widze ze wiele sie zmienilo

Nie spamuj mi tematu Orle. To znaczy, ?e nie ma tych tryb?w pvp, zielony, ???ty, br?zowy, czy chuj wie tam jeszcze jaki. Idziesz i si? t?uczesz, nie ma przechodzenia przez siebie, nie ma zamiany miejscami. Good ol' pvp.
Wrzucam cokolwiek, ?eby by?o:
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
8
Odp: [Morta] Tibijski Reload.

?adny locik z cyck?w xD
 

Dedas

Active User
Joined
Sep 14, 2008
Messages
127
Reaction score
4
Odp: [Morta] Tibijski Reload.

Wyjeba?em si? na plecki ale ju? odrobione:




Narazie nudy, bo pallkiem to tak ?redniawo chce mi si? gra?, b?dzie lepiej jak wjad? na ED, pisjo.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
8
Odp: [Morta] Tibijski Reload.

jak sie mozna wyjebac? xD
przeciez ta gra tak prosta jak teraz to nie byla jeszcze nawet na evo kilka lat temu xD

swoja droga fakt, nudy.
jak sie ma packa i wyskilowanego palka to sie idzie z arowami full cap i stealthami i wbija 30 w 1,5-2h na cyckach yala ;p
chociaz w sumie to i tak nie przebija jakiegos edka 30 z ava i dobrym mlvl na spajku, tam to ze 400+k wchodzi, wiec taki 30-50 to jest kwestia tez 3h~~

a ten tu na facku palkiem pada na jakims 18 lvl XD
 

Dedas

Active User
Joined
Sep 14, 2008
Messages
127
Reaction score
4
Odp: [Morta] Tibijski Reload.

jak sie mozna wyjebac? xD
przeciez ta gra tak prosta jak teraz to nie byla jeszcze nawet na evo kilka lat temu xD

Ale sugerujesz, ?e jeste? pro graczem, czy jak gostek? Bo mog? i?? o zak?ad, ?e bitek i przegranych godzin to ja mam troch? wi?cej ni? Ty w t? gierk?.
Jak si? ma wyjebane i si? wbiega w 5-6 cyklop?w(i nawet nie chce mi si? wybiega?, ucieka?, bo to jest noob char) to si? da samemu wyjeba? na g??wk?.
Ide do pracy, wieczorem W TYM MIEJSCU co? wrzuc?.

@@EDIT://
Ubi?em druidkiem 3 typ?w, kt?rzy mojego pallka przewr?cili i pobieg?em sobie do venore z nud?w:

Stay tuned.
 
Last edited:

Gangster9988

Senior User
Joined
Jun 1, 2008
Messages
1,108
Reaction score
42
Odp: [Morta] Tibijski Reload.

o to mi chodzilo i nie cisnij po mnie bo zaraz zaloze swoj czarny pas w ponizaniu i inaczej bedziemy gadac
 
Top