My life on Nelvara. " ER PI DZI"

Odp: My life on Nelvara. " ER PI DZI"

ladnie, ladnie ;) juz powoli widze ze sie dorobiliscie. Ja zaczynam od nowa mozna powiedziec, pallka wyskilowalem mniej wiecej i dzis po 14 zaczynam pg. Ostatnio duzo pracy mialem i malo czasu na granie, ale dzis nie odpuszcze :D
Mialem bbota zamowic, ale jednak podoba mi sie expienia na tym serwerze i chyba wszystko recznie bede robil, jak nigdy.
 
Back
Do góry