- Dołączył
- Sierpień 12, 2009
- Posty
- 44
- Liczba reakcji
- 1
Odp: My life on Nelvara. " ER PI DZI"
ladnie, ladnie
juz powoli widze ze sie dorobiliscie. Ja zaczynam od nowa mozna powiedziec, pallka wyskilowalem mniej wiecej i dzis po 14 zaczynam pg. Ostatnio duzo pracy mialem i malo czasu na granie, ale dzis nie odpuszcze 
Mialem bbota zamowic, ale jednak podoba mi sie expienia na tym serwerze i chyba wszystko recznie bede robil, jak nigdy.
ladnie, ladnie
juz powoli widze ze sie dorobiliscie. Ja zaczynam od nowa mozna powiedziec, pallka wyskilowalem mniej wiecej i dzis po 14 zaczynam pg. Ostatnio duzo pracy mialem i malo czasu na granie, ale dzis nie odpuszcze 
Mialem bbota zamowic, ale jednak podoba mi sie expienia na tym serwerze i chyba wszystko recznie bede robil, jak nigdy.