What's new

Najlepsi z Najlepszych - reaktywacja?

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
No witam, jako, i? Dziki mi truje, ?e trzeba o?ywi? ten dzia? to wpad?em na pomys?, ?eby mo?e po prostu reaktywowa? ten konkurs. S? dwa pomys?y:
- wysy?acie mi zdj?cia swoich awans?w, nie wa?ne czy jest to awansowanie w walce mieczem czy te? na kolejny poziom, po prostu awanse,
- wysy?acie mi zdj?cia swojego loota, domk?w, ciekawych sytuacji, jakie Was spotykaj?, pvp

Prac? bym zbiera? przez dwa tygodnie, a zwyci?zca by dostawa? podklejenie tematu na dwa tygodnie w Zdj?ciach oraz kilkadziesi?t punkt?w reputacji. Oczywi?cie drugie i trzecie miejsce te? by dosta?o jaki? prezencik w postaci reputacji, lecz zanim zorganizuje ten konkurs, chcia?bym si? najpierw dowiedzie? ile os?b gra obecnie w Tibie i czy jest sens organizowania tego konkursu. Tak?e prosz? Was o to, aby ludzie, kt?rzy by z ch?ci? zabrali udzia? w tym oto konkursie wypowiedzieli by si? w tym temacie. Oczywi?cie by?yby okre?lone wymagania, ?e Mainland i te inne sprawy, ale najpierw chce wiedzie? ile os?b wzi??oby w tym udzia?. Oczywi?cie tylko Real Tibia ;)

REGULAMIN TEMATU:
1. Ka?dy post, kt?ry nie b?dzie wyra?eniem ch?ci w braniu udzia?u w konkursie b?dzie nagradzany warnem i usuwany, bo nie chce tutaj niepotrzebnego spamu typu: nikt nie gra w Tibie, bezsensu, znowu masz moda i znowu jaki? konkurs organizujesz.

Temat b?dzie otwarty przez dwa tygodnie :)
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: Najlepsi z Najlepszych - reaktywacja?

Widz?, ?e jednak tutaj to nie wypali, min??o 8 dni, zero odpowiedzi. Zamykam temat.
 
Top