What's new

naprawa forum

Status
Not open for further replies.

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: naprawa forum

Skoro ekip? forum g?wno obchodz? nie dzia?aj?ce linki w og?oszeniach to ?ycz? powodzenia w dalszej "naprawie" forum

Po co naprawiac jakies linki do konkursow, ktorych nikt nie prowadzi?
 

Demonik15

Advanced User
Joined
Nov 14, 2008
Messages
322
Reaction score
16
Odp: naprawa forum

Je?eli co? jest na forum to powinno by? to sprawne. Jak mo?na napisa? "kogo to obchodzi "...
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: naprawa forum

Tylko ciekawe po co, zaangazowanie uzytkownikow na tym forum jest bliskie zeru, wrecz z powrotem jest sam hejt, jak nie do kadry to miedzy soba sie klocicie jak skonczeni kretyni. A jak probuje sie wyeliminowac tych najgorszych to jest lament i placz, ze rozwala sie forum. Juz nie bede sie setny raz rozpisywal na temat wlascicieli, bo to inna sprawa, ale forum to glownie wy, a nie moderator czy admin.
 

Demonik15

Advanced User
Joined
Nov 14, 2008
Messages
322
Reaction score
16
Odp: naprawa forum

Rozumiem ze uwa?asz mnie za kretyna? ... Co do zaanga?owania to faktycznie niestety jest inne ni? tutaj by?o 9 lat temu ale je?eli administracja (Moderatorzy i Administratorzy) maj? podej?cie "poco" to si? nie dziwi?, takimi zachowaniami nikogo nowego nie przyci?gni?cie na forum.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: naprawa forum

Rozumiem ze uwa?asz mnie za kretyna? ... Co do zaanga?owania to faktycznie niestety jest inne ni? tutaj by?o 9 lat temu ale je?eli administracja (Moderatorzy i Administratorzy) maj? podej?cie "poco" to si? nie dziwi?, takimi zachowaniami nikogo nowego nie przyci?gni?cie na forum.

Ja tam ju? chyba 3 tygodnie temu pisa?em do Ciamciaja, ?eby mi zdj?? moda to nawet tego mu si? nie chcia?o zrobi? :hah:
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: naprawa forum

prosz? o dalsze komentarze w dyskusji oraz zabranie g?osu obecnej kadry oraz moderacji
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: naprawa forum

M?g?by? przedstawi? jakie? argumenty, kt?re pomog?yby w dyskusji?
 

Shikate

Nie przejdziesz!
Joined
Feb 11, 2011
Messages
946
Reaction score
92
Odp: naprawa forum

Obecnie forum jest na takim etapie, ?e nic mu tak nie pomo?e jak zwyczajne udzielanie si? w tematach, wrzucanie serw?w etc. Ca?y urok for?w to ?ycie, a jak nie ma na nich ?ycia to ?adne moderowanie nie pomo?e. Dlatego zgadzam si?, ?e tematy nie powinny by? zamykane, nie powinno by? zakazane odkopywanie starych (mo?e by nawet wszystko otworzy?), a sam tnet powinien zaj?? si? gromadzeniem ludzi i nie udawaniu, ?e Otland nie istnieje - na Otlandzie jest wydzielona cz??? na Polak?w, a tutaj nawet wspominanie o Otlandzie by?o przez d?ug? ilo?? czasu zabronione. Tibia zaczyna znowu ?y?, powstaj? wybitnie dobre serwery, jakich jeszcze nie by?o (ja pracuj? nad Grand Line Adventures i Return of the Saiyans, a jest ich jeszcze wi?cej), a moda na gry 2d wraca i wszystko wskazuje na to, ?e 2d si? nie zestarzeje i b?dzie zawsze klasycznym elementem historii gier.

Warto nawi?za? obustronne wsp??prace z serwerami, kt?re co? sob? reprezentuj?, np. Medivi?, to zawsze wzmo?e ruch. Opr?cz tego teraz przez Discord i Reddit fora zaczynaj? przypomina? dinozaury i mo?na by tam co? stworzy? jako oficjalne wsparcie dla tnet.

Mo?liwo?ci jest wiele tak samo jak fan?w Tibii i ots?w, tylko kto? si? musi za to zabra?. G??wnym problemem jest brak mo?liwo?ci wprowadzania du?ych zmian na tnecie, bo forum by?o sprzedane.
Je?li zbierze si? grupa ludzi o du?ych umiej?tno?ciach w r??nych dziedzinach Ots i ogarniaj?ca moderacj?, to sukces b?dzie pewny
 

vimpexx

Déjà vu
Joined
Sep 7, 2008
Messages
123
Reaction score
7
Odp: naprawa forum

Osobi?cie mam kilka fajnych plan?w, czekam na PC i zaczn? dzia?a? :)
Je?li macie jakie? pomys?y, to piszcie, ch?tnie je poznam i przemy?limy wszystko razem :)
 

Sassin

Forum friend
Joined
Jun 13, 2009
Messages
1,281
Reaction score
107
Odp: naprawa forum

komu kawe o 00.09? robie wlasnie.

Ciamciaj Bigos said:
DenZ opu?ci? stanowisko Moderatora, za? jego miejsce zast?pi?a czesctereska
Serdecznie dzi?kujemy DenZowi za czas po?wi?cony dla forum i zapa?u do moderowania nowemu kadrowiczowi.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top