What's new

Naruto And Bleach Online - Old NowOTS 7.92 by bakushi

Status
Not open for further replies.

elora1992

Advanced User
Joined
Jan 28, 2011
Messages
334
Reaction score
4
Witam was bardzo serdecznie :)

Oddaje w wasze r?ce silnik Naruto And Bleach Online - by bakushi, mam nadziej? ze b?dziecie si? dobrze bawi? w modyfikowaniu go i ulepszaniu.
Pozdrawiam serdecznie, w razie pyta? gg 35709982 !

Screeny z gry :

UHOFJev.jpg

cjOwnuU.jpg

jfxx0db.jpg

6Dgktgh.jpg

g9a0A3l.jpg

1Qt90qb.jpg

Yv7xcd7.jpg

x5CSgpK.jpg

o8vTJwx.jpg


Link download (Acc maker,client,silnik) :

! DODAM JESZCZE ZE JEST TO NAJNOWSZA WERSJA NOWOTS !
 

Kumpel99

User
Joined
Oct 14, 2009
Messages
17
Reaction score
0
Odp: Naruto And Bleach Online - Old NowOTS 7.92 by bakushi

Dosta? silnik, nic nie robi?, ludzie zacz?li ucieka?, w ko?cu wy??czy? server po 3 dniach, gdzie ludzie wydali pieni?dze na sms shop.
Teraz ma jeszcze czelno?? wystawia? go na forum?
To jest po prostu ?mieszne, kto? wk?ada swoj? prac? i czas, dzieli si? tym z jedn? osob? a ona, nie do??, ?e nic z tym nie robi, oszukuje graczy to jeszcze wystawia silnik bez zgody na forum...

Oczekujcie ca?ej bazy danych wszystkich edycji jakie by?y...
 

qwasniak

Advanced User
Joined
May 9, 2013
Messages
303
Reaction score
7
Odp: Naruto And Bleach Online - Old NowOTS 7.92 by bakushi

To powinno byc usuwane z forum, a uzytkownik zbanowany.
 

elora1992

Advanced User
Joined
Jan 28, 2011
Messages
334
Reaction score
4
Odp: Naruto And Bleach Online - Old NowOTS 7.92 by bakushi

Moj kolega wojtek, nie zmieni? pass?w na vps'a a m?wi?em ?eby to zrobi?, niestety mnie nie pos?ucha? i ?wirus zd??y? sobie zrobi? kopie otsa, i w skr?cie przej?? ca?? dzialano??, serwer by sta? bardzo d?ugo i ca?y czas bym przy nim robi?.
Co niby mia?em zrobi? w 3 dni gosciu ???
Swirus powiedzia? ?e ka?dy ots jaki postawie nowots, mi rozpierdoli wi?c jaki sens wkurwia? ludzi?
Bakushi powiedzia? te? ?e jak sko?cze z tym otsem to go sam wstawi na neta, ja ju? sko?czy?em przez pewnego osobnika, wi?c wstawi?em go za niego heh :p
BTW Serwer jest caly czas online, a rzeczy kt?re zakupili?cie dalej macie :)

yXIRRQC.jpg


Teraz na serwie gra 5 os?b, bo swirus to idiota i nigdy nie b?dzie mia? wi?cej :D
TAk?e zapraszam do pobierania
Polecam
EWA WACHOWICZ
 

Nieruchomy Poruszyciel

Advanced User
Joined
Mar 4, 2013
Messages
250
Reaction score
14
Odp: Naruto And Bleach Online - Old NowOTS 7.92 by bakushi

A po co komu ten ?ciek? Ten serwer to parodia, pogra?em chwil? i nie ma tam ani grama klimatu starego dobrego nowotsa, zrobiono z niego g?wno orsha x999,, btw ?atwiej jest zrobi? remake nowotsa na nowszym protokole, zw?aszcza, ?e ?w serwer nie posiada ?adnych zaawansownych skrypt?w.
 

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Odp: Naruto And Bleach Online - Old NowOTS 7.92 by bakushi

Szkoda, ?e Bakushi sam m?wi? ze by Ci tego silnika nie wys?a? bo nic nie potrafisz i jeste? zerem xD

Poczekajmy na wypowied? Bakushiego jak i twojego BF Wojtka.

Btw ja tam by?em tylko graczem, a ze robilem mapk? i musia?em przetestowa? to skopiowalem silnik ^^ Z Wojtkiem pogadane, ?e ja przejmuje stery bo on si? nie zna na tym protokole i nie ma ochoty robi? nowotsa (woli co? nowszego). Dodam te?, aby gracze nie ucierpieli dosta?em accounts i players - wiec serwer dalej ten sam tylko bez dziecinnej administracji (mowa o Shizzie).
Serwer napewno b?dzie rozwijany wiec to co tu wstawiles wiele nie zmieni xD Na miejscu bakushiego jeszcze bym Ci zjebe taka da? za wstawienie bez zgody ze to chuj. (I w sumie na miejscu bigosa bana za plagiat i brak zgody na udostepnienie).

:)

---------- Tre?? dodana o 17:20 ----------

Dodam tez, ze ko?cz? prace nad downgradowanim tfsa 1.2 pod 7.92 wiec po?yjemy zobaczymy ;)
 

elora1992

Advanced User
Joined
Jan 28, 2011
Messages
334
Reaction score
4
Odp: Naruto And Bleach Online - Old NowOTS 7.92 by bakushi

@UP
HMM id?c twoim tokiem my?lenia, bakushi by mi tego silnika nie wys?a? bo nic nie potrafie i jestem zerem, to sk?d go mam? ukrad?em go tak jak ty z?odzieju :D? haha
Logiczne my?lenie mordo XDD.
Nie odpisuj? juz na twoj? komentarze :D ?ycz? sukces?w w tworzeniu nowotsa xD
 

Kumpel99

User
Joined
Oct 14, 2009
Messages
17
Reaction score
0
Odp: Naruto And Bleach Online - Old NowOTS 7.92 by bakushi

Jak na wy?szym protokole to ju? mamy mas?wk? ots?w, poza tym, nie ka?dy lubi raty typu real.
Mi osobi?cie podoba?o si? jedno i drugie, ale nie por?wnuj czystego nowotsa z wersj? od Bakushiego bo to mija si? z celem, niestety, ale nie ka?dy trafia w ten klimat (raty mo?na ?atwo dostosowa?)

Nie wiem co ty ?pa?e?, ale jakie ty chcesz tam zaawansowane skrypty na tym 7.92 bez source, powiedz mi, podaj jaki? przyk?ad, co? co w ogol? mia?oby sens tam dodawa?.

A co do uploadu silnika, to prawda jest taka, ?e po kilku rozmowach z Bakushim, doszli?my do wniosku, ?e i tak ju? tego nie postawimy, wi?c Baku wys?a? silnik Shizowi, z my?l?, ?e pogra sobie troch? w wolnym czasie.
Mimo to, nie dosta? zgody, a co wi?cej, upomina?em go, aby nikomu nie udost?pnia?, ani nie wrzuca? na forum, a on mimo naszego dobrego serca i tak zignorowa? nasze pro?by i dosz?o do czego dosz?o.
 

elora1992

Advanced User
Joined
Jan 28, 2011
Messages
334
Reaction score
4
Odp: Naruto And Bleach Online - Old NowOTS 7.92 by bakushi

No i nie udost?pnia?em, do czasu kiedy ?wirus wszystko skrad? z?odziejaszek jeden.
Powiem to tak, je?li on ma silnik, to jeden chuj czy b?dzie go mia?o 50 os?b czy tylko on.
Koniec ko?c?w i tak znajdzie sie na jego chomikuj :D haha
 

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Odp: Naruto And Bleach Online - Old NowOTS 7.92 by bakushi

No i nie udost?pnia?em, do czasu kiedy ?wirus wszystko skrad? z?odziejaszek jeden.
Powiem to tak, je?li on ma silnik, to jeden chuj czy b?dzie go mia?o 50 os?b czy tylko on.
Koniec ko?c?w i tak znajdzie sie na jego chomikuj :D haha

Ty jeste? taki g?upi czy udajesz? Na czym ty si? znasz? Co ty potrafisz? Dane do VPS'a mia?em bo kto? wam musia? w??czy? ots, silnika nie ukrad?em + jak wyja?nisz, ?e ots dalej stoi na tej samej domenie? Mam pozwolenie od Pako albo od Bakushiego ?eby to wstawic na chomika? Nie wiec tego nie robie. Zreszt? serwer jak i domena oddane dobrowolnie w moje r?ce przez w?a?ciciela VPS'a jak i g??wnego Administratora :) A ty dalej p?acz do niego ile ty d?ug?w nie masz i ile hajsu potrzebujesz od niego za "pilnowanie" i "reklame" ots... xD ja czekam jeszcze na komentarz G??WNEGO ADMINISTRATORA (a nie Tutora z wy?sz? ranga typu shizz) jak i post od bakushiego ^^
 

woj132

Active User
Joined
May 18, 2010
Messages
57
Reaction score
1
Odp: Naruto And Bleach Online - Old NowOTS 7.92 by bakushi

Ja umywam r?ce.

---------- Tre?? dodana o 19:09 ----------

Przestaniecie si? kiedy? ?re??
 

elora1992

Advanced User
Joined
Jan 28, 2011
Messages
334
Reaction score
4
Odp: Naruto And Bleach Online - Old NowOTS 7.92 by bakushi

@refresh :)
 
Status
Not open for further replies.
Top