What's new

-Tibia 8.54 Naruto Strych v1.0

Status
Not open for further replies.

Neczek

User
Joined
Mar 16, 2015
Messages
46
Reaction score
1
Nowy kod Reklamowy !
Zapraszamy na forum !

logo210.png





Data startu : Niewiadome jeszcze (bety w wakacje )

Naruto Strych - jest serwerem typu naruto ots,posiadamy autorsk? map?.Podczas jej tworzenia do?o?yli?my stara? na to ?eby serwer mia? du?? mape ,mase potwor?w ale r?wnie? mapa jest nastawiona na PvP.

Pierwsze prace z tego serwera mo?na by?o ujrze? w 2015 roku gdzie startowali?my z serwerem podobnym do tego lecz tamten by? na 7.92 i nie mia? tyle trans?w/skrypt?w i takiego balansu jak teraz.

Teraz tworz?c ten serwer tamtymi historiami ju? wiem bardziej co gracze chc? .
Podstawowe Informacje

Klient: W?asny
Mapa: W?asna
Planowanie Startu: Dok?adnie jeszcze nie wiemy mamy nadzieje,?e bety po?lemy w wakacje
Ochrona PvP: 50lvl

Stage Exp

Od 1 do 50 poziomu x5
Od 51 do 100 poziomu x4
Od 101 do 150 poziomu x3
Od 151 do 200 poziomu x2
Od 201 do 250 poziomu x1,5
Od 251 + poziomu x1
Stage Exp mo?e si? jeszcze zmieni? ! ( To tylko wst?pny Stage Exp)

Profesje:
-Naruto
-Sasuke
-Sakura
-Shino
-Shikamaru
-Obito*
-Lee
-Gaara
-Kiba
-Itachi
-Neji
-Kankurou
-Chouji

*- Profesja od questa i od pacca

Mapa
Mapa pozostaj? zagadk? dla graczy.Chcemy aby ka?dy gracz mia? r?wno_Oczywi?cie b?d? Beta Testy do zapoznania si? z map?,a ju? na starcie serwera na forum pojawi si? Mapa

Sagi
Na serwerze r?wnie? s? dodane Sagi z Naruto. Na naszym serwerze b?d? to Sagi na podstawie Naruto. Wi?cej informacji ju? nied?ugo.

Transformacje
Na serwerze jest tak?e dost?pny System Transformacji jak i System Revert(Czyli powrotu do normalnego/startowego wygl?du postaci). Wygl?dy transformacji ka?dej postaci, wkr?tce uka?? si? na stronie g??wnej lub na forum.
Ka?da posta? posiada 6 transformacji. Odpalenie jakiejkolwiek transformacji wymaga poni?ej zamieszczonego lvla.

Transformacje
40
80
180
300
400
480


10 Bijuu
Na Naszym serwerze dost?pne s? Ogoniaste Bestie i jest ich a? 10.Wszystkie b?d? posiada?y swoje spawny,tak?e b?dzie troszk? szukania,kombinowania,my?lenia jak si? na nie dosta?;).
410.jpg


Dwuj?zyczna rogrywka
Graj?c na Naruto Strych, masz mo?liwo?? wyboru przewodniego j?zyka gry. Twoja gra nie musi by? wcale po polsku
J?zyki Do Wyboru
Angielski/Polski

PACC

Do naszego konta mo?emy do?adowa? dni premium poprzez PACC Scrolle.Mo?liwe do nabycia s? 3 typy zwoj?w,do?adowuj?ce 7,14,30 dni premium.Ceny takowych Scrolli nie b?d? wysokie !

Dlaczego Konto Premium jest P?atne ?
Pieni?dze zebrane ze sklepiku nie id? do nas drogi Graczu. My za te pieni?dze b?dziemy utrzymywali serwer oraz jego ulepszanie. W naszym Sklepiku b?dzie r?wnie? EQ, kt?re te? nie b?dzie wyg?rowane co darmowych item?w !
ninja-10.png


SSY z Gry

1.Forest Shinobi + Kawa?ek Lasu
110.jpg

2.Hidden Ninja i Shinobi [Domek]
510.jpg

3.Older Samuraje
210.jpg

4.Na Arence PvP
310.jpg

Dorzucone screeny ten 3 screen jest oczywi?cie for fun:D.
5.Amka
ndk6jtlknesk.png

6.Amka i Hachibi,dmg b?dzie inny ni? ten co jest pokazany;D
7fqkoxj5nza4.png

7.Sasek przywo?uj?cy Kyuubiego oczywi?cie for fun;)
ja0n1hvrlc8s.png

Foteczka z Oficjalnej strony NS
sbz2pyy8tfrn.png

Zesp??
Elarius- W?a?ciciel projektu,mapper,koordynator prac
Hiko- Wsp??w?a?ciciel projektu,skrypter,koder,grafik
Senda- Administracja,Mapper
Hetrik - Tutor,Pomoc Graczom
Pszen?yto - Tutor, Pomoc Graczom

Zapraszamy na nasze Forum !


Pozdrawiamy Ekipa Naruto Strych

naruto10.png
 

KadreZ

Advanced User
Joined
Aug 18, 2015
Messages
443
Reaction score
6
Odp: Naruto Strych v1.0

Czekam na odpowiedz na forum :)
 

Neczek

User
Joined
Mar 16, 2015
Messages
46
Reaction score
1
Odp: Naruto Strych v1.0

Nowy kod Reklamowy !
Zapraszamy na forum !

logo210.png





Data startu : Niewiadome jeszcze (bety w wakacje )

Naruto Strych - jest serwerem typu naruto ots,posiadamy autorsk? map?.Podczas jej tworzenia do?o?yli?my stara? na to ?eby serwer mia? du?? mape ,mase potwor?w ale r?wnie? mapa jest nastawiona na PvP.

Pierwsze prace z tego serwera mo?na by?o ujrze? w 2015 roku gdzie startowali?my z serwerem podobnym do tego lecz tamten by? na 7.92 i nie mia? tyle trans?w/skrypt?w i takiego balansu jak teraz.

Teraz tworz?c ten serwer tamtymi historiami ju? wiem bardziej co gracze chc? .
Podstawowe Informacje

Klient: W?asny
Mapa: W?asna
Planowanie Startu: Dok?adnie jeszcze nie wiemy mamy nadzieje,?e bety po?lemy w wakacje
Ochrona PvP: 50lvl

Stage Exp

Od 1 do 50 poziomu x5
Od 51 do 100 poziomu x4
Od 101 do 150 poziomu x3
Od 151 do 200 poziomu x2
Od 201 do 250 poziomu x1,5
Od 251 + poziomu x1
Stage Exp mo?e si? jeszcze zmieni? ! ( To tylko wst?pny Stage Exp)

Profesje:
-Naruto
-Sasuke
-Sakura
-Shino
-Shikamaru
-Obito*
-Lee
-Gaara
-Kiba
-Itachi
-Neji
-Kankurou
-Chouji

*- Profesja od questa i od pacca

Mapa
Mapa pozostaj? zagadk? dla graczy.Chcemy aby ka?dy gracz mia? r?wno_Oczywi?cie b?d? Beta Testy do zapoznania si? z map?,a ju? na starcie serwera na forum pojawi si? Mapa

Sagi
Na serwerze r?wnie? s? dodane Sagi z Naruto. Na naszym serwerze b?d? to Sagi na podstawie Naruto. Wi?cej informacji ju? nied?ugo.

Transformacje
Na serwerze jest tak?e dost?pny System Transformacji jak i System Revert(Czyli powrotu do normalnego/startowego wygl?du postaci). Wygl?dy transformacji ka?dej postaci, wkr?tce uka?? si? na stronie g??wnej lub na forum.
Ka?da posta? posiada 6 transformacji. Odpalenie jakiejkolwiek transformacji wymaga poni?ej zamieszczonego lvla.

Transformacje
40
80
180
300
400
480


10 Bijuu
Na Naszym serwerze dost?pne s? Ogoniaste Bestie i jest ich a? 10.Wszystkie b?d? posiada?y swoje spawny,tak?e b?dzie troszk? szukania,kombinowania,my?lenia jak si? na nie dosta?;).
410.jpg


Dwuj?zyczna rogrywka
Graj?c na Naruto Strych, masz mo?liwo?? wyboru przewodniego j?zyka gry. Twoja gra nie musi by? wcale po polsku
J?zyki Do Wyboru
Angielski/Polski

PACC

Do naszego konta mo?emy do?adowa? dni premium poprzez PACC Scrolle.Mo?liwe do nabycia s? 3 typy zwoj?w,do?adowuj?ce 7,14,30 dni premium.Ceny takowych Scrolli nie b?d? wysokie !

Dlaczego Konto Premium jest P?atne ?
Pieni?dze zebrane ze sklepiku nie id? do nas drogi Graczu. My za te pieni?dze b?dziemy utrzymywali serwer oraz jego ulepszanie. W naszym Sklepiku b?dzie r?wnie? EQ, kt?re te? nie b?dzie wyg?rowane co darmowych item?w !
ninja-10.png


SSY z Gry

1.Forest Shinobi + Kawa?ek Lasu
110.jpg

2.Hidden Ninja i Shinobi [Domek]
510.jpg

3.Older Samuraje
210.jpg

4.Na Arence PvP
310.jpg


Zesp??
Elarius- W?a?ciciel projektu,mapper,koordynator prac
Hiko- Wsp??w?a?ciciel projektu,skrypter,koder,grafik
Senda- Administracja,Mapper
Hetrik - Tutor,Pomoc Graczom
Pszen?yto - Tutor, Pomoc Graczom

Zapraszamy na nasze Forum !


Pozdrawiamy Ekipa Naruto Strych

naruto10.png
 
Last edited:

Sandstormowski

Advanced User
Joined
Jul 22, 2011
Messages
409
Reaction score
29
Age
22
Odp: Naruto Strych v1.0

Wszystko zer?ni?te.. nic nowego nawet nazwy potwor?w zer?ni?te (ultra hyper ninja, serio?) Drzewa z Tibii izometryczne + p?askie postacie? reszta screen?w nic nie pokazuje. Chyba chcia?e? zrobi? anty reklame
 

Neczek

User
Joined
Mar 16, 2015
Messages
46
Reaction score
1
Odp: Naruto Strych v1.0

Sandstormowski:Wszystko zer?ni?te.. nic nowego nawet nazwy potwor?w zer?ni?te (ultra hyper ninja, serio?) Drzewa z Tibii izometryczne + p?askie postacie? reszta screen?w nic nie pokazuje. Chyba chcia?e? zrobi? anty reklame
Nic nowego?.Sw?j balans,autorska mapa,swoje sagi,spelle tez r??nia si? od tych na LoSie:),nazwa wymy?lona przeze mnie i ty twierdzisz,?e to jest nic nowego??.
Po 2 Nazwy potwor?w sk?d zer?ni?te niby?.Je?li chodzi Ci o LoSa to tak gra?em w LoSa od 1.2 i nazwy potwor?w akurat mi si? podobaj? mam pare swoich ulubionych stwork?w,kt?re musz? zachowa? te nazwy(Nie podoba si? to nie graj:).My reklamujemy nie zmuszamy ludzi do gry).Nie wiem czy zauwa?y?e? ale jest kilka nazw,kt?rych nie ma LoSie.
Co do drzewek??.To mapa jest ju? zmieniona m?g?bym wrzuci? nowy resp Forest?w ale to z czasem:).Postacie s? takie jakie s? i tyle,screeny ju? do wyrzucenia to tylko na pokaz.Mam ju? 500 ods?on osi?gn??em po?owe sukcesu...Nie,nie chcia?em zrobi? anty reklamy,a co do twojego podej?cia to moje zdanie jest nast?puj?ce:Nie chcesz gra? to nie graj nikt Ci nie ka?e wchodzi? na serwer,nikt Ci? o to nie prosi,bo z tego co widz? to si? nie?le napinasz i zapewne b?dziesz chcia? zmusi? ludzi,?eby nie wchodzili bo ty tak chcesz.Jak zechc? to wejd?.....I to by by?o na tyle eloszka:).

---------- Tre?? dodana o 20:53 ----------

Sandstormowski:Wszystko zer?ni?te.. nic nowego nawet nazwy potwor?w zer?ni?te (ultra hyper ninja, serio?) Drzewa z Tibii izometryczne + p?askie postacie? reszta screen?w nic nie pokazuje. Chyba chcia?e? zrobi? anty reklame
Nic nowego?.Sw?j balans,autorska mapa,swoje sagi,spelle tez r??nia si? od tych na LoSie:),nazwa wymy?lona przeze mnie i ty twierdzisz,?e to jest nic nowego??.
Po 2 Nazwy potwor?w sk?d zer?ni?te niby?.Je?li chodzi Ci o LoSa to tak gra?em w LoSa od 1.2 i nazwy potwor?w akurat mi si? podobaj? mam pare swoich ulubionych stwork?w,kt?re musz? zachowa? te nazwy(Nie podoba si? to nie graj:).My reklamujemy nie zmuszamy ludzi do gry).Nie wiem czy zauwa?y?e? ale jest kilka nazw,kt?rych nie ma LoSie.
Co do drzewek??.To mapa jest ju? zmieniona m?g?bym wrzuci? nowy resp Forest?w ale to z czasem:).Postacie s? takie jakie s? i tyle,screeny ju? do wyrzucenia to tylko na pokaz.Mam ju? 500 ods?on osi?gn??em po?owe sukcesu...Nie,nie chcia?em zrobi? anty reklamy,a co do twojego podej?cia to moje zdanie jest nast?puj?ce:Nie chcesz gra? to nie graj nikt Ci nie ka?e wchodzi? na serwer,nikt Ci? o to nie prosi,bo z tego co widz? to si? nie?le napinasz i zapewne b?dziesz chcia? zmusi? ludzi,?eby nie wchodzili bo ty tak chcesz.Jak zechc? to wejd?.....I to by by?o na tyle eloszka:).
 

Bysiu123

Active User
Joined
Sep 3, 2008
Messages
137
Reaction score
2
Odp: Naruto Strych v1.0

Neneczek z tego co widze to ty sie tu bardziej napinasz, a co do tego ,,nic nowego" to koledze chyba chodzilo o walkowanie ciagle i bez przerwy tych samych grafik itp.
Sam nie lubie czegos co sie ciagle powtarza i pogralbym na ,,nowym" otsie.
 

Cosades

Active User
Joined
Dec 31, 2011
Messages
80
Reaction score
15
Odp: Naruto Strych v1.0

no ale jak ju? macie p?askie sprity jak wasza matka to ju? si? wysilcie i zr?bcie p?askie drzewa przegrywy
 

Gangster9988

Senior User
Joined
Jun 1, 2008
Messages
1,108
Reaction score
42
Odp: Naruto Strych v1.0

co prawda sam bym nawet w polowie takich grafik nie zrobil ale sa brzydkie..
poza tym "genjutsu : control kyuubi" (wiem ze dla beki)
ale po 1 siusiake dopiero po zdobyciu rinnegana o niestandardowym wzorze byl wstanie kontrolowac bijuu
po 2 najpierw kuchyiose no jutsu powinno byc zastosowane pierw
po 3 ?eby zrobi? wy?ej wymienion? technik? trzeba mie? podpisany pakt z danym gatunkiem
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top