What's new

NARVIA.EU - Powr?t legendy

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
header2.gif

Witaj!

Mamy zaszczyt zaprosi? Ci? na ogromne wydarzenie, jakim niew?tpliwie jest start jednego z najlepszych serwer?w w Polsce - Narvia.eu z odmienion? administracja. Serwer zosta? wykupiony i od teraz sprawowa? piecz? nad wszystkim b?dzie Mrozu a pomaga? mu b?dzie nie kto inny jak Brzustek. Przed rozpocz?ciem nadchodz?cej edycji nie wprowadzamy ?adnych nowo?ci na serwer, poniewa? musimy zobaczy? czego b?d? oczekiwa? nasi gracze. Postanowili?my postawi? na d?u?sz? gr?, poprzez przygotowanie naszego serwera dla graczy zza granicy, kt?rzy nie szukaj? po paru dniach nowego serwera z punktami na gildi?. Specjalnie dla nich otworzyli?my serwer proxy w Brazylii i Francji, co pozwoli na przyjemn? i bez problemow? gr? na naszym serwerem w Brazylii, Kanadzie, Hiszpanii, Turcji oraz Egipcie (g??wne ?r?d?o graczy open tibia). B?d?c przy temacie od strony technicznej przyda?oby si? doda?, i? serwer stoi w Hosteamie, oczywi?cie z potr?jn? ?cian? ognia(pozdro dla kumatych). Dodatkowo podj?li?my decyzj? o postawieniu profesjonalnego forum, kt?re zostanie otworzone ju? za 2 dni dla lepszego kontaktu na linii u?ytkownik-administrator. Na koniec chcieliby?my poruszy? dosy? istotn? kwesti? dotycz?c? spoofingu na Narvii, sami nie wiemy dobrze jak to by?o (bo to nie my si? zajmowali?my serwerem) ale komentarze na forach pokazuj?, ?e ostatnie edycj? nie by?y do ko?ca wiarygodne dlatego te? odcinamy si? od tego i ujrzycie u nas na stronie prawdziw? liczb? graczy aktywnych oraz liczb? graczy nieaktywnych. Podsumowuj?c, wiele z edycji Narvii okaza?o si? wielkim sukcesem, kt?ry mamy nadziej? i Wy mi?o wspominacie. Dla przypomnienia wydarze? z ostatnich edycji Narvii mamy dla Ciebie kilka filmik?w zmontowanych przez naszych sta?ych graczy:







Temat nie jest stricte zapowiedzi? serwera a pewnego rodzaju pomieszania informacji i zapowiedzi, kt?r? mamy zamiar jeszcze opracowa? gdy tylko ustalimy dok?adn? dat? startu.
Liczymy na Twoj? opinie.



Notka moderatorska:
Przenosz? do dyskusji og?lnej, poniewa? autor nie wyrazi? ch?ci dokonania poprawek, tak by m?c uzna? ten temat za zapowied?.
W temacie w spos?b czytelny powinny by? podane najwa?niejsze informacje: rates*, ip, port, strona serwera, typ ?wiata(pvp/npvp/pvpe) oraz data startu.
~Kuzyn
 

Chaorek

New User
Joined
Sep 7, 2012
Messages
8
Reaction score
0
Odp: NARVIA.EU - Powr?t legendy

Full rl mapa + exp x3 sta?y i idealnie :)
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: NARVIA.EU - Powr?t legendy

Wykupi?, pobra? i odpali?, nooo i tak w k??ko.
 

Pablo bill

Active User
Joined
Mar 22, 2009
Messages
51
Reaction score
4
Odp: NARVIA.EU - Powr?t legendy

Wszystko fajnie
-proxy dla graczy zza granicy(chyba nie mo?na zrobi? lepszej rzeczy ?eby zapewni? wi?ksz? liczb? os?b online, oczywi?cie je?eli reklama si?gnie poza granic? polandji)
-normalne forum
-nie jest odpalane przez ch?opa co pierwszy raz na oczy zobaczy? date otsa kt?r? kupi?

Czego szkoda ?e nie ma? Reklamy na na otsliscie bo je?li si? dobrze orientuj? to do?ywotna banicja dla narvii dawno temu wlecia?a.
I oczywi?cie co jest najwi?kszym minusem? Administracja to aktywni gracze ots tibii 8.6 b?d?cy w gildiach. Oczywi?cie polec? pkty dla niekt?rych os?b i to zapewne nie ma?o bo jak zawsze b?dzie si? potem przypomina? kto dla kogo by? dobry.
Na sam rate pewnie b?dzie mia?a wp?yw pewna ilo?? os?b, co nie musi by? do ko?ca z?e... Nie b?dzie ?adnych dowod?w wi?c jak najbardziej zach?cam do wierzenia w profesjonalizm ludzi hostuj?cych, ale ja osobi?cie wyros?em z bajek. Pami?taj tylko ?e ci co dostaj? wszystko na starcie jako pierwsi obgaduj? i opuszczaj? serwer bo przychodzi im to ?atwo, gdy? nie w?o?yli w gr? ?adnego wysi?ku ani r?wnie? nie odczuwaj? satysfakcji.

Og?lnie je?eli nie popsuj? niczego w silniku b?d? na starcie server godny uwagi. Sam oczywi?cie zagram i polecam innym.
 

DJ Mrozu

Senior User
Joined
May 19, 2009
Messages
1,003
Reaction score
19
Odp: NARVIA.EU - Powr?t legendy

[MENTION=394847]Awesome Asimov[/MENTION]
W k??ko? Jak na razie narvia tylko raz zmieni?a w?a?ciciela, wcze?niej przecie? data by?a w r?kach Inwoba i Kena. Je?eli chodzi o to pobranie i odpalenie, to nie mog? si? z tym zgodzi? bo ju? z pierwszego postu wida?, ?e co? zosta?o zrobione.
[MENTION=102057]Pablo bill[/MENTION]
Nie ma mowy o ?adnych punktach dla naszych znajomych z gildii. Prawd? jest to, ?e ostatnio gra?em aktywnie w tibie 8.60, jednak nie b?d? mie? z tego ?adnych korzy?ci, chocia? sami mog? twierdzi? inaczej :wink:, wielu z gildii odpowiada nawet to, ?e serwer b?dzie bez punkt?w na gildi? czy punkt?w dla lidera, co mo?e przed?u?y ?ywotno?? serwera. Co do bana na jedynej s?usznej li?cie to musz? si? doinformowa? jeszcze. W silniku nic nie zepsujemy, bo nie zamierzamy go dotyka? do startu :wink:.
 

Debestia

Active User
Joined
Dec 18, 2016
Messages
59
Reaction score
2
Odp: NARVIA.EU - Powr?t legendy

Gra?em z Suffer :D M?j stary filmik (amatorka ale zawsze :p) : [video=youtube;HiUDzQ-YoUQ]https://www.youtube.com/watch?v=HiUDzQ-YoUQ[/video]
 

Glombersik

github.com/glombers
Joined
Oct 21, 2013
Messages
502
Reaction score
33
Odp: NARVIA.EU - Powr?t legendy

Co za syf kolejne 0. Nawet strona ta sama. Ots by? na topie w 2009-2011-12 teraz to ju? tylko jako osoba mog? patrze? na to co si? stanie. A wiadomo co. W?a?nie dlatego zosta?a sprzedana.
 

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
Odp: NARVIA.EU - Powr?t legendy

Gra?e? kiedy? na Narvi, ?e piszesz ze to syf? Jak nie masz o czym? poj?cia, to si? nie wypowiadaj.
 

Glombersik

github.com/glombers
Joined
Oct 21, 2013
Messages
502
Reaction score
33
Odp: NARVIA.EU - Powr?t legendy

Brzustek aka feba premiera dinera axera. Gra?em i co ots z 2010 odpalony teraz bez jakich kolwiek modyfikacji wed?ug ciebie to super ots jaki? czas temu te? startowa?a i pada?a w 2 dni. Wi?c wed?ug mnie to Syf. Wiem jedynie ?e nic wi?cej do dodania nie masz.
 
Last edited:

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
Odp: NARVIA.EU - Powr?t legendy

Brzustek aka feba premiera dinera axera

Dinera, axera co to za ots'y? Nie znam

---------- Tre?? dodana o 21:01 ----------

Brzustek aka feba premiera dinera axera. Gra?em i co ots z 2010 odpalony teraz bez jakich kolwiek modyfikacji wed?ug ciebie to super ots jaki? czas temu te? startowa?a i pada?a w 2 dni. Wi?c wed?ug nie tylko mnie to Syf

Powiedz mi, jakie modyfikacje mo?na wprowadzi? w serwerze RPG? Daj propozycj?, ten temat jest od tego ?eby?cie pisali propozycje, wi?c czekam :)
 

Glombersik

github.com/glombers
Joined
Oct 21, 2013
Messages
502
Reaction score
33
Odp: NARVIA.EU - Powr?t legendy

Na serwerze RPG z softami w sms shop ? to orsh kolejny i zn?w padnie w 2 dni bo takie otsy wysz?y z mody dla tego to syf by? i b?dzie jak dla mnie nie wiem co inni w tym widz?​



 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: NARVIA.EU - Powr?t legendy

Na serwerze RPG z softami w sms shop ? to orsh kolejny i zn?w padnie w 2 dni bo takie otsy wysz?y z mody dla tego to syf by? i b?dzie jak dla mnie nie wiem co inni w tym widz?​




Darmowe boty, pkt na gildie, og?lnie oro:p
 

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
Odp: NARVIA.EU - Powr?t legendy

Na serwerze RPG z softami w sms shop ? to orsh kolejny i zn?w padnie w 2 dni bo takie otsy wysz?y z mody dla tego to syf by? i b?dzie jak dla mnie nie wiem co inni w tym widz?​




Nie znasz chyba definicji s?owa orsh, teraz takie serwery wracaj? zn?w do mody, o czym ?wiadczy chocia?by megatibia ponad 1k os?b online przez ponad miesi?c ;)

---------- Tre?? dodana o 21:01 ----------

Darmowe boty, pkt na gildie, og?lnie oro:p

Gdzie wyczyta?e?, ?e b?d? jakie? punkty na gildie? Polecam przeczyta? zapowied? ;)
 

Glombersik

github.com/glombers
Joined
Oct 21, 2013
Messages
502
Reaction score
33
Odp: NARVIA.EU - Powr?t legendy

no jak to gdzie gra?em w gidi i takie co? by?o nie zaprzeczaj sam sobie
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: NARVIA.EU - Powr?t legendy

Brzustek, odpisa?em mu og?lnie na temat serwer?w 8,6 a nie o Twoim serwerze, ma?o da?e? do zapowiedzi i wgl jaka? lipa, jakie masz podej?cie do zapowiedzi takie b?d? mie? gracze do serwera, chocia? tutaj nie ma si? co reklamowa?.
 

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
Odp: NARVIA.EU - Powr?t legendy

Brzustek, odpisa?em mu og?lnie na temat serwer?w 8,6 a nie o Twoim serwerze, ma?o da?e? do zapowiedzi i wgl jaka? lipa, jakie masz podej?cie do zapowiedzi takie b?d? mie? gracze do serwera, chocia? tutaj nie ma si? co reklamowa?.


Temat nie jest zapowiedzi? serwera a pewnego rodzaju pomieszania informacji i zapowiedzi, kt?r? mamy zamiar jeszcze opracowa?, gdy tylko ustalimy dok?adn? dat? startu.

---------- Tre?? dodana o 21:01 ----------

no jak to gdzie gra?em w gidi i takie co? by?o nie zaprzeczaj sam sobie

Czytanie ze zrozumieniem sie k?ania ;)
 

Glombersik

github.com/glombers
Joined
Oct 21, 2013
Messages
502
Reaction score
33
Odp: NARVIA.EU - Powr?t legendy

"Czytanie ze zrozumieniem sie k?ania ;)" typowe uciekanie od prawdy pisanie komentarzy ?eby od?wie?y? temat. Ciekawi mnie jedno jak ots taki super to czemu tylko zapowied? na tym forum.

A ok jak poprzednie otsy 2 dni postoi i koniec.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: NARVIA.EU - Powr?t legendy

Temat nie jest zapowiedzi? serwera a pewnego rodzaju pomieszania informacji i zapowiedzi, kt?r? mamy zamiar jeszcze opracowa?, gdy tylko ustalimy dok?adn? dat? startu.

---------- Tre?? dodana o 21:01 ----------



Czytanie ze zrozumieniem sie k?ania ;)

W temacie w spos?b czytelny powinny by? podane najwa?niejsze informacje: rates*, ip, port, strona serwera, typ ?wiata(pvp/npvp/pvpe) oraz data startu.
Tak?e mam propozycj?, albo doprecyzujesz te dane albo przenosimy do Dyskusji Og?lnej.
 

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
Odp: NARVIA.EU - Powr?t legendy

"Czytanie ze zrozumieniem sie k?ania ;)" typowe uciekanie od prawdy pisanie komentarzy ?eby od?wie?y? temat. Ciekawi mnie jedno jak ots taki super to czemu tylko zapowied? na tym forum.

A ok jak poprzednie otsy 2 dni postoi i koniec.


Go?ciu, ja sie zastanawiam czy ty wgl. umiesz czyta?, gdzie napisa?em ze nie by?y rozdawane punkty wcze?niej wcze?niej by?y rozdawane, nie m?wie ze nie lecz nie na tej edycji, przeczytaj zapowied?, przeanalizuj swoje i moje wypowiedzi i napisz ten komentarz jeszcze raz ;)
 
Last edited:

Glombersik

github.com/glombers
Joined
Oct 21, 2013
Messages
502
Reaction score
33
Odp: NARVIA.EU - Powr?t legendy

Nie by?y rozdawana nie m?wisz ?e nie no i co 2 dni ots online wiem ?e to ci boli ;) takie jest moje zdanie ostatnia edycja nie posta?a nawet 2 dni. Super narvia zapraszam mi?o?nik?w simson ots! Jakie? to dziwne jest czekam na start i na to co masz do za oferowania na pewno 2 dni serwera a co dalej.
 
Last edited:
Top