What's new

Nazwa administratora.

Status
Not open for further replies.

Taikken

Active User
Joined
Jun 29, 2010
Messages
66
Reaction score
2
Gdy si? rejestrujesz na forum dochodzi do ciebie wiadomo?? powitalnia.

Dzi?ki za rejestracj? na Tibia.net.pl

Mam nadziej?, ?e na rejestracji nie zako?czysz swojej aktywno?ci na forum, poniewa? tutaj czeka na Ciebie spo?eczno?? maj?ca podobne zainteresowania do Twoich.

Na pocz?tek warto zacz?? od za?o?enia tematu w dziale "Powitalnia", aby u?ytkownicy mogli si? czego? o Tobie dowiedzie?. Potem p?jdzie ju? z g?rki

?ycz? mi?ego pobytu na forum, a przede wszystkim - do us?yszenia!

~Alastor, administrator Tibia.net.pl

Podkre?li?em "Alastor", bo przecie? t? wiadomo?? powitaln? wysy?a "elDiamond".

Nie wiem czy to jaki? b??d, jestem nowy na forum.

@Down
Nie wiem, jestem nowy na forum, a nawet je?li, jest to ma?y b??d.
 

Punis

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
171
Reaction score
19
Odp: Nazwa administratora.

Nie chcia?em zak?ada? nowego tematu, z tak? b?achostk?, a ?e ten temat jest w jaki? spos?b powi?zany z moim pytaniem, dlatego spytam tutaj. Czy elDiamond to nowy administrator forum tibia.net.pl? Czy tylko Alastor zmieni? sobie nick? Je?eli to nowy admin, to dlaczego nigdzie si? nie przywita?, nie napisa? s?owa o sobie?
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Nazwa administratora.

Nowy administrator, nie Alastor, nie przedstawi? si?, bo mo?e nie znalaz? p?ki co na to czasu albo potrzeby. Zg?o? ten b??d na pw do Ivelliosa b?d? elDiamonda i si? tym zajm?.

PS Miki to chuj!
 
Last edited:

Szara Eminencja

Advanced User
Joined
Jun 28, 2010
Messages
230
Reaction score
19
Odp: Nazwa administratora.

Nie ma sensu zg?aszania takich b??d?w! Je?li wiesz, kto powinien wysy?a? t? wiadomo?? bo przecie? wy?wietla profil to napisz na pw nie za?miecaj?c forum zb?dnym spamem. Zreszt?, ka?dy kto ma wiedzie? ten wie, ?e elDiamond to Alastor.

@Down
W takim razie soory /:
 
Last edited:
G

Gudio

Guest
Odp: Nazwa administratora.

Nie ma sensu zg?aszania takich b??d?w! Je?li wiesz, kto powinien wysy?a? t? wiadomo?? bo przecie? wy?wietla profil to napisz na pw nie za?miecaj?c forum zb?dnym spamem. Zreszt?, ka?dy kto ma wiedzie? ten wie, ?e elDiamond to Alastor.

1) Jest sens, bo ten dzia? zosta? do tego stworzony.
2) elDiamond to nie Alastor. Alastor po?egna? si? z tym forum par?na?cie dni temu.
 

GregoRex

Senior User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
1,185
Reaction score
95
Age
30
Odp: Nazwa administratora.

#Gudio
2) elDiamond to nie Alastor. Alastor po?egna? si? z tym forum par?na?cie dni temu.
Ja zd??y?em to zauwa?y? ale 99% u?ytkownik?w o tym nie wie.
Pytanie - why?

#topic
To kwestia kilku minut, zmiana tre?ci wiadomo?ci i tyle. Ci co m?wi?, ?e zg?aszanie takich b??d?w jest g?upot?, to niech wypierdalaj? s?ucha? dalej przydupas?w kadry. Temat wni?s? sporo, o b??dzie wiedz? kadrowicze, wi?c ju? chyba wi?kszo?? wyja?niona.
 

Szara Eminencja

Advanced User
Joined
Jun 28, 2010
Messages
230
Reaction score
19
Odp: Nazwa administratora.

To wydaje si? by? troch? dziwne bo sk?d mia?by ktokolwiek to wiedzie? skoro wychodzi na to, ?e konto Alastora odziedziczy? kto? inny, kto? kogo jak wida? praktycznie nikt nie zna, a posty... Wszystko zosta?o mu przypisane, jedynie co to nick i sygnatura podlega modyfikacji.
 
Status
Not open for further replies.
Top