What's new

Nazwa Developer

Status
Not open for further replies.

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Nie wiem czy zdajecie sobie spraw?, ale developer to osoba zajmuj?ca si? budowaniem dom?w z przeznaczeniem na sprzeda? lub wynajem. Bardzo trudno podci?gn?? t? nazw? pod osob?, kt?ra b?dzie si? zajmowa? rozwijaniem jakiego? dzia?u na forum...

No chyba, ?e w danym dziale b?d? si? znajdowa? "rzeczy" stworzone przez danych "developer?w", kt?re b?d? mog?y zosta? kupione przez u?ytkownik?w. Niestety co? czuje, ?e nie oto wam chodzi :3

Wed?ug mnie gdy wprowadzacie co? nowego powinni?cie wszystko dok?adnie wyja?ni? bo jak na razie ja to widz? tak: "Aktywni nie byli ju? potrzebni, wymy?lili jak?? m?drze brzmi?c? nazw?, dali im jakie? zadanie nie t?umacz?c co tak na prawd? posiadacze nowej rangi b?d? robi? i wysz?o g?wno." :O

Wi?c nast?pnym razem jak b?dziecie chcieli wprowadzi? jaki? pro elo zajebisty pomys? to ogarnijcie wszystko do ko?ca i opiszcie o co wam dok?adnie chodzi, bo my by? u?ytkownicy by?, gupie, ograniczone debile i nie rozumie? co developer ma wsp?lnego z forum :O
 

Kowol

Senior User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
1,250
Reaction score
158
Odp: Nazwa Developer

A jak my?lisz co jest w tym dziale? Masz 3 szanse, zgaduj ;)
 

Eturl

We shall know no fear!
Joined
May 21, 2008
Messages
2,280
Reaction score
463
Age
32
Odp: Nazwa Developer

No chyba, ?e w danym dziale b?d? si? znajdowa? "rzeczy" stworzone przez danych "developer?w", kt?re b?d? mog?y zosta? kupione przez u?ytkownik?w.

Brawo, trafi?e? w samo sedno istnienia owej rangi oraz dzia?u, kt?ry jest aktualnie ukryty.
 
Joined
Jul 7, 2010
Messages
2,061
Reaction score
193
Age
27
Odp: Nazwa Developer

-Tibiallegro.pl - Tibijskie auckje internetowe
-T.Net.Pl Strefa Premium
-T.Net.Pl zgad?em xd?
 
Status
Not open for further replies.
Top