What's new

Ng bot problem

Status
Not open for further replies.

Nie123

User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
45
Reaction score
1
Age
31
Z powodu braku bot?w na pobra?em trzy dniow? wersje
NG Bota stawiam bota na auto exp itd. a on po oko?o 1/2h si? jakby zawiesza :confused: wie kto? o co chodzi?;/
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
masz wersje FREE dlatego tak mo?e by?. Wykupisz licencje to b?dzie normalnie
 

Legolas

Advanced User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
173
Reaction score
8
@Up te? mam wersje FREE i mi si? niezawiesz jak auto exp jest..
@Nie123 moze dlatego ze masz zaduzo opcji w nim ustawionych czy tylko auto exp jest?
 
N

Napster

Guest
Z tego co pami?tam to trial mo?e by? uruchomiony tylko godzin?, wi?c mo?e w tym tkwi problem. Je?eli masz takie problemy z NG, to ?ci?gnij Tibia Auto, znajdziesz na naszym forum (poradniki) ;).

Pozdrawiam,
Napster.

@down:
Zawsze jest te? Tibia Tek Bot :p.
 
Last edited:

Nie123

User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
45
Reaction score
1
Age
31
Kamil-Mo?liwe
Legolas-Mam w??czone leczenie i manasowanie no i auto exp.
Napster-Ng chodzi zazwyczaj wi?cej czasu ni? 1h.
Napster-TA jest do dupy ?e tak si? wyrarze.:D


Legolas- chyba masz racje moj kuzyn ma mniej opcij w??czonych i mu si? wy?ancza 1/2 razy dziennie
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
mo?e np. gdy masz lepszy komputer mo?esz u?ywa? wi?cej funkcji naraz. Najbardziej odpowiedzialne za to s? RAMy dlatego warto si? upewni? czy masz ich przynajmniej 1GB

//Ew
Tak, tak. Ja mam 512 MB, w??czony silnik OTS, 2 MC + TibiaTek Bot i nic si? nie wiesza.
 

Nie123

User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
45
Reaction score
1
Age
31
Ok spoko..... to czemu mi si? tibia nie wiesza? gz za inteligencje.
nikt mi jeszcze nie pom?g?.. a je?li macie pisa? takie bzdury nie piszcie wogule....
 

TRO MEDIA SA

Właściciel
Joined
Mar 28, 2008
Messages
437
Reaction score
33
stawiam bota na auto exp itd. a on po oko?o 1/2h si? jakby zawiesza

Mo?e problem tkwi w tym, ?e masz co? z ustawieniami pokr?cone. Pokombinuj z ustawieniami, mo?e masz jak?? opcj? niepotrzebnie w??czon?, albo innej nie w??czy?e? - problem raczej tkwi po stronie ustawie? programu.

Poza tym, TibiaBot NG w wersji trial mo?esz u?ywa? tylko 1 godzin?, po kt?rej zostanie wy?wietlone okienko z informacj?, ?e to jest wersja trial i czas u?ytkowania programu si? sko?czy?.

The trial version will only run for 1 hour. After which a warning message will be displayed and a 15 minute grace period will be given to allow you to get to a safe location before shutting down the client.
 

Ayreon

User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
13
Reaction score
0
ja tez mam taki problem po okolo 30 minutach na cave bocie ng mi sie wylacza ...

musze se licencje kupic xD


@Moze mi ktos powiedziec dlaczego nie atakuje mi ng potworow za ktore nie ma expa? i jak to zmienic?
 
Last edited:

Dechalol

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
137
Reaction score
86
Mi NG Dzia?a?o normalnie, niewiem dlaczego tobie ?le.
Mo?e tak jak powiedzia? Alastor.

Ale jak co?, polecam ci TibiaTek Bot ;)
 

Nie123

User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
45
Reaction score
1
Age
31
Mi NG Dzia?a?o normalnie, niewiem dlaczego tobie ?le.
Mo?e tak jak powiedzia? Alastor.

Ale jak co?, polecam ci TibiaTek Bot ;)

Ale 3 dni?wka dzia?a?a normalnie?;p
A tibiatek bot sam u?ywam tylko nie wiem z kad wzi??? pod 8.11 :mad:
 

domall

New User
Joined
Jun 27, 2008
Messages
7
Reaction score
1
Z powodu braku bot?w na tibiasoft_com pobra?em trzy dniow? wersje
NG Bota stawiam bota na auto exp itd. a on po oko?o 1/2h si? jakby zawiesza :confused: wie kto? o co chodzi?;/

Jak zwiesza ?? je?eli po prostu si? wy??cza to jest to wina zabezpiecze? jakie pad?y na ng bot wersje trial (Zosta?o to zrobione po to aby kto? nie pu?ci? sobie bota na 3 doby :) to chyba normalne) Radze ci zakup now? licencje bo nawet po scrackowaniu dalej jest taki b??d a licencja nie jest droga na allegro znajdziesz do 19,99 ...

Pozdrawiam :cool:

Pomog?em ?? Daj Reputa
 

dawpro

New User
Joined
May 21, 2008
Messages
4
Reaction score
0
nie poprostu niema Scrakowanej wersji :)) poczytaj na necie scrakuj u bedzie chodzic :pP
 

domall

New User
Joined
Jun 27, 2008
Messages
7
Reaction score
1
nie poprostu niema Scrakowanej wersji :)) poczytaj na necie scrakuj u bedzie chodzic :pP

Wiem z w?asnych do?wiadcze? ?e wersja crack przeskakuje tylko okienko przypominaj?ce o zakupie pe?nej wersji ...
I przycisk "OK" wy??cza tibie ng ... :mad:


Pozdrawiam :cool:


Pomog?em ?? Daj Reputa
 
Status
Not open for further replies.
Top