- Dołączył
- Lipiec 5, 2009
- Posty
- 47
- Liczba reakcji
- 1
Witam mam problem z ng botem!!!
czy wie ktos moze dlaczego dostaje kicki na tibi caly czas?? chce sobie pobocic a tu nie wolno bo kikc jest RL

czy wie ktos moze dlaczego dostaje kicki na tibi caly czas?? chce sobie pobocic a tu nie wolno bo kikc jest RL


