What's new

Nie mo?na uzyska? dost?pu do us?ugi Instalatora Windows

Status
Not open for further replies.

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Mam ma?y problem, kt?rego niestety nie mog? sam rozwi?za?. Mianowicie gdy w??czam byle jak? instalacj? korzystaj?c? z Instalatora Windows wy?wietla mi si? komunikat:

Nie mo?na uzyska? dost?pu do us?ugi Instalator Windows. Mo?e mie? to miejsce, je?li system Windows jest uruchomiony w trybie awaryjnym lub Instalator Windows jest niepoprawnie zainstalowany. Skontaktuj si? z dzia?em Pomocy technicznej, aby uzyska? pomoc.

Pr?bowa?em ju? kilka znanych mi metod usuni?cia tego problemu, czyli:
  • Wyrejestrowa?em i z powrotem zarejestrowa?em Instalator Windows
  • Zmieni?em uprawnienia rejestru
  • Naprawi?em klucz rejestru MsiServer
  • Reinstalowa?em instalator

Niestety nic nie zadzia?a?o prawid?owo. Znam jeszcze dwie inne metody, ale niestety dzia?aj? one tylko na Win XP Professional oraz Windows 2000 SP2 a ja posiadam Win Xp Home Edition SP3.

Je?li macie jakiekolwiek pomys?y to piszcie, ka?da pomoc si? przyda ^^

@Edit Aha zapomnia?em wspomnie?, nie mam zamiaru robi? formatu dysku. Chc? to naprawi? bez jakiejkolwiek straty w danych, wi?c prosz? o tej mo?liwo?ci nawet nie pisa?.

@Edit2 Przeskanowa?em komputer kilkoma antyvirusami oraz programami HijackThis i ComboFix i nie znalaz?y ?adnych nieprawid?owo?ci czy z?o?liwego oprogramowania. Opr??ni?em te? katalogi plik?w tymczasowych, niestety dalej to samo.

@Edit3 Pr?ba naprawy systemu z p?ytki instalacyjnej Windows'a nic nie da?a.

Na innych forach nie maj? ju? pomys??w, ale mo?e kto? tutaj mia? z tym problem i jako? sobie poradzi?.
 

Dolmet

Senior User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
757
Reaction score
55
Age
30
Odp: Nie mo?na uzyska? dost?pu do us?ugi Instalatora Windows

To mo?e by? sprawa z wy?szej p??ki osobi?cie 1 raz si? z tym spotykam a widzia?em ju? du?o problem?w, du?o naprawi?em i du?o testowa?em na sobie, czy da si? to naprawi? nie mam pewno?ci, polecam ci spr?bowa? na to jest forum specjalist?w je?eli oni ci nie pomog? to raczej zostaje ci ostatecznie format
 

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Odp: Nie mo?na uzyska? dost?pu do us?ugi Instalatora Windows

Temat do zamkni?cia, poradzi?em sobie... albo raczej przerzuci?em si? na Debiana ^^

Notka moderatorska:
Zmykam na pro?b? autora.
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top