- Dołączył
- Grudzień 10, 2010
- Posty
- 17
- Liczba reakcji
- 0
Witam. Mam dziwny problem z tibi? 8.6
Ot?? nie mog? wybra? DIRECTX9.
Mam zablokowan? ta opcj?. Dost?pna tylko 5, i OGL.
Natomiast w tibi 10.63 (najnowszej) mog? to wybra?.
Co zrobi? ??
Ot?? nie mog? wybra? DIRECTX9.
Mam zablokowan? ta opcj?. Dost?pna tylko 5, i OGL.
Natomiast w tibi 10.63 (najnowszej) mog? to wybra?.
Co zrobi? ??