What's new

Nieuczciwa walka.

Status
Not open for further replies.

Rybol

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
674
Reaction score
93
Chcia?bym z?o?y? skarg? na pewnego rodzaju "oszustwo" ze strony Blackq. Chodzi tu o ten pojedynek.

Uwa?am ?e przynajmniej cz??? g?os?w zosta?a nadana "po kole?e?sku", jeden nawet pan ma 1 post, to o czym? ?wiadczy?

To nie wszystko, przedstawie pare dowod?w.
Jak wiadomo Blackq jest administratorem na do?? znanym forum o mappingu.
No ale co to ma do tego? Ju?, mam nadziej? ?e to wystarczy.




Oraz zdj?cie:
2j4q77o.jpg


Zdj?cia konkretnych post?w pan?w z otm***ing.pl

3515v9d.jpg


mru7pv.jpg


35akqav.jpg


Czy?by tym panom brakowa?o innych argument?w? "Podoba mi si? trawka", r?wnie dobrze mog? to pisa? w kazdym innym temacie.
Rozumiem ?e praca XXX, mo?e by? nie by? pi?kna, ale tu nie oto chodzi. Skoro ju? si? g?osuje to niech g?osuj?cy podadz? jakie? konkretne powody a nie za przeproszeniem takie pierdo?y. Ja wiem kt?ra praca jest czyja, nie b?d? pisa?. Powiem tylko tyle ?e je?li kto? obserwuje cudze prace od jakiego? czasu, a s? one dobre, unikalne, niezwyk?e to cz?owiek zapamietuje ten styl. I je?li chodzi o lepszych mapper?w to dla mnie nie ma problem?w z rozpoznaniem "kt?ra praca jest czyja". R?wnie? mo?e dziwi? to dlaczego ten temat za?o?y?em ja. Wiem ?e mo?e si? to dla mnie bardzo ?le sko?czy? lecz ja nie toleruje takiej bitwy. Je?li walczy? to na r?wnych zasadach. Zdziwi?em si? nag?ymi zmianami w ankiecie, napisa?em do arvanniona powiedzia? ?e uwa?a ?e kto? nas?a? tych typ?w ?eby g?osowali na XXX. Pomy?la?em ?e sprawdze, sprawdzi?em i arvannion si? nie myli?. Temat za?o?y?em r?wnie? dlatego poniewa? gdyby zrobi? to Arvannion wszyscy pomy?leliby?cie ?e chce on wygra? bez g?osowania. Oczekuj? chocia? troch? sprawiedliwo?ci oraz odpowiedniej kary dla g?osuj?cych i uniewa?nie ich g?os?w.

edit.
je?li najdzie taka potrzeba mog? r?wnie? wys?a? zdj?cia tych user?w z ot****.pl


uwazam ze taka sytuacja nie powinna miec wogole miejsca w takim konkursie .Ja bym podj?? ostre kroki ale to nie moje forum. Praca nr 2 jest zdecydowanie lepsza

Mi?o mi, ale tu nie chodzi o to kt?ra praca jest lepsza. S?k tkwi w nieuczciwym g?osowaniu i w bezsensownych g?osach.
 

Sysek1

Advanced User
Joined
Mar 15, 2009
Messages
274
Reaction score
19
Odp: Nieuczciwa walka.

;o bardzo ciekawe czy?by Dyskwalifikacja Blackq ? zobaczymy co na to tnet
oby dali ?agodny wyrok
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: Nieuczciwa walka.

uwazam ze taka sytuacja nie powinna miec wogole miejsca w takim konkursie .Ja bym podj?? ostre kroki ale to nie moje forum. Praca nr 2 jest zdecydowanie lepsza
 

Thrak

Advanced User
Joined
Nov 26, 2008
Messages
327
Reaction score
55
Odp: Nieuczciwa walka.

Oczywi?cie, ?e wiedzia?em o przekr?cie, zaraz po zobaczeniu post?w owych trzech pan?w. Wiadomo z jakiego s? forum i wiadomo, ?e zag?osowali by na swojego administratora. Bez pierdolenia - blackq powinien odpa??.
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: Nieuczciwa walka.

/\ up

ja zczai?em o przekrecie gdy zobaczy?em post FLUO'sa na samym poczatku bylem przekonany ze praca black'a jest 2 ale gdy zobaczylem jego post to bylem pewien ze 1 ... przekret jak C***...

//edit
R?wnie? mi nie chodzi tutaj juz o samo g?osowanie ale o same "ZASADY" i honor... bo rownie dobrze kazdy zajebisty mapper moze przegrac z banda n00bow...
 

Sysek1

Advanced User
Joined
Mar 15, 2009
Messages
274
Reaction score
19
Odp: Nieuczciwa walka.

ja te? nie wiedzia?em o tym ?e praca nr.1 to praca Blackq
my?la?em ?e 2
Rybol ty jeste? z Otmapping ale wida? ba?e? si? sprosta? Blackowi ;d
i teraz trzeba inn? dobr? osobe na jego miejsce da? nie ma z g?rki ;]
 

Rybol

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
674
Reaction score
93
Odp: Nieuczciwa walka.

ja te? nie wiedzia?em o tym ?e praca nr.1 to praca Blackq
my?la?em ?e 2
Rybol ty jeste? z Otmapping ale wida? ba?e? si? sprosta? Blackowi ;d
i teraz trzeba inn? dobr? osobe na jego miejsce da? nie ma z g?rki ;]

W czym ja mia?em mu sprosta?? Tak to prawda mam konto na ot****.pl ale nie bra?em udzia?u w g?osowaniu, nie li?? adminom ani modom, tak wi?c w czym problem?
 

Arvannion

Advanced User
Joined
Oct 2, 2008
Messages
385
Reaction score
110
Odp: Nieuczciwa walka.

No, tak troch? nie bardzo wysz?o z t? walk?... Ja si? obczai?em w ten spos?b ?e jak wychodzi?em na dw?r, to wygrywa?em czterema g?osami. Jak wr?ci?em to przegrywa?em sze?cioma ... Jaki ten dzisiejszy ?wiat skorumpowany 8< Good Luck Blackq 8<
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Odp: Nieuczciwa walka.

W ?wietle przedstawionych dowod?w moim zdaniem przez walkower powinna wygra? ta okropna praca nr. 2 ;x
 

Xeruun

Active User
Joined
May 24, 2009
Messages
54
Reaction score
2
Odp: Nieuczciwa walka.

Po?owa os?b ma racj? i nawet to przyznam lecz Blackq, poda? mi link do tego g?osowania/walki, na gadu-gadu postanowi?em na niego zag?osowa? lecz sam przyznam wcze?niej powiedzia?em mu, ?e to nie fer lecz i tak praca numer jeden spodoba?a mi si? o stokro? bardziej od tej drugiej.
To wyklucza, ?e mnie przekupi? lub co? innego, powinien zosta? zag?osowali z w?asnej woli nie dawa? im lizak?w.
 

Tekero

Advanced User
Joined
Jun 10, 2009
Messages
159
Reaction score
9
Odp: Nieuczciwa walka.

Czy to co? z?ego ze koledzy z forum na ktorym jest mapperem zarejerstrowali sie tutaj i oddali g?os na przyjaciela?
Moze poprostu uwarzaj? ze jest dobrym mapperem.

Osobiscie uwarzam ze praca nr. 1 Jest Schludniejsza i bardziej przystosowana do do??czenia jej do mapy ni? praca nr. 2
 
B

Blackq

Guest
Odp: Nieuczciwa walka.

Wg. mnie to niczym nie ?wiadczy, Reaven jest u?ytkownikiem tnet i widzia? moj? walk? .. mnie jako? tam niema na shoutboxie. Ja nikomu nie kaza?em na mnie g?osowa?. ?e reaven rozsy?a? linki na tnet to nie moja wina.


Co do tych samych argument?w to mo?e im to przeszkadza wszystkim :)

Jak to Chris powiedzia? :
wygra? ta okropna praca nr. 2 ;x

Tak samo niekt?rzy uwa?aj? ?e praca od niego jest nie z tematem, sam mam takie zdanie bo w lesie niema g?r.

ps. Sam widzia?em ?e znajomi tego mojego przeciwnika g?osuj? na niego.
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Nieuczciwa walka.

Blackq nie zostanie zdyskwalifikowany. Nigdzie na sboxie nie widzia?em, aby pada?y wiadomo?ci "g?osuj na mnie", tam jest po prostu dyskusja o jego pracy, a to nie jest dow?d.
 
Status
Not open for further replies.
Top