What's new

Nieudany skok do wody

Status
Not open for further replies.

Artin

Advanced User
Joined
Dec 20, 2008
Messages
310
Reaction score
44
Musia? waln?? w co? ostrego,bo gdyby waln?? w beton to chyba nie mia?by rozwalonego tylko ?rodka.
A? dziwne,?e prze?y?...
Film:
 

Drags

Hennessey
Joined
Aug 5, 2008
Messages
1,024
Reaction score
125
Age
29
Odp: Nieudany skok do wody

S?aba jako??. Mi si? zdaje czy twarz wzd?u? sobie rozwali?? No ale tak to jest. Ja skacz? tylko tam gdzie mam 90% pewno?ci, ?e w nic nie zaryj? (molo itp.) oczywi?cie z wcze?niejszym sprawdzeniem wody.
 

Czempion

Senior User
Joined
May 18, 2008
Messages
656
Reaction score
71
Odp: Nieudany skok do wody

Rozwali? sobie twarz na p??, omg. Osobi?cie nigdy nie skoczy?bym z takiej wysoko?ci do wody bez wcze?niejszego sprawdzenia g??boko?ci itp.


Nie zazdroszcz? dla typa, przez reszt? ?ycia b?dzie chodzi? z oszpecon? twarz?. Tak btw. widzieli?cie ile krwi by?o w wodzie? ; l
 

Ognisty

Magic System
Joined
Apr 5, 2008
Messages
417
Reaction score
181
Age
31
Odp: Nieudany skok do wody

Rzeczywi?cie nie wygl?da to za ciekawie, my?l? ?e takie co? powinni puszcza? w szkole, mo?e nie a? tak drastyczny film, lecz co? podobnego, ?eby ludzie wiedzieli co mo?e si? sta? podczas skakania do wody. Wiadomo ?e nie powinni puszcza? tego typu film?w w podstaw?wce lecz w gimnazjum i w szko?ach pogimnazjalnych. Tak samo jak pokazuj? w szko?ach wypadki samochodowe, tak samo powinni pokazywa? wypadki podczas "zabawy" w wodzie. Panu na filmiku szczerze wsp??czuj?, jestem ciekaw jak go ca?ego zszyli i czy teraz wygl?da strasznie czy mo?e wida? tylko jakie? blizny. Wiadomo ?e dzisiejsza medycyna mo?e zdzia?a? bardzo wiele, lecz takie akcje jak ta to na prawd? du?e wyzwanie dla lekarzy.
 

Gitu123

Senior User
Joined
Jun 25, 2009
Messages
700
Reaction score
22
Odp: Nieudany skok do wody

Szkoda mi go. Dziwne ?e prze?y?. Jest to nauczka co mo?e si? sta? gdy b?dziemy tak skaka?. Sam bym tak nie skoczy? nigdy (pomijam to ?e nie umiem p?ywa?) Szkoda mi tego go?cia tak smasakrowana twarz. Mam nadzieje ?e ju? wiec?j nie b?dzie tego pr?bowa?. Ale czy kto? wie czemu on prze?y?. Takie co? powinno do m?zgu doj??.
 

MrcN

Advanced User
Joined
Aug 12, 2009
Messages
266
Reaction score
26
Odp: Nieudany skok do wody

Boo?e, jestem chory i jak pokazali t? rozci?t? twarz to prawie zwymiotowa?em. Jak j? z??czy? i pu?ci? i by?o wida? z?by .. jej :/ A? szkoda mi tego kolesia, fakt, ?e post?pi? jak ostatni idiota, ale nie mo?na mu nie wsp??czu?. Kurde, twarz na p??, na pocz?tku nie wiedzia?em gdzie ma oczy i wgl, wygl?da? jak predator (?). No c?z, tak bywa, kole? pewnie nie czuje (nos rozwalony ?) i nie mo?e m?wi? (widzieli?cie sami) nie m?wi?c ju? o tym, czy wgl s?yszy i widzi. Og?lnie to przez 2 minuty po filmie nic sobie z tego nie robi?em, dopiero teraz jak to pisz? uzna?em, ?e nie bd ju? skaka? na g??wke .. chyba, ?e w jakim? normalnym, bezpiecznym miejscu, bez ostrych rzeczy itp. Jej :/
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Odp: Nieudany skok do wody

Szkoda mi go. Dziwne ?e prze?y?. Jest to nauczka co mo?e si? sta? gdy b?dziemy tak skaka?. Sam bym tak nie skoczy? nigdy (pomijam to ?e nie umiem p?ywa?) Szkoda mi tego go?cia tak smasakrowana twarz. Mam nadzieje ?e ju? wiec?j nie b?dzie tego pr?bowa?. Ale czy kto? wie czemu on prze?y?. Takie co? powinno do m?zgu doj??.
Jak prze?y? cz?owieku, to? potem s? sceny z sekcji zw?ok o0
Filmik jak filmik, masakrycznie wygl?da ta rozwalona twarz i ?wiec?ce z niej z?by...
 

Bolmex

Advanced User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
322
Reaction score
53
Odp: Nieudany skok do wody

@Chris
Podaj prosz?, t? sekcje zw?ok bo za chuja nie mog? jej znale??, z g?ry thx.
@Topic
B?d? co b?d? go?? si? albo po?lizgn??, albo odbi? si? jeden krok za daleko. Twarz faktycznie zmasakrowana, wygl?da?o to jak ?ywcem wzi?te z horroru. Wsp??czuje go?ciowi jeszcze bardziej bo podczas gdy ??czyli mu t? g?ow? on jeszcze ?y?... oddycha? by?o wida? po ruchach klatki piersiowej, na dodatek chyba w jednym momencie ruszy? g?ow?... nie zazdroszcz? jego i wszystkim kt?rzy go znali, ani tym lekarzom...

Pozdrawiam Bolmex
 

Chomiczekk

Active User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
90
Reaction score
6
Odp: Nieudany skok do wody

Okropne. Wygl?da na fake. Ma masakrycznie rozwalona twarz.
@Chris to nie jest sekcja zw?ok, zauwa? ?e on podczas "sklejania" jego twarzy oddycha.
Okropny filmik.
 

Eston

Active User
Joined
Jul 27, 2009
Messages
77
Reaction score
3
Age
28
Odp: Nieudany skok do wody

Ojj a? mi sie ?le robi :/
By?o wida? jak zary? o kante tego betonu :/
Napraaawde dziwne ?e prze?y? :huh:
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Odp: Nieudany skok do wody

Okropne. Wygl?da na fake. Ma masakrycznie rozwalona twarz.
@Chris to nie jest sekcja zw?ok, zauwa? ?e on podczas "sklejania" jego twarzy oddycha.
Okropny filmik.
Hahahaha, tak na takiej jako?ci filmie dojrza?e? si? oddechu, mo?e to lekarz ?ciska? te dwie po??wki twarzy...
Imo nawet je?eli by ?y?, bo by by? pod respiratorem, ewentualnie tlenem.
 

Bobise

Active User
Joined
Sep 19, 2009
Messages
83
Reaction score
8
Age
22
Odp: Nieudany skok do wody

Hahahaha, tak na takiej jako?ci filmie dojrza?e? si? oddechu, mo?e to lekarz ?ciska? te dwie po??wki twarzy...
Imo nawet je?eli by ?y?, bo by by? pod respiratorem, ewentualnie tlenem.

Chris mia? rurk?, kt?r? pozostawia si? w czasie intubacji. Gdyby nie ?y?, ona by?aby niepotrzebna. Pozatym popatrz na klatk? piersiow?.
Filmik naprawd? przera?aj?cy. Na pocz?tku my?la?em, ?e to kolejna lipna reklam?wka, z "nie skacz na g??wk?, bo se zrobisz bubu". Jednak, na widok tej twarzy. Tego rozlatuj?cego si? mi?sa...
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Nieudany skok do wody

Hahahaha, tak na takiej jako?ci filmie dojrza?e? si? oddechu, mo?e to lekarz ?ciska? te dwie po??wki twarzy...
Imo nawet je?eli by ?y?, bo by by? pod respiratorem, ewentualnie tlenem.
Oddech jak oddech, ale szczen? macha?, poza tym, klatka si? rusza?a, co oznacza?o, ?e oddycha?. Zastanawiam si?, jak go?cia posklejaj? po takim czym?, co prawda nie wiadomo, czy prze?yje jak?kolwiek operacj? - kole? nie?le sobie przejeba? tym skokiem.

#edit
Y, lans, na filmiku s? dwie r??ne osoby =< 1 zgon, druga ?ywa =[
 
Last edited:

Rybol

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
674
Reaction score
93
Odp: Nieudany skok do wody

Widok nie jest zaciekawy, wsp??czuje dla ch?opaka, a innym radz? przemy?le? kwesti? "lansu". Nie zawsze wszystko wychodzi jakby?my chcieli.
 

Mandrake

User
Joined
Aug 3, 2009
Messages
29
Reaction score
2
Age
28
Odp: Nieudany skok do wody

Skok do wody nie mo?e zawsz? by? trafnie dobranym pomys?em, pierwsz? rzecz? przed skokiem by?oby spostrzega? si? na ilo?? wody widniej?cej w owym mie?cie. Wydaje mi si?, ?e jest to troszk? zmy?lone bo nie wydaje mi si?, ?e lekarze, a raczej chirurdzy wystartowali by do pomocy bez masek ochronnych na twarz. My?le? ile zarazk?w si? mo?e dosta? w Polsce, by?o by to nie mo?liwe, a pr?by wykonania tak operacji sko?czy?y by si? na sprawie s?dowej jak i sko?czeniem kariery lekarskiej. Mam nadziej?, ?e jest to jaki? ?art jak i fotomonta? bo nie ?yczy? bym takiego losu nawet najgorszemu wrogowi.
 

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Nieudany skok do wody

@Up
Jak mo?e to by? fotomonta? nie widzia?e? jak on wygl?da??
A po co od razu lekarzom masko ochronne? Przecie? od razu go nie operowali.
Ciekawe ob co on zahaczy? ?e tak mu twarz obcie?o
 

Bobise

Active User
Joined
Sep 19, 2009
Messages
83
Reaction score
8
Age
22
Odp: Nieudany skok do wody

Skok do wody nie mo?e zawsz? by? trafnie dobranym pomys?em, pierwsz? rzecz? przed skokiem by?oby spostrzega? si? na ilo?? wody widniej?cej w owym mie?cie. Wydaje mi si?, ?e jest to troszk? zmy?lone bo nie wydaje mi si?, ?e lekarze, a raczej chirurdzy wystartowali by do pomocy bez masek ochronnych na twarz. My?le? ile zarazk?w si? mo?e dosta? w Polsce, by?o by to nie mo?liwe, a pr?by wykonania tak operacji sko?czy?y by si? na sprawie s?dowej jak i sko?czeniem kariery lekarskiej. Mam nadziej?, ?e jest to jaki? ?art jak i fotomonta? bo nie ?yczy? bym takiego losu nawet najgorszemu wrogowi.

Szczeg?lnie bior?c pod uwag? fakt, ?e ch?opak z wielk?, otwart? ran?, znajdowa? si? w wodzie, kt?ra ma o wiele wi?cej bakterii, ni? w jakimkolwiek przypadku, m?g?by do sali "przynie??" cz?owiek.
 

Sokwe1

User
Joined
Sep 25, 2009
Messages
20
Reaction score
2
Odp: Nieudany skok do wody

Tak jak napisa? Bobise w wodzie jest tyle zarazk?w, ?e masakra. Ten kole? ma przesrane do ko?ca ?ycia ;/ Wsp??czuje dla tego typa; /
 

Shaaarki

Active User
Joined
Sep 27, 2009
Messages
101
Reaction score
10
Odp: Nieudany skok do wody

Ale co z tego faktu ?e jest tyle zarazk?w? ;)
Pierwsz? akcj? by?a pewnie dezynfekcja ca?ego ryjka ; )
Fakt, pionowy szef na twarzy nie mi?o wygl?da ;> Ludzka g?upota, bynajmniej sobie rozdzieli? jedn? brew ;>
 

as44

New User
Joined
Oct 9, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Nieudany skok do wody

jakby?cie dok?adnie obej?eli sam skok to zobaczyliby?cie ?e twarz? przywali? o knat pomostu a nie o nic w wodzie
 
Status
Not open for further replies.
Top