What's new

Ninja Story

Status
Not open for further replies.

koasdn

Active User
Joined
May 14, 2008
Messages
95
Reaction score
1
Witam jestem Diego i chcia? bym przedstawi? wam projekt Ninja Story

Najpierw opowiem wam co nieco o projekcie a potem czego potrzebujemy.

No wi?c tak, jest to projekt naruto robiony przez koleg? kt?ry nie jest polakiem wi?c poprosi? mnie ?ebym znalaz? kilka os?b do projektu.

Mamy zrobion? mapk? na kt?rej mo?na spokojnie gra?, oraz bezprzerwy j? ulepszamy
Posiadamy wszystkie potwory oraz ich respawny.
Miasta typu Konoha, Kiri, Suna, Premium Island.
Sporo expowisk dla ma?ych lvli jak i dla wysokich.
Sporo quest?w, oraz Annihilatory od 100 lvl jak i od 200.
Wszystkie transformacje postaci, ka?da posiada 6 transformacji w tym jedna sta?a.
Kazda projesja ma minimalnie 5 czar?w defensywnych i 8 ofensywnych.
Sagi zrobione w 70% od serii Naruto do Naruto Shippuuden Ostatniej Mangi.
Aktualnie mamy 12 profesji ka?da posiada ciekawe umiej?tno??i.
Specjalne misje na ?ywio?y: Katon, Fuuton, Suiton, Raiton, Doton.
Mo?liwo?? z??czenia ?ywio??w np Suiton+Doton=Mokuton.


Kilka Screen?w na zach?te.


0q9r1i.jpg

unuhkg.jpg

04aleu.jpg

dcezdq.jpg

0m2jet.jpg

screen1ps.png





Nie zwracajci? uwagi na grafiki posta?i poniewa? nie mamy zamiaru ich u?ywa?, s? one jedynie na sprawdzenie transformacji.


A wi?c czego nam potrzeba:
Poszukujemy Web Mastera kt?ry zrobi nam Portal oraz Acc Maker.
Poszukujemy tak?e PixelArt'a kt?ry zrobi? by nam outfity postaci oraz ich transformacje.

Nie prosz? o wasz? krytyk? lecz o pomoc przy two?eniu ots'a, wi?c prosze moderator?w ?eby usuwali zb?dne posty nie na temat.

Formularz zg?oszeniowy:

Imi?:
Wiek:
Do?wiadczenie:
Czego oczekujesz:
2 Prace Przyk?adowe:


Dodam tak?e forum na kt?rym jest wi?cej informacji na temat serwera oraz wi?cej zdj?? z gry.







Our Helpers:
Bang [Director of All Star Games/Dark Apocalypse Owner]
Dan [Naruto GOA Owner]
Adrik [Naruto Story Owner]
Asare [Shinobi Sekai Co-Owner]
Dtwon [Director of Universal Chaos Produtionz]
Diego [Naruto GOA Co-Owner/Director of High Lead Productionz]
 

koasdn

Active User
Joined
May 14, 2008
Messages
95
Reaction score
1
Odp: Ninja Story

Refresh, Web Master ju? nie potrzebny, zosta? tylko Grafik, posiadamy jednego ale przyda?a by si? pomoc.
 

koasdn

Active User
Joined
May 14, 2008
Messages
95
Reaction score
1
Odp: Ninja Story

#Refresh! Ma?e info o projekcie: zaczeli?my ju? prace nad nowymi outfitami oraz ich transami, jak i ciekawymi wygl?dami jutsu.
 

Restles

Senior User
Joined
Aug 31, 2012
Messages
616
Reaction score
51
Odp: Ninja Story

Witam, takie ma?e pytanko czy to jest NOWots? bo wygl?da mi na niego patrz?c na mape. (bardzo s?aba) i jaki to protok???
 

Rychu Be

Senior User
Joined
Jul 16, 2009
Messages
641
Reaction score
14
Odp: Ninja Story

slabe zrob swoje grafiki, a nie miliardowy lub bilionowy serwer taki sam.
 

Nosfera

Advanced User
Joined
Jul 4, 2012
Messages
291
Reaction score
14
Odp: Ninja Story

No nie... widz?c za przeproszeniem takich idiot?w jak bakaichen, mo?na ?mia?o powiedzie?, co za nie rozwini?to umys?owi u?ytkownicy mog? przesiadywa? na tym forum.

Cz?owieku patrz co tw?rca tematu pisz?, a nie pierdolisz zanim przeczytasz co kto? napisa?.
No niestety, ale ju? powoli nerwy mi puszczaj?c widz?c takich idiot?w, bo przecie?:
"Nie zwracajci? uwagi na grafiki posta?i poniewa? nie mamy zamiaru ich u?ywa?, s? one jedynie na sprawdzenie transformacji."


@topic

?ycz? powodzenia, ale znajd?cie lepszego mappera, bo mapa to pora?ka ; )
 

koasdn

Active User
Joined
May 14, 2008
Messages
95
Reaction score
1
Odp: Ninja Story

@Treex nie, nie jest to silnik nowots, jest to stary silnik ekipy Universal, za?o?yciel tej ekipy udost?pni? mi ten silnik, i wraz znim zmieniamy go w cpp bez przerwy. Jest to Custom Chaos 7.72 przerobiony na 8.0 i dalej przerabiany. Fakt mapa s?aba dlatego zaczeli?my j? robi? od nowa i przyda?a by si? pomoc jakiego? mappera.

@Nosfeta jak powiedzia?em ju? zaczeli?my map? od nowa, i szukamy drugiego mappera, a posty jak bakaichen to ignoruj? wi?c nie ma co si? denerwowa? :)

@Topic
Przepraszam ?e nie odpisywa?em ale wyjecha?em w delegacji i raczej nie b?dzie mnie jeszcze do poniedzia?ku 22.
No i Refresh
Web Master ju? nie potrzebny, zato przyda? by si? drugi grafik oraz mapper.


~Edit
Posiadamy w tej chwili 2 acc makery, oto screeny:

c0n9kc.jpg

o0mti0.jpg
 
Last edited:

Infelicity

Why bother...
Joined
Dec 30, 2011
Messages
1,091
Reaction score
59
Odp: Ninja Story

Imi?:Kuba
Wiek: 15
Do?wiadczenie: rok
Czego oczekujesz: zalezy czy serwer wypali
2 Prace Przyk?adowe: moja galeria/mapy konkursowe
 

koasdn

Active User
Joined
May 14, 2008
Messages
95
Reaction score
1
Odp: Ninja Story

@up
Napisa?em Na GG kt?re masz podane na profilu, je?li to nie jest to napisz na pw twoje aktualne gg.

@Topic
Refresh

~Edit:

Dodam pare screen?w na zach?te:

Rasenrengan: Jest to wave kt?ry robi 2 kulki na raz i dmg jest podw?jny. Oraz widzimy ostatni trans naruto zrobiony przez naszego grafika.
sb7oym.jpg


Tsukuyomi: Jest to target kt?ry zadaje obra?enia widoczne tylko osobie kt?ra zosta?a nim oznaczona.
m9ar5v.jpg


Bunshin Daibakuha: Czar two?y niewidzialnego klona kt?ry po doj?ciu do zaznaczonej osoby wybucha z niewiarygodn? moc? (Jutsu Itachiego). Na ekrania tak?e widzimy Naruto Sage mode robionego przez naszego grafika.
t3dte4.jpg



S? tak?e czary pomocnicze, kt?re daj? boost do danych skilli oraz zwi?kszaj? atrybuty ?yciowe jak i magiczne.
Te oto czary s? z quest?w oraz poziom tych czar?w ro?nie z liczb? wykonanych misji, czyli jak si? nauczymy czaru mamy Unmastered, i dajmy na to ?e wykonamy 50 misji to zamienia si? w Mastered co daje nam wi?kszego buffa do skilli.

Co do system?w, w?a?nie pracujemy nad nowym systemem rang ninja oraz nad automatycznymi turniejami na Leader?w organizacji.
Rangi nie b?d? dawa? ani spelli ani ?adnych specjalnych dost?p?w, jako kage b?dziemy mogli wymawia? wojny i wystawia? listy go?cze za w?asne pieni?dze.
Im wi?ksza ranga tym wi?cej pieni?dzy si? b?dzie dostawa? za misje normalne oraz zabijanie poszukiwanych.
3o2p4a.jpg


druga cz??? kodu:
lfaojs.jpg


Te oto kody to tylko kawa?ki wyci?te z naszego source.

Dzi?kuje i Pozdrawiam w imieniu ca?ego team Ninja Story, Diego.
 
Last edited:

Advent Child

Advanced User
Joined
Nov 11, 2008
Messages
345
Reaction score
9
Odp: Ninja Story

Stary zmie?cie te ?mieciowe skrypty. U?yjcie funkcji takich jak p?tle i tablice zamiast kopiuj wklej i r?cznie zmienia? liczb?.
 

koasdn

Active User
Joined
May 14, 2008
Messages
95
Reaction score
1
Odp: Ninja Story

@up
Akurat nie mo?esz komentowa? kodu je?li nie widzia?e? ca?o?ci, wcze?niejsza cz??? kodu prowadzi do dokumentu xml zewn?trznego kt?ry znajduje si? w jednym z folder?w /data/ co umo?liwia nam zmian? zawarto?ci "x" bez potrzeby zmiany pliku cpp. Innymi s?owy jest to tak zwany schemat kt?ry zale?y od zewn?trznego pliku xml.

@topic
Refresh, jest to ostatni refresh w tym tygoniu jako i? wyje?dzam w delegacji a? do niedzieli 21 kwietnia, prosi? bym o nie zamykanie tego tematu, i czy jeden z moderator?w m?g? by go od?wie?y? raz na jaki? czas.

Podania prosz? wysy?a? tutaj lub na m?j email: koasdn@gmail.com b?de stara? si? odpisa? jak tylko wr?c?.

Gracias.
 

koasdn

Active User
Joined
May 14, 2008
Messages
95
Reaction score
1
Odp: Ninja Story

Refresh! Nadal poszukiwany nowy mapper.
 

koasdn

Active User
Joined
May 14, 2008
Messages
95
Reaction score
1
Odp: Ninja Story

Refresh! Nadal poszukiwany nowy mapper oraz drugi grafik.
 

koasdn

Active User
Joined
May 14, 2008
Messages
95
Reaction score
1
Odp: Ninja Story

Poszukiwany Grafik, osoba kt?ra by pomog?a mi przy doko?czeniu prac starego grafika.
 

szewrot

User
Joined
Dec 27, 2009
Messages
17
Reaction score
0
Odp: Ninja Story

ja moge sie zajac mapa tylko takie pytania ode mnie w pierwszym poscie jest naruto ktory uzywa stylu ognia <<<WTF>>> on nie ma tej natury chakry taki moj komentarz niewiem czy to tylko proba czaru czy nie

Imi?:Seweryn
Wiek:18
Do?wiadczenie:ROK+ fun naruto
Czego oczekujesz:to zalezy jak serwer wypali
2 Prace Przyk?adowe: Zrobilem mapy accesa na dbv 3 mapy a dokladnie Biozes, Mysterious island oraz tromes
 

Restles

Senior User
Joined
Aug 31, 2012
Messages
616
Reaction score
51
Odp: Ninja Story

@up
A masz mo?e dow?d ?e je 'robi?e?' ?..
 

szewrot

User
Joined
Dec 27, 2009
Messages
17
Reaction score
0
Odp: Ninja Story

przykro mi ale jestem po formacie komputera gdyz mialem blue screen wiec dowodu na to nie mam
 
Status
Not open for further replies.
Top