What's new

Niverus |Mapping thread

Asimov

Active User
Joined
Feb 8, 2012
Messages
94
Reaction score
4
Age
30
Witam, od jakiego? czasu tworzymy serwer evo, pierwsza edycja nie wypad?a za dobrze, mam nadziej? ?e kolejna uda si? lepiej, w tym temacie mam zamiar wrzuca? zdj?cia z post?pu prac, jakby kto? by? ch?tny to mo?e r?wnie? pozwiedza? wchodz?c na serwer. Wzi??em si? do roboty je?li chodzi o mapping, doda?em ponad 30 resp?w, depo oraz temple zosta?y powi?kszone, jakby kto? mia? jakie? pomys?y to prosz? pisa? ?mia?o.

Pocz?tek tp room'a.
yWeH8VO.png


P?atne areny.
n48lKQu.png


Quest Room.
rqhzybL.png


Vip Room.
2kvso9b.png


Temple, chwilowo ?yso.
5tzIXXc.png


Zombie Arena.
ekutaCP.png


Temple +1
hQkVL0b.png


Sklepy.
n84rT5R.png


Tasker.
47oJm8H.png



yNWjYc8.png



3XKmS2X.png



eqd13AG.png



ngRbWLN.png
 

Asimov

Active User
Joined
Feb 8, 2012
Messages
94
Reaction score
4
Age
30
Odp: Niverus |Mapping thread

Smoczki.

MpwzZhF.png


No i tak mniej wi?cej wygl?da mini mapa serwera, z ka?dego miasta mo?na doj?? do kolejnego, spacerkiem, lub statkiem, dodam r?wnie? mo?liwo?? teleportacji dla leniwych. Na serwerze s? 3 gotowe ju? miasta, kolejne dwa s? w trakcie pracy.

KC2HoN3.png
 

Asimov

Active User
Joined
Feb 8, 2012
Messages
94
Reaction score
4
Age
30
Odp: Niverus |Mapping thread

Niepotrzebne wyci?te i tak mam zamiar jeszcze to powi?kszy?, dzisiaj taki respik robiony na spaniu :D

2MigJnN.png
 

Etedan

Advanced User
Joined
Jan 5, 2012
Messages
280
Reaction score
33
Odp: Niverus |Mapping thread

P?atne areny zerzna?e? z hexany :D Ale no i tak nie widzia?em aby kto? jeszcze ten pomys? u?y?. Troch? ?wieci amatorsko bo u?ywasz auto-bordera ale jako? to tam wygl?da :p
 

Asimov

Active User
Joined
Feb 8, 2012
Messages
94
Reaction score
4
Age
30
Odp: Niverus |Mapping thread

P?atne areny zerzna?e? z hexany :D Ale no i tak nie widzia?em aby kto? jeszcze ten pomys? u?y?. Troch? ?wieci amatorsko bo u?ywasz auto-bordera ale jako? to tam wygl?da :p

Tak na hexanie gra?em ponad 5 lat temu chyba i specjalnie wbi?em ?eby je wyrucha? do siebie, autobordera nie u?ywam wgl, jedynie do g?r albo ground, border u?ywam samemu, tak?e najpierw zapytaj zanim zaczniesz mnie tu od amator?w jecha?. Zapewne sam jedziesz na ab dlatego nie odr??niasz kiedy jest on u?yty a kiedy nie, ale dzi?kuj? za ocenke :)

---------- Tre?? dodana o 18:13 ----------

A dok?adniej to 7 lat temu gra?em ostatnio na hexana.
 

Etedan

Advanced User
Joined
Jan 5, 2012
Messages
280
Reaction score
33
Odp: Niverus |Mapping thread

Tak na hexanie gra?em ponad 5 lat temu chyba i specjalnie wbi?em ?eby je wyrucha? do siebie, autobordera nie u?ywam wgl, jedynie do g?r albo ground, border u?ywam samemu, tak?e najpierw zapytaj zanim zaczniesz mnie tu od amator?w jecha?. Zapewne sam jedziesz na ab dlatego nie odr??niasz kiedy jest on u?yty a kiedy nie, ale dzi?kuj? za ocenke :)

---------- Tre?? dodana o 18:13 ----------

A dok?adniej to 7 lat temu gra?em ostatnio na hexana.

To si? zastan?w czy u?ywasz czy nie :) Wieje auto borderem konkretnie w tym co pokaza?e? tak?e no pozdro. ;)
 

Asimov

Active User
Joined
Feb 8, 2012
Messages
94
Reaction score
4
Age
30
Odp: Niverus |Mapping thread

To si? zastan?w czy u?ywasz czy nie :) Wieje auto borderem konkretnie w tym co pokaza?e? tak?e no pozdro. ;)

Poka? mi gdzie to si? zastanowie, ja si? nie musz? zastanawia?, napisa?em Ci w kt?rych przypadkach u?ywam a w kt?rych nie.

---------- Tre?? dodana o 19:20 ----------

Mia?o by? "prawie" ale niestety nie da si? edytowa? post?w, zreszt? dalej Ci napisa?em kiedy go u?ywam, wi?c nie zarzucaj mi ?e u?ywam go ca?y czas bo wystarczy spojrze? ?eby stwierdzi? gdzie zosta? u?yty a gdzie nie.
 

Asimov

Active User
Joined
Feb 8, 2012
Messages
94
Reaction score
4
Age
30
Odp: Niverus |Mapping thread

G?ry to moja "pi?ta achillesa" :D. Szczerze nigdy si? ich nie dotyka?em bez ab i nie wiem czy to robi?, ale dzi?ki za uwag?, postaram si? to poprawi?.
 

Glombersik

github.com/glombers
Joined
Oct 21, 2013
Messages
502
Reaction score
33
Odp: Niverus |Mapping thread

@Asimov mam t? map? sam mi wysy?a?e? nie du?o zmieni?e? ale koncepcja jest spoko
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Niverus |Mapping thread

Naucz sie poprawnie screeny wstawiac, a na dodatek zla rozdzialka.
 

Asimov

Active User
Joined
Feb 8, 2012
Messages
94
Reaction score
4
Age
30
Odp: Niverus |Mapping thread

[MENTION=121627]Arts18[/MENTION] wiem ale mi to ?rednio wychodzi taka zabawa :D

Serwer ponownie nie przetrwa?, teraz zamiast skupia? si? na expowiskach mamy zamiar stworzy? wi?cej quest?w i r??nych misji. B?dzie to ostatnia edycja Naszego serwera, w chwili obecnej staram si? zrobi? miasto krasnolud?w a w nim kilka expowisk + 1 pot??ny quest, kt?ry b?dzie dzia?a? podobnie jak desert quest na rl tibi, b?d? potrzebne 4 profesje i ka?da z nich musi przynie?? dany item. Prace poni?ej s? w trakcie robienia ale wrzuc? taki mini spoiler, questy zostan? bardziej rozbudowane, polegaj?ce na zwiedzaniu ?wiata Niverus i wykonywania skomplikowanych misji, exp i skill zostanie zmniejszony, powoli odchodzimy od EVO i idziemy bardziej w kierunku RPG. Mo?liwe ?e w przysz?o?ci b?dzie to serwer w stylu RPG, jak wida? na mini map, kilka miast ju? jest, co o tym my?licie?

Po ?rodku spoczywa cia?o, mo?liwe ?e jest to jeden z 4 ?mia?k?w, kt?rzy pr?bowali wykona? quest lecz co? lub kto? im w tym przeszkodzi?, prawdopodobnie jego cia?o zosta?o tutaj umieszczone jako ostrze?enie dla tych, kt?rzy b?d? mieli zamiar rozwi?za? zagadk? tego miejsca. Zapewne reszta dru?yny r?wnie? nie ?yje, mo?liwe ?e w ich cia?ach znajdziemy wskaz?wk? jak przej?? do nast?pnego etapu questa.

hnDrF3x.png


1ZJYixc.png


xgwVGsp.png


GSvOBwo.png


 
Last edited:

KadreZ

Advanced User
Joined
Aug 18, 2015
Messages
443
Reaction score
6
Odp: Niverus |Mapping thread

mm tez to lubie xD, fajne prace :)
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Niverus |Mapping thread

Asimov, nie wiem ale skads Cie znam.
 
Top