What's new

Nowe forum o zarabianiu - ekipa

Status
Not open for further replies.

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Cze??.

Ostatnio wpad?em na pomys?, aby za?o?y? forum o zarabianiu przez internet. A wi?c poszukuj? kilku ludzi, dos?ownie kilku do:

Najpotrzebniejsi b?d? ludzie, kt?rzy rozreklamuj? forum, mog? oni liczy? na specjaln? rang? oraz przywileje na forum.

Przyda si? kilku ogarni?tych moderator?w do pilnowania porz?dku.

Jak na razie to tyle, forum jest prawie na wyko?czeniu, ca?y czas trwaj? prace. Oczywi?cie jest wykupiona domena .net.pl, je?li s? ch?tni piszcie w temacie.

Wi?cej informacji przy otwarciu forum.
 

Szynka95

Advanced User
Joined
May 4, 2008
Messages
373
Reaction score
19
Odp: Nowe forum o zarabianiu - ekipa

O zarabianiu tak?? Potrzebujesz pomocy znawc?w i psycholog?w, nie wyjdzie tobie to
 

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Nowe forum o zarabianiu - ekipa

O zarabianiu tak?? Potrzebujesz pomocy znawc?w i psycholog?w, nie wyjdzie tobie to

Co ty gadasz, jakich psycholog?w? Jak nie jeste? w temacie to si? nie wypowiadaj. Wszystko mam ju? ogarni?te.

@Down
Sko?cz pierdoli? o czym?, o czym nie masz poj?cia.
 
Last edited:

Szynka95

Advanced User
Joined
May 4, 2008
Messages
373
Reaction score
19
Odp: Nowe forum o zarabianiu - ekipa

Okej, to by?a tylko sugestia
 

Sondernon

User
Joined
Dec 16, 2011
Messages
39
Reaction score
1
Odp: Nowe forum o zarabianiu - ekipa

Co ty gadasz, jakich psycholog?w? Jak nie jeste? w temacie to si? nie wypowiadaj. Wszystko mam ju? ogarni?te.

@Down
Sko?cz pierdoli? o czym?, o czym nie masz poj?cia.

em...
Po j?zyku jaki u?ywa autor tematu mo?na wnioskowa?, ?e je?li jakiekolwiek dziecko neo wbije na forum, i b?dzie wszystkich obra?a? to wbije "pro head admin" wyzwie go od k*rew i zbanuje... inni u?ytkownicy widz?c to zniech?c? si? szybko (np. jak ja) i bardzo ma?o os?b b?d? nikt nie b?dzie tam wchodzi?.
 

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Nowe forum o zarabianiu - ekipa

em...
Po j?zyku jaki u?ywa autor tematu mo?na wnioskowa?, ?e je?li jakiekolwiek dziecko neo wbije na forum, i b?dzie wszystkich obra?a? to wbije "pro head admin" wyzwie go od k*rew i zbanuje... inni u?ytkownicy widz?c to zniech?c? si? szybko (np. jak ja) i bardzo ma?o os?b b?d? nikt nie b?dzie tam wchodzi?.

Masz mnie za idiot?? Jeste?my na forum o tibii. To tak jakby? w szkole u?ywa? s?ownictwa, kt?rego nie u?yjesz w domu. Rozumiesz o co mi chodzi? Poza tym, ludzie, kt?rzy ?le m?wi? powinni zrozumie? sw?j b??d i z?o??, kt?r? wywo?uj? w drugiej osobie.

A co do mojej reakcji na w?asnym forum to tylko bym go zbanowa?, bez ?adnego komentarza.
 

Szynka95

Advanced User
Joined
May 4, 2008
Messages
373
Reaction score
19
Odp: Nowe forum o zarabianiu - ekipa

Nawet na Forum Publicznym zachowa? trzeba jak?? kulture, a ?e niekt?rym jej brak, to ich wina
 

Oskarqq

Advanced User
Joined
Dec 30, 2009
Messages
279
Reaction score
8
Age
30
Odp: Nowe forum o zarabianiu - ekipa

Do rzeczy:
Kiedy planujesz dat? startu forum?
M?g?by? si? wg??bi? w temat tego forum? Rozwin?? bardziej co by si? na nim znajdowa?o.
Czy oczekujesz mo?e czego? wi?cej od Moderatora ni? tylko pilnowanie porz?dku? Chodzi tu o w?asn? wiedz? i pomys?y.
Je?li nie chcesz tutaj odpowiada?, zapraszam do mnie na gg:11526546 lub na PW.

@Pytanie dodatkowe:
Czy wiesz, ?e masz du?? konkurencj?? Chodzi tu g??wnie o biznesforum.pl i biznes-forum.pl :>

@PS.2 Og?lnie jestem zainteresowany wsp??prac?, chocia?by i tym modem. Dlatego chcia?bym by?my przenie?li si? na gg czy co? :>
 
Last edited:

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Nowe forum o zarabianiu - ekipa

Do rzeczy:
Kiedy planujesz dat? startu forum?
M?g?by? si? wg??bi? w temat tego forum? Rozwin?? bardziej co by si? na nim znajdowa?o.
Czy oczekujesz mo?e czego? wi?cej od Moderatora ni? tylko pilnowanie porz?dku? Chodzi tu o w?asn? wiedz? i pomys?y.
Je?li nie chcesz tutaj odpowiada?, zapraszam do mnie na gg:11526546 lub na PW.

@Pytanie dodatkowe:
Czy wiesz, ?e masz du?? konkurencj?? Chodzi tu g??wnie o biznesforum.pl i biznes-forum.pl :>

@PS.2 Og?lnie jestem zainteresowany wsp??prac?, chocia?by i tym modem. Dlatego chcia?bym by?my przenie?li si? na gg czy co? :>

Forum po cz??ci otwarte. Kto chce si? zorientowa? co i jak le?y niech wejdzie w link w moim podpisie.
Jasne, ?e wymagam czego? wi?cej ni? tylko pilnowania porz?dku. Moderatorzy wychodz?cy z w?asnymi pomys?ami b?d? mile widziani.

Co do tej konkurencji to moje forum jest o ZARABIANIU PRZEZ INTERNET, czyli upload PPD, PPA, Buxy itd.

Moje gg: 6308516. Zainteresowani piszcie.
 

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Nowe forum o zarabianiu - ekipa

Od?wie?am, nadal aktualne.

Adres forum:
 
Status
Not open for further replies.
Top