What's new

[Optional PVP]Sposoby na trapowanie botter?w.

Status
Not open for further replies.

Dechalol

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
137
Reaction score
86
Cze??. Wr?ci?em do Tibii po d?ugim czasie i zauwa?y?em du?o zmian, mi?dzy innymi to, ?e nie mo?na ropowa? potwor?w, co mnie bardzo zaskoczy?o. Chcia?bym si? zapyta? jak na ?wiatach Optional-PVP trapujecie botter?w? Licz? si? wszystkie sposoby, te na botter?w w Ancient Temple czy te na Sea Serpentach. Pozdrawiam i czekam na Wasze propozycje. Pozdrawiam.
 
Joined
Jul 7, 2010
Messages
2,061
Reaction score
193
Age
27
Odp: [Optional PVP]Sposoby na trapowanie botter?w.

Obecnie trapowanie bottera graniczy z cudem poniewa? wszystkie boty przechodz? przez skrzynki, fieldy itp.
Najlepiej gdy na drodze s? jakie? drzwi - cz?sto wystarczy je zamkn?? a bot stanie w miejscu.
Mo?na te? zlurowa? par? potwor?w kt?rych bot nie ma ustawionych w cavebocie - czasem ich nie atakuje i zostaje strapowany pod ?cian? lecz rzadko to dzia?a :p

Pozdrawiam
 

Dechalol

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
137
Reaction score
86
Odp: [Optional PVP]Sposoby na trapowanie botter?w.

Bardziej oczekiwa?em jaki? sprawdzonych metod, miejsc?wek, screen?w.. Ja jak uda mi si? dzisiaj lub jutro kogo? strapowa? oczywi?cie filmik i zdj?cia wrzuc? do tego tematu :)
 

Dechalol

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
137
Reaction score
86
Odp: [Optional PVP]Sposoby na trapowanie botter?w.

@refresh
Ja osobi?cie nadal nie znalaz?em ?adnego dobrego i sprawdzonego sposobu, mo?e kto? inny?
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: [Optional PVP]Sposoby na trapowanie botter?w.

Z tego co si? orientuje, to bota nie strapujesz, bo mog? przechodzi? praktycznie przez wszystko.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: [Optional PVP]Sposoby na trapowanie botter?w.

Nie ma sposobow na blokowanie, przez ludzi przechodzi, przez itemy przechodzi, potwory zabija, nie mozna lurowac takich ktorych nie zabija bo to praktycznie nie mozliwe w 95% przypadkow... Cip chcial to usunac i wychodzi na to, ze im sie udalo prawie idealnie...
 

#SWAG

Dolej w?dy
Joined
Aug 3, 2009
Messages
1,041
Reaction score
75
Odp: [Optional PVP]Sposoby na trapowanie botter?w.

Mo?esz u?y? korytek, bo nie ka?dy bot ma ustawione rozwalanie ich, tylko problemem jest znalezienie wystarczaj?cej ilo?ci tych korytek :p
Mnie na bocie trapowali (tak, nie lubi? gra? manualnie) tak, ?e lurowali mn?stwo potwork?w, wchodzili pi?tro wy?ej/ni?ej tak, ?eby potwory mnie bi?y, jak potwory mnie otoczy?y, otaczali je fieldami, tak ?eby nie przerzuci?y si? na nich i leczyli potwory, a? w ko?cu poty mi si? ko?czy?y, jednak cz?sto mia?em farta i akurat w momencie kiedy zaczynali mnie trapowa? patrzy?em na okno Tibii xd
 

erum

New User
Joined
Nov 26, 2013
Messages
1
Reaction score
0
Odp: [Optional PVP]Sposoby na trapowanie botter?w.

There are about rodzinek from it. Be there.
 
Status
Not open for further replies.
Top